ÜYE OL

Lütfen kullanıcı adını ve şifreni gir!

Kullanıcı Adı / Şifremi Unuttum!

Detaylı Ara

Yük Gemisi Zaferi

• kelleciero2490
    Konu: 0 Yanıt: 5
    0 JFP
    Kazanılan Rozetler

Bundan Önceki Hikayelerim:
    -Haydi!Bu Kadar Dinlenme Yeter-http://www.joygame.com/forum/Thread.aspx?t=245078
    -Petradaki Kahramanlar-http://www.joygame.com/forum/Thread.aspx?t=244973
    Bunlarada Beklerizzz <3 <3 :D :D

Yer:Paien Laboratuvarı Saat:17:45

Angela'nın Bir Hastalığı Vardı Fakat Doktorlar Ve Profesörler Bunu Çözemiyordu
    Eli Ayağı Tutmuyor Silah Sıkamıyordu Bu Taa Lusian'ın Kulağına Kadar Gitmişti Lusian'a Giderde Pedroya Gitmezmi Christopher Onun İçin Endişeliydi Fakat Angela Bu Kadar Üzerine Dikkat Verilmesine Sinirlerniyordu Christopher Angela Hariç Diğerlerini Odaya Çekti:
    -Lin Sen Ve Angela Bizimle Görevlere Gelmeyeceksiniz Sen Angelaya Birşey Olursa Telsizle Bize Haber Vereceksin
    -Yanınızda Koruma Olarak Alexandro yu Bırakacağım Onlar Bunları Konuşurken Christopherin Yanında Duran Hedef Tablosu Patladı Mermi Angela'nın Silahından Çıkmıştı Ve Christopher'a O Anda Bir Mesaj Geldi:
    -Bazı Elemanlarınız Şu Anda Bizimle Birlikte Yolculuk Ediyor!
    Christopher Öfkeyle Telefonu Duvara Çarptı
    -Bu Lanet Olasıca Planları Kim Düzenliyor ??
    Lin:
    -Yine Ne Var Mallar Yerine Ulaşamamışmı
    Christopher:
    -Ulaşamamış Yolda Adamları Pusuya Düşürmüşler Ve Onları...
    Angela Sözü Tamamlar:
    -Kaçırmışlar! Bende Geliyorum
    Wolfteam:
    -Hayır Gelmiyorsun
    Angela:
    -Ufak Bir İsabet Sorunum Var Diye Gelmemezlik Yapmam!
    Christopher:
    -Eğer Bir Hata Yaparsan GöZüme Görünme Orada Angela!
    Angela:
    -Tamam Sen Sakin Ol...
    Helikoptere Uzun Süredir Binmedikleri İçin İçi Kokuyordu Kimi Zaman Burada Sevinçle Dönüyorlardı Kimi Zaman Üzintüyle Yolda Denizin İçinden Gİderken Gemiye Yolda Rastladılar Hemen İnip Silahlarla Pusuya yattılar Bir Manga (On Asker) Asker Geçti Ve Pusudan Onları Denize Yolladılar Ve Kartlarıyla İçeri Girdiler Ama O Anda Alt Depodan Yöneticilerin Düşüşünü GÖren Bir Adam ALarmı Çaldı Ve Bağırdı WOLFTEAM EKİBİ GEMİMİZİN İÇİNE GİRDİ!!!!
    Lusian Bunu Duyar Ve
    -Hemen Hazırlıkları Yapın Pusun HELX Ne Varsa O İşçileri Burdan Götürmelerine İzin Vermeyin !!! Ve Kendiside Uygun Biyere Geçer Christopher Planı Açıklar Ben Lin Sarah Ve Matt üst Güverteden Gideceğiz Alttan ANGELA,Reinhard,Alexsandro Ve Marien Gidecek Alt Bölümün Lideri Sensin Reinhard
    Reinahrd:
    -Tamam Efendim!
    -Dağılın!!
    Operasyon Başlar Reinhard Önden Gider Ve İlk Karşılarına Çıkan Grup Bir Grup Profesör dür Onları Bayıltıp Geçerler Ama Sonra Üstlerinde Bir Gölge Ve ARDINDAN ÖNLERİNDE LUSİAN BELİRİR Reinhard Olamaz! Dediği Anda Lusian Yeni Geliştirdiği Demir Pençe İle Reinahrdı Bayıltır Angela Hemen Yana Gider Ve Christophera Haber Verir:
    -Chris Lusian Bize Saldırıyor Reinhardı Bayılttı Marien Onunla Savaşıyor Yardım Et Bize!!
    Chris:
    -Hemen Geliyoruz 2 dakika Daha Direnin Angela:
    -YETİŞŞİİİNNN!!
    Lusian Bu Arada Marienide Geçmiştir :
    -Başbaşa Kaldık Güzel Küçük Kız Bu Arada Demir Pençe Elinden Fırlar Gider Bir KURŞUNDA ELİNİ DELİP Geçer Demir Pençeyi Almak İçin Gittiği Yerde Bir HELX-003 Olduğnu Geç Fark Eder VE BOOM!
    Angela:
    -Lusianı Bayılttım Yaralıları Taşımama Yardım Edin Ve Asıl İŞimiz Olan İşçileri Bulalım!
    O Sırada İşçiler Yanlarına Gelir Ve Angela:
    -HADİ ÇABUCAK GİDELİM!Burası Tuzak Dolu Hayalet Kurtlara Dikkat Edin
    Giderken Bir Bomba Sistemiyle Karşılarşırlar Ve 3 Kablo Vardır
    Reinhard Siz Söyleyin Eğer Ben Karar Verip Kesersem Ve Bomba Patlarsa Bu Acı ile Yaşayamam Christopher Maviyi Kes Marien Söze Girer:
    -Reinhard Eğer Ölürsek SENİ SEVİYORUM!
    Reinhard:
    -Bende Seni Seviyorum Marien!
    Ve Keser Bomba İmha Edilmiştir Fakat O Anda Bir Patlama Olur Ve Marienin Bacağına Bir Demir Girer Çabucak Dışarı Çıkarlar Ve Helikopter Binerler Fakat Bir Hayalet Kurt Marieni Reinhardın Kollarından Alıp Denize Atar Reinhard O Anın Hırsıyla Denize Atlar Arka Taraftan Bir Asker YİĞİT DEMİR :
    -Hayaleti Ben Halledeirm Wolfteam Siz Arkadaşınızı Kurtarın!
    Chris:
    -Tamam! Eski Dostum
    Reinhard Marieni Kurtarır Ve Pilota Denize Yakınlaşmasını Söyler Pilot Yakınlaşır Reinhardı Çekerler Fakat Bu Yakınlıktan Yararlanan Lusian Helikopterin Silah Kısmını Bozar Reinhard Çıktığında Baygındır Ve Marienin Kanaması Devam Ediyodur Üsse Vardıklarında İkiside Hastane Kısmına Yatırlır

Yer:WT Kumanda Üssü Saat:19 25

Reinhard Uyandığında Yanında Marien Yoktur Ve Hemen Koşar Saatin Yemek Saati Olduğunu Biliyordur Ve Mutfağa Gider Marien Onu Bekliyordur Ve Kalkar Reinhard:
    -Ohh İyiki Buradasın Marien
    Marien:
    -Reinhard Canım Benim İçin Kendini Feda Ettin Benim İçin Değmezdi
    Reinhard:
    -Orada Canımı Bile Versem Sen KURTARIRDIM Marien!
    Marien:
    -Seni Seviyorum!
    Reinhard:
    -Bende Seni!!
    :love::love::love::love:

0

13.8.2013

Link kopyalandı.
  • kamus1
    Konu: 94 Yanıt: 1247
    8908 JFP
    Kurt Takımı Elemanı
    Kazanılan Rozetler
    Kör Pençe Zayıf Uluyan

Merhabalar,7

Klavyenize sağlık. Size bir öneri vermek istiyorum bir haritanın hikayesini yazınız sıfırdan sabırsızlıkla bekliyorum inşallah yazmayı düşünürsünüz.

İyi Forumlar.

0

13.8.2013

Link kopyalandı.