ÜYE OL

Lütfen kullanıcı adını ve şifreni gir!

Kullanıcı Adı / Şifremi Unuttum!

Detaylı Ara

YÖNETİCİLER VE OG LER !!!!!

• bthninltkn
    Konu: 1 Yanıt: 4
    32 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

S.A     Merhaba arkadaş wolfteam çok eskiden herkes eşit düzeydeydi en güçlü karekter yiğit demirdi o çıktığı zaman herkes seviniyordu şimdi ise bir kurt 300 canlı verdiğiniz silahlar abudabahi vb sıkıyoruz bir şey olmuyor . Nakit çekip alıyoruz süresi 7 30 90 günlük filan kp yle alıyoruz karakter 35.000 kp alıyoruz süre 1 günlük diriliş karakterleri 300 canlı veriyorsunuz adamlara silahlar çoğu ulti Facebook taki wolfteam sayfasındaki canlı yayın yapıyor silahları ulti adam oynamayı bilmiyor birazda bizi görün be karakter atın silah atın bizede birşeyler verin. Ben wolfteam oynuyorum bakıyorum adam bir sıkıyor herkes pat öldü hani nerde og ler bulsun hilecileri ben hile yapanların ekran fotosunu çektim buna bir çözüm bulun .!!!!!!!!!!!! Ve herkes ya eşit olacak yada eşit olacak  .   kullanıcı adım =bthninltkn geçen hileci ve küfür edenlerin adını verdim ban yediler mi ?

0

20.6.2017

Link kopyalandı.
  • deataydin
    Konu: 0 Yanıt: 1
    3 JFP
    Kazanılan Rozetler

hile yüzünde oyun oynayamıyoruz lütfen WT kutusu aldım OG bile çıkmadı çıkma şansı yüksek olmasını isiyoruz 150 tane kulandım bir OG bile çıkmadı. OG çıkma şansını yüksek tutun ben aldım bana dediler alma kandırıyolar onları aldırmadım çünki size güveniyorum. beni dinlediğiniz için TEŞEKÜRLER

0

30.11.2019

Link kopyalandı.
  • mirbur21
    Konu: 0 Yanıt: 3
    9 JFP
    Kazanılan Rozetler

woftimde kufuratı

0

30.12.2019

Link kopyalandı.
  • mirbur21