ÜYE OL

Lütfen kullanıcı adını ve şifreni gir!

Kullanıcı Adı / Şifremi Unuttum!

Detaylı Ara

Yılların Birikimi ve Hileler

• mihfer
    Konu: 3 Yanıt: 5
    16 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

Burda OG ler bilerek hileye izin veriyo falan demicem ( bence o kadar zeki olamazlar ),durum ne biliyomusunuz insanların emek harcayarak belki ailesinden,kendinden kısarak para attıkları SANAL bir ortamda en büyük görevi bu sanal ortamın düzenini ( düzen diyorum küfür falan olması lazım :D ) koruması gereken bunun icin para alan bi grup seyirci var, bu hile olayı cok uzun zamandur var,çalışmalarımız sürüyo falan tırt yani, şimdi bu hileyi cok üst düzey programcılar hacker lar falan yapiyor sanmayın uğraşmazlar cidden uğraşmazlar ben bi oyunun düzenini boziyim ay bu oyunun og lerini sevmiyom hileleri seri şekilde herkeze yayiyim yok yani bi kaç asosyal moron bunlar, la hadi profosyonel olsunlar adamlar site açıyo anında kapattır, adamlar oyuniçi reklam yapiyo yeni çar açıp degil ha yıllık çarlarla yapiyolar bunu banla belki msn açmaktan sıkılırlar,başka bisi yapabilceniz gibi bi durum yok,azimli sıçan dağları delermiş derler ya siz sıçın yeminle biz arkanızda dururuz, la farklı çözüm üretin hileleri bitiremiyoz deyin oyun içi odadan atmayi sınırsızlarştırın belli düzenlemelerle belli haklar cezalarla bu işlemi kusursuzlaştırın , en olmadı ben bi kaç çapulcuya bu işin eğitimini almış burdan para yiyen insanlarla karşı koyamiyom ben süsüm deyin !, DEYİN Kİ BİZ SİZİN PARANIZLA KARNIMIZI DOYURUYOZ AMA GÖREVİMİZİ BECEREMİYORUZ ÖZÜR DİLERİZ,BİZ YILLARCA EĞİTİMİNİ ALDIĞIMIZ İŞİ YAPAMIYORUZ DEYİN,belki öğretmen yüzü görmemiş yüzüne türkürseniz yarabbi sükür dicek tipler size acırda birakırlar bu işleri, sanal ortam bura abartma diyenler cıkarsada bu görev ve görevini beceremeyenlerle alakalı ( japonya harakiri kültürünü araştırın bazı insanlar için görevin anlamını değerini onuru ne demek bi bakın,....OG ler siz yapmayın aman ha :D bakarsınız insanlarin görev onuru aşkı falan sizde kıpırdanma etkisi yapar aydınlanırsınız falan :D şaka şaka yok öyle bir ihtimal siz armut toplayın :D ) düşüncelerinizi , olayı benim göremedigim açılardan açıklamak isterseniz ben açığım  ..        "yılların birikimi"                         SoloJoker

0

15.9.2016

Link kopyalandı.
  • mouratt
    Konu: 31 Yanıt: 331
    252 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

Ben bu oyunu 6 yıldır oynuyorum.
    Hep aynı terane. Çalışıyoruz vs vs vs

Geçen hafta yeni yama geldi, yamayı yükleyip oyuna girdim herkes hile.

Boş işler bunlar. Bu OG'ler nakit çekimden daha fazla para kırmıyorlarsa bu hilelerden, ben de bişey bilmiyorum.

Bu arada foruma bakan kime yok ki küfür etmekten korkmana gerek yok.
    Adamlar her türlü küfürü ediyorlar, hatta forumda haftalarca hile sitelerinin reklamını yaptılar, ne konu kilitlendi,ne de ban yediler.

Eğer biz küfür yazınca bize caze verirlerse, Allah da onların belasını versin. :)

0

24.9.2016

Link kopyalandı.
  • cenk122
    Konu: 0 Yanıt: 3
    24 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

ya bunlardan bi halt olmaz,çoluğu çocuğu kandırmaktan başka bişey yapmıyolar 1+45 faln filan göz boyuyorlar,gene sölüyorum çok oyuncu kaybediosun joygame...

0

29.9.2016

Link kopyalandı.
  • mouratt
    252 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

Yıllardır hile ve hilecilerle savaşan birine böyle bir iftira ile ceza vermek size yakışır ancak. Aynen dediklerimiz bir bir çıkıyor. Hilecileri koruduğunuzu yıllardır söylüyordum, beni haklı çıkardınız.

Yazıklar olsun size...

Her açtığım konuyu da silmeyin. Cesretiniz ve hile yaptığım konusunda eminseniz ve ispatınız da varsa silmeyin konuyu.

Biraz yaptıklarınızın arkasında durmayı deneyin.

​[URL=http://www.directupload.net][IMG]http://fs5.directupload.net/images/160929/c4u9znpv.jpg[/IMG][/URL]

0

29.9.2016

Link kopyalandı.
  • mouratt
    252 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

ispatlamayan ŞEREFSİZDİR...

0

29.9.2016

Link kopyalandı.