ÜYE OL

Lütfen kullanıcı adını ve şifreni gir!

Kullanıcı Adı / Şifremi Unuttum!

Detaylı Ara

yildiz illegal Kilitli

• suselozgur
    Konu: 2 Yanıt: 10
    203 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

yildiz illegal ve bir cok oyuncu sonkarakolda illegal suan bu 57 ci sirada ve 61 deki yildizda bunla ayni sekilde sonkarakolda illegal kasmakta ve bir cok kis böyle yapiyor oyun bitmis kimse bakmiyor kac tane video yolladim ban atan yok herkes enayimi? linki: http://youtu.be/QIUcVsKo5fs

0

15.9.2014

Link kopyalandı.
  • AzmicanY
    Konu: 49 Yanıt: 848
    8821 JFP
    Kurt Takımı Elemanı
    Kazanılan Rozetler
    Kör Pençe

Siz taleplerinizi desteğe gönderin talepler kontrol ediliyor. Destek cevap atmak zorunda değildir. Oyuncuya en kısa sürede gereken cezai işlem uygulanacaktır.

0

15.9.2014

Link kopyalandı.
  • suselozgur
    Konu: 2 Yanıt: 10
    203 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

Tabi dogrudur bu oyuncunu 121 milyondaki  videosunu ve 125 milyondaki videosunu ve 130 milyon gp deki videolarini yolladim destege görüntülü hepsi ceza aldiya bu son hali yildiz iken hala her gün sonkarakolda illegal kasyir onu birak oun altindaki iki tane yeni yildiz olan oyuncularda illegal hepsininn 3 er tane videosunu aldim yolladim ceza aldilarya ve devam ediyorum  55 milyon , 65 milyon ,85 milyon,88 milyondaki videosunu aldim yolladim hepsi ceza aldiya destek cok is yapiyor isteseler hepsini 2 dakikada banlar hepsinin nerde kimle hangi odada nasil kastigini ne zaman isim degistini bilen bir sistem var fakat ceza yok, BIR OG HER GÜN EZIK CARÖLA SONKARAKOL KAMP 15 GITSE EN AZ 3 YILDIZ VE 200 TANE ALBAYIN VIDEOSUNU ALIR BUNLARI 2 SAATINI VERSE YETER:OYUN IYICE BOZULDU BASAK BIRSEY YOK.

0

16.9.2014

Link kopyalandı.
  • 48alibey48
    Konu: 201 Yanıt: 1573
    15006 JFP
    Hükümdar Kurt
    Kazanılan Rozetler
    Kör Pençe Zayıf Uluyan

suselozgur dedi ki;
    Tabi dogrudur bu oyuncunu 121 milyondaki  videosunu ve 125 milyondaki videosunu ve 130 milyon gp deki videolarini yolladim destege görüntülü hepsi ceza aldiya bu son hali yildiz iken hala her gün sonkarakolda illegal kasyir onu birak oun altindaki iki tane yeni yildiz olan oyuncularda illegal hepsininn 3 er tane videosunu aldim yolladim ceza aldilarya ve devam ediyorum  55 milyon , 65 milyon ,85 milyon,88 milyondaki videosunu aldim yolladim hepsi ceza aldiya destek cok is yapiyor isteseler hepsini 2 dakikada banlar hepsinin nerde kimle hangi odada nasil kastigini ne zaman isim degistini bilen bir sistem var fakat ceza yok, BIR OG HER GÜN EZIK CARÖLA SONKARAKOL KAMP 15 GITSE EN AZ 3 YILDIZ VE 200 TANE ALBAYIN VIDEOSUNU ALIR BUNLARI 2 SAATINI VERSE YETER:OYUN IYICE BOZULDU BASAK BIRSEY YOK.

Destek Sistemi her an kontrol edilmeyebiliyor. Çünkü destek sistemi yetkililerinin ofis içerisinde farklı işleri de bulunmakta. Bu durumda sabırlı olup, talebinize gelecek cevabı beklemekten başka yapabileceğiniz bir şey varsa o da aynı konu ile ilgili tekrar talep göndermemek olacaktır.

0

20.9.2014

Link kopyalandı.