ÜYE OL

Lütfen kullanıcı adını ve şifreni gir!

Kullanıcı Adı / Şifremi Unuttum!

Detaylı Ara

Yiğit Demirle Ve Ben (Reinhard Schneider)

• Kendim231
    Konu: 3 Yanıt: 3
    39 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

Ben Reinhard Schneider Birgün Girişteki Savaşa Yiğit Demirin Yanında Girdim  Rakiplerimiz İsePedro Gomes Ve Adriana Tenorioydu Yiğit Demir Bana Arkasını Kollamamı Söyledi Ve Elimdeki Elwerci Sl Yi Alıp Yerine Uzas Bsg Verdi Teşekkür Ettim Pedro Gomes Arkamızdan Geldi Beni Yaraladı Ama Yiğit Demirde Onu Yaraladı Adriana Tenorio Bomba Attı Yiğit Demirde Yaralandı Ben Sinirlendin Pedro Gomesi Buldum Ve Kafasına Uzasla Tek Bir Ateş AttımAdriana Geldi Beni Vuracakken Yiğit Demir Adrianayı Vurdu Adriana Savastan  Çıkmıstı Yerine Yavuz Sultan Selim Geldi Pedro Gomesi Canlandırdı Ve Yiğit Demire Ateş Açtı O Sırada Ben Yavuz Sultan Selimi Öldürmüştüm Yiğitde Pedroya Saldırıya Geçti Ve O Sırada Pedro Yiğiti Kalbinden Vurdu Lanet Olsun Dedim Ve Yiğiti Canlandırdım Pedroya Rastgele Ateş Açtım Pedroda Savaştan  Kaçtı Bu Sefer Korktugumuz Oldu Ve Simon Bolivar Oyuna Girdi Ben Yandık Kesin Dedim Yiğit Merak Etme Dedi Ve Simon Bolivarın Arkasından Gitti Bende Yanında Gittim Simona Uzas Elw Felan Az İşlediğinden Beni ÖldürdüYiğit Demir Beni Canlandırdı Yerdeki Uzası Aldım Uzas İşlemedi DE GL yi Aldım Ve Kafasına Bir Jarjör Boşalttım  Ve Ölmüştü Herkes Şaşırdı Yiğit Demir Simonu Kontrol Etti Simon Bolivar Çok Güçlü Oldugundan Anti Epoxyn Aşıladı Ve Kurta Dönüşmesini Engelledi Ama Yavuz Sultan Selimi Gizlice Canlandırmıştı Yavuz Sultan Selim Beni Öldürdü Yiğit Demirde Onu Öldürdü Fakat Kendiside Öldü                                             İSTERSENİZ DEVAMI GELİR

0

16.6.2014

Link kopyalandı.
  • TheİnFlow
    Konu: 21 Yanıt: 79
    492 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

Devamını Yazarak Kendini Geliştirebilirsin :)

0

16.6.2014

Link kopyalandı.
  • firtina037
    Konu: 0 Yanıt: 1
    3 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

ne diyim güzel olmuş:D
    devamını getir ben de yazarım

0

16.6.2014