ÜYE OL

Lütfen kullanıcı adını ve şifreni gir!

Kullanıcı Adı / Şifremi Unuttum!

Detaylı Ara

Yiğit Demİr Ve Ben (Reinhard Schneider) 2

• Kendim231
    Konu: 3 Yanıt: 3
    39 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

Yiğit Ölmemiş Bayılmıştı O Uyandıgında Etrafta Benden Başka Kimse Yoktu Geldi Beni Uyandırdı  Reinhard Kalk Dostum Adamlar Kaçmış Dedi Girişten Çıktık Birlikte Paien Lab. a Gittik Kimi Görsek Beğenirsin Takım Arkadaşımız Christopher Smith Bize Sessiz Olmamızı Söyledi Ve Birlikte İlludenin Yanına Gittik Christopher Öldürmüştü Ve Onu Canlandırmaya Çalışan 2 Kişi daha Ölüydü Onları Yakmıştı Birden Arkamızdan Ayak Sesleri Geldi Bu Angela Maoydu Ondan Sonra Gelen 3 Ayak Sesi Birincisi Bizim Öldürdüğümüz Yavuz Sultan Selimin Ruhu 2.Si Adriana Tenorionun Ruhu 3.sü İse Pedronun Ruhuydu Christopherin Ağzından Yanlışlıkla Hass. lan diye bi şey kaçtı Biz Ateş Açtık Fakat Ölü Olduklarından İşlemiyordu Bize Sakin Olun Siz Bizi Öldürdünüz Ama Biz Bişey Yapmıyacağız Yiğit Dediki Peki O Zaman Neden Altımıza Ettiriyodunuz dedi Ve Pedro Biz Girişte Öldük Sizide Öldüğünüzü Sanıyorduk Yavuz Sultan Selim Evet Simon Gelmişti Onu Anca Kafasına 1 Jarjör De Gl Mermisi Boşaltırsanız Ölür Dedi Bende Ewet Bende Bunu Yaptım Dedim Yiğit Ben Anti Epoxyn Aşıladım Ruhu Gelse Bile Bişey Yapamaz Sonra Simonun Ruhu Geldi Şom Ağızlı Diye Bağırdı Angela Yiğit Hadi Ya Dedi Eli Doluydu Bir Tane Elwrici Sl Bir Tane HKE Hk417 Mc Vardı Bize Ateş Açtı Biz Kaçmaya Başladık Christopher Bacağından Yara Aldı Angelaysa Kolundan Sonra Simonun Ruhu Uçarak Bize Yaklaştı Ve Angelayı Öldürdü Biz Kurta Dönüştük Duvarda Yürümeye Başladık Ama Oda Bi Yere Kadar Christopher Vuruldu Son 78 Canı Kaldı Olamaz Ölüyorum Dedi Ve Kükredi Sonrasında Can Pakedini Etkin Hale Getirdi 80 Can Aldı 158 Canım Var Artık Dedi Ve Kaçışa Devam Ettik Bende Vuruldum Fakat Ağır Değildi Simon Artık Yeter Dedi Ve Christopherin Canının Azaldıgını Bildiğinden Hk İle Kafaya Tek Attı Sonra Gitti Pedro Git Lan Artık Yazık Adamlara Dedi Ve Pedroda Simonun Yanına Gitti Adriana Ve Yavuz Bekle Diye Bağırdı Ve Gittiler Yiğit Dur 2 Dakka Dedim Bi Ses Geldi Bu Ses Sarah Lindanın Sesiydi Geldi Angelayı Canlandırdı Ve Bende Christopheri Canlandırdım Yiğit Oturmuş Sigara İçiyordu Ben Hariç Herkes Sigara Aldı Ben İstemedim Sonra Kafa Dağıtalım Diye Topkapıya Gidelim Gezelim Dedik Karşımıza Matt Baker Çıktı Elinde Msd 90 Px Vardı Fakat Ateş Açmadı Siz Fazlasınız Tek Tek Gelin Dedi Yiğit Tamam dedi Ve Elindeki Uzasla Kafasına Sıktı Öldürdü Christopher Naptın Olum Bizede Biraz Bıraksaydın Dedi Yiğit Ölsemiydim Lan Saf Dedi Ben Gittim Msd yi Aldım Gezmeye Başladım Hey Beyler Burda 4 Kişilik Uçak Bileti Buldum Amerikaya Uçuyo Gezelimmi Dedim Yiğit Tamam Dedi Christopher Zaten Canına Minnet Hemen Geldi Angela Tamam Dedi Biz Amerikada Geziniyorduk Ayağım Taşa Takıldı Ve Bir Kağıt Vardı Üstünde Ne Yazıyordu Biliyormusunuz ? Söyleyim Bekletmeden Bu Yazı Simondan Geliyordu Bu Yazıyı Okuyorsan Reinhard Benim Sayemdedir Dedi Bu Kağıdın Arkasında Bomba Var Yanlış Ayarlarsan Tüm Amerika Havaya Uçar Senin Elinde Msd 90 Px Olacak Çünkü Matt Bakeri Öldürdün O Silahla Mavi Kabloya Sıkman Gerekir O Kabloya Sıkmak İçin Bir Hakkın Var Yanlış Sıkarsan Milyonlarca Masum İnsanı Öldürürsün Yazıyordu                                                           Son                                                                                                                                                                                                                              DEVAMI GELSİNMİ İSTERSENİZ YAPARIM

1

21.6.2014

Link kopyalandı.
  • handan1971
    Konu: 0 Yanıt: 1
    3 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

gelsin

0

21.6.2014

Link kopyalandı.