ÜYE OL

Lütfen kullanıcı adını ve şifreni gir!

Kullanıcı Adı / Şifremi Unuttum!

Detaylı Ara

Yetr Artık

• saycoo
    Konu: 4 Yanıt: 7
    61 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

yaha kardesim bazı oc lar yuzunden oyundan zevk almaz oldum
    her yerde hile emek yio oc lar,nakit cekioz yine hileciler yuzunden bok oluo 
    sonra herkeze ates ve barut vermissiniz oyun bu yuzudende sarmio eskiden ne guzeldi emek gerekiodu ama simdi cok rahat lutfen cevap verin ve bi an once hileyecozum bulun

0

26.3.2016

Link kopyalandı.
  • Symbolic4
    Konu: 1 Yanıt: 54
    2888 JFP
    Sürü Elemanı
    Kazanılan Rozetler
    Kör Pençe Zayıf Uluyan

Merhaba,

Oyun içerisindeki hileleri ortadan kaldırabilmek için WolfTeam Ekibi olarak devamlı çalışmaktayız, çıkardığımız yeni yamalar hileleri temizlemektedir fakat devamlı olarak yeni hileler çıktığından hilenin önüne tam anlamıyla geçemiyoruz. Yine de sizlere temiz ve eğlenceli bir oyun sunabilmek için elimizden geleni yapmaktayız.

Sabrınız ve Anlayışınız için teşekkür eder.
    iyi forumlar dileriz

0

26.3.2016

Link kopyalandı.
  • Fairy
    Konu: 0 Yanıt: 2
    9 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

b.k çalışıyonuz 19 tane desteğe ticket attım kesin bakmamışlardır çalışıyorlarmış. nakit çekicem hileciler yüzünden vazgeçiyor herkesde aim speed nakit çeksemde tek yiyom çekmesemde şahsen bu durumda acaba bende mi kullansam diye bazen geçiriyorum boşuna ne diye para veriyim diyom. ya bu hilecilere bu çözüm bulun yada oyun kapatın daha iyi en azından zamanızdan çalmazsınız. gidin siteye dava açın 
    koskoca joygame sin bitane siktiri boktan davayımı kazanamıyacaksınız. 
    verin tanzimat davası kapattırın hilecileride süresiz ban yada ıp ban atın şuanda kazandığınız paranın 2 katını kazanırsınız.şimdi bu yanıtı attığım için siz bana susturma cezası vericeksiniz ama bu gerçekleri herkese söyleyeceğim.

0

27.3.2016

Link kopyalandı.
  • saycoo
    Konu: 4 Yanıt: 7
    61 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

Kardes calısıyosunuz tmda bi ceza verin bida yapmaya gotleri yemesin lütfen en kısa surede duzen gelsin su oyuna

0

27.3.2016

Link kopyalandı.