ÜYE OL

Lütfen kullanıcı adını ve şifreni gir!

Kullanıcı Adı / Şifremi Unuttum!

Detaylı Ara

YETKİLİ BİRİ mailimi unuttum

• ozaykaoz
    Konu: 1 Yanıt: 1
    13 JFP
    Kazanılan Rozetler

YETKİLİ BİRİ YARDIM EDERRSE SEVİNİRİMmerhaba, uzun bir süredir wolfteam oynamıyordum doğal olarak da şifremi unuttum. şifremi unuttum butonumu kullanınca e mail  adresime şifre yenileme linki gönderildi maillerimi kontrol ettiğimde hiçbirinde bulamadım. önceden çok fazla mail adresim vardı hangisinde olduğunu hatırlamam mümkün değil eğer bana mailimi söylerseniz muhtemelen mailimin şifresi her zaman koyduğum şifredir ve hesabımı alabilirim. kullanıcı adım ''ozaybaba'' hesabımın mail adresini ''[email protected]'' adresine mail olarak atarsanız sevinirim. iyi forumlar

0

17.4.2020

Link kopyalandı.
  • babacanox5
    Konu: 0 Yanıt: 4
    12 JFP
    Kazanılan Rozetler

WOFTEAMDA 10 TL 2 SEFER YÜKLEME YAPTIM 20 TL YAKIN AMA NAKİTİM GELMEDİ KARTLA YÜKLEME YAPTIM BUNUN HAKKINDA YARDIM İSİTİYORUM  NAKİTİM GELMESE  ŞİKEYET EDİCEM SONUNA KADAR DEVAM EDİCEM GÜVENİP SİZİN SADECE SİTENİZDEN ÇEKİYORUM  AMA GÜVENCİMİ KIRILDI  OYUNUN İLK ÇIKTIĞI ZMNDAN BERİ OYNUYORUM AMA İLK DEFA BÖYLE OLDU YARDIM İSTİYORUM

0

22.5.2020

Link kopyalandı.
  • babacanox5
    Konu: 0 Yanıt: 4
    12 JFP
    Kazanılan Rozetler

ŞUAN BİLE DESTEK OLAN  YOK  MAKSAT PARASI DEĞİL BU OYUNU BEĞENEREK SEVEREK  OYNAYAN BİRİSİYİM AMA BÖYLE Bİ ŞEYLE KARŞILAŞINCA  İLK DEFA ŞOK OLDUM LÜTFEN YETKİLİ KİŞİLERDEN YARDIM İSTİYORUM

0

22.5.2020

Link kopyalandı.