ÜYE OL

Lütfen kullanıcı adını ve şifreni gir!

Kullanıcı Adı / Şifremi Unuttum!

Detaylı Ara

Yeter artık Bıktık ! [Öneri] Kilitli

• brave550
    Konu: 2 Yanıt: 7
    -21 JFP
    Hükümdar Kurt
    Kazanılan Rozetler

-15 altı girmesin diye yetişkinlerin e-mail onayı alınsın üye olunurken diye düşündüm ama

0

25.8.2013

Link kopyalandı.
  • ban1515
    Konu: 3 Yanıt: 13
    -80 JFP
    Hükümdar Kurt
    Kazanılan Rozetler

Zaten şurası belli bir şey oyuna +15 yaş sınır getirilirse hile kullanan oyuncu sayılarında ciddi düşüşler olacaktır ama şu da var bakın kafe etkinliklerinde çekilen fotoğraflara, yarıdan fala kişi -15 hatta 10 yaşında bile olmayan çocuklar var. Tabi ki iş böyle olunca oyuncu sayısı da düşecek, elde edilen oyun gelirleri de yani kanun gereği oraya konulan +15 sadece simgesel. Yaş sınırının düzeleceğine hiç inanmıyorum.

Diğer yandan hile konusunda hala ümidim var ama af geldikçe hile kullanmakta bazıları için sorun teşkil etmiyor.

Bu yaz bir değişiklik yapalım Wolfteam oynayalım dedik o da tam anlamıyla eziyet oldu.

0

25.8.2013

Link kopyalandı.
  • kamus1
    Konu: 94 Yanıt: 1247
    8908 JFP
    Kurt Takımı Elemanı
    Kazanılan Rozetler
    Kör Pençe Zayıf Uluyan

Sayın MOD um istismar etmeyen ve tabiiki gönderen arkadaşlarımız var ama yönetim sanırım meşgul(!) olduğundan cevap veremiyor.

Yaş konusunda doğrusu ben öyle üst düzey programcı değilim o Joygame çalışanlarının işi.

Ama cidden hediye verilme bırakılsa oyuna abartısız 10.000 kişi gelecektir. Tabii bazı bırakanlar olacaktır oda dediğim gibi 8-13 yaş arası oyuncular.

Hile konusunda ise benim müthiş bir fikrim var :

Mesela her kamp için bir görevli atanabilir. Bu görevli kampta bulunan hileli , argo kelime kullananları tespit edip uzaklaştırma atabilir. Böylece küfür veyahut hile , bug şikayetleri ciddi oranda azalacaktır.

Merhabalar,

Hediye konusunda önerinizi gerekli yerlere iletirim.

Hile konusunda da şunu söyleyebilirim Eylül ayını bekleyin. " OGY Ajan Ekibi " ile oyun daha temiz bir hal alacaktır.

İyi Forumlar.

0

26.8.2013

Link kopyalandı.
  • nacarde
    Konu: 2 Yanıt: 154
    2353 JFP
    Sürü Elemanı
    Kazanılan Rozetler
    Kör Pençe

eylül ayında OGY EKİBİ gelecek ve hileler temizlenecek diyorlar . bende o zaman EYLÜL ayına kadar küfretmek için izin istiyorum . madem eylül ayında temizlenecek bende temizlenene kadar o hilecilere KÜFRETMEK İSTİYORUM .çünkü o ş..... karşı yapacak başka bir şeyim yok . adam base tarıyor EYVALLAH MI diyelim . adam snip modunda gardiyle dalıyor EYVALLAH MI diyelim . adam duvar arkası kafa çakıyor EYVALLAH MI diyelim . bıçak modunda 2000 canlı kurtla dalıyor EYVALLAH MI diyelim . ARTIK YETER YA . küfretmek istiyorum ve ediyorum da bu yüzden ban atacaksanız ayıptır size . bizi bu hale siz getirdiniz .. her oyunda mutlaka bir ş... çıkıyor çünkü

0

26.8.2013

Link kopyalandı.
  • babalaryorgun00
    Konu: 0 Yanıt: 1
    3 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

Haklısın.

0

3.4.2014

Link kopyalandı.