ÜYE OL

Lütfen kullanıcı adını ve şifreni gir!

Kullanıcı Adı / Şifremi Unuttum!

Detaylı Ara

Yeter artık Bıktık ! [Öneri] Kilitli

• ban1515
    Konu: 3 Yanıt: 13
    -80 JFP
    Hükümdar Kurt
    Kazanılan Rozetler

Hiç bir zaman hilelere karşı çözüm bulamadınız ve bulamayacaksınız, bizler oyuncuyuz ama çile çeken oyuncularız; her odada ya modem fişini çekip lag yapıp adam kesen ya da program kullanıp hile yapan var ve sonuç olarak biz odadan çıkmak isteyince bir nevi ceza alıyoruz bu da istatistiklerimize yansıyor.

Kısacası sıfır ceza etkisinin ya altın ile çok ucuza verilmesini ya da oyundan çıkma cezalarının kaldırılmasını istiyorum eminim ki bunu herkes istiyordur çünkü hakkımızı yemekten bıkmadınız !

0

17.8.2013

Link kopyalandı.
  • nacarde
    Konu: 2 Yanıt: 154
    2353 JFP
    Sürü Elemanı
    Kazanılan Rozetler
    Kör Pençe

aynen katılıyorum kardeş . öyle çoooook oyundan kaçtığımı ( çıktığımı demiyorum çünkü resmen kaçıyorum ) bilirim . çünkü yapacak bir şeyimiz yok . adam ya baseden tarıyor yada sniper modunda 2000 canlı gardiyle geziyor . dediğim gibi çok oyundan hemde istatiklerim iyiyken çıktığımı ve hakkım olan gp ve altınlarımın gittiğini bilirim . birde buna -1 kaybetme eklendiğini düşünün . YAZIK OLUYOR BİZİM GİBİ DÜRÜST OYUNCULARA . SIFIR CEZA altınla olsun ... olsun ki hilecilere karşı tek çaremiz bu

her şey para değildir önemli olan OYUNCULARDIR

0

17.8.2013

Link kopyalandı.
  • ban1515
    -80 JFP
    Hükümdar Kurt
    Kazanılan Rozetler

Güncel !

0

18.8.2013

Link kopyalandı.
  • ban1515
    -80 JFP
    Hükümdar Kurt
    Kazanılan Rozetler

Bu sorun hala devam ediyor oyunda hile ve lag kullanan yüzlerce kişi var ve çözüm yok en basit sıfır ceza etkisi böyle ve şimdi şöyle olmasını istiyoruz diyorum cevap yok.

GÜNCEL!

0

25.8.2013

Link kopyalandı.
  • VISOR35
    Konu: 20 Yanıt: 108
    3 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

Valla ben çok geç olmadan bıraktım oyunu şimdi çok rahatım.

Sorunlar bitmiyor ki.

Hile bitse lag , lag bitse glitch (bug) , glitch bitse gene hile böyle böyle gidiyor arkadaş. Ama ben kesinlikle hileyi destekliyorum neredeyse artık şu hediye veletleri olunca mecbur hileler doğacak.

Hediye verme kalkmadıkça , Yaş sınırlaması ''CİDDİ ANLAMDA'' getirilmedikçe (O giriş ekranındaki +15 çözüm getirmez.) hile de bitmeez , bug da bitmez.

Haksızmıyım şimdi ?

0

25.8.2013

Link kopyalandı.
  • HeLLBriNgER35
    Konu: 45 Yanıt: 228
    101 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler
    Kör Pençe

Valla VISOR35 haklı ama biraz anlayış gösteriniz.

Belki bilirsiniz DARK***İT (şimdi reklam vermeyelim) oyununda BOT lar hüküm sürüyordu. Ama anca 3-5 yıl sonra kaldırıldı. Şu an temiz bir oyun. WOLFTEAM in de böyle uğraştığından eminim ama uzun sürüyor hemen yenisi geliyor.

Hilecilerede buradan sesleneyim :

O hileler sizin iyiliğiniz için yapılmıyor. Sizin bilgisayarınıza zarar vermek için yapılıyor. Bilgisayarınızı düşünüyorsanız SAKIN ama SAKIN hile yapmayın.

0

25.8.2013

Link kopyalandı.
  • kamus1
    Konu: 94 Yanıt: 1247
    8908 JFP
    Kurt Takımı Elemanı
    Kazanılan Rozetler
    Kör Pençe Zayıf Uluyan

Valla ben çok geç olmadan bıraktım oyunu şimdi çok rahatım.

Sorunlar bitmiyor ki.

Hile bitse lag , lag bitse glitch (bug) , glitch bitse gene hile böyle böyle gidiyor arkadaş. Ama ben kesinlikle hileyi destekliyorum neredeyse artık şu hediye veletleri olunca mecbur hileler doğacak.

Hediye verme kalkmadıkça , Yaş sınırlaması ''CİDDİ ANLAMDA'' getirilmedikçe (O giriş ekranındaki +15 çözüm getirmez.) hile de bitmeez , bug da bitmez.

Haksızmıyım şimdi ?

Merhabalar,

Sorunlar bitmez diyorsunuz ama şu da yok mu bug çıkıyor sizde dahil bütün oyuncularımız o bugu istismar ediyor. Lag çözümü ilerleyen zamanlarda düzelebilir ama lag oyuncu ile ilgilidir bir şey yapamayız. Hile konusuna gelirsek Eylül ayından sonra hilelerin temizleneceğini söyleyebilirim. Yaşa gelirsek bu konuda eğer bir öneriniz var ise lütfen sununuz yetkililere ileteyim.

İyi Forumlar.

0

25.8.2013

Link kopyalandı.
  • VISOR35
    Konu: 20 Yanıt: 108
    3 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

Sayın MOD um istismar etmeyen ve tabiiki gönderen arkadaşlarımız var ama yönetim sanırım meşgul(!) olduğundan cevap veremiyor.

Yaş konusunda doğrusu ben öyle üst düzey programcı değilim o Joygame çalışanlarının işi.

Ama cidden hediye verilme bırakılsa oyuna abartısız 10.000 kişi gelecektir. Tabii bazı bırakanlar olacaktır oda dediğim gibi 8-13 yaş arası oyuncular.

Hile konusunda ise benim müthiş bir fikrim var :

Mesela her kamp için bir görevli atanabilir. Bu görevli kampta bulunan hileli , argo kelime kullananları tespit edip uzaklaştırma atabilir. Böylece küfür veyahut hile , bug şikayetleri ciddi oranda azalacaktır.

0

25.8.2013

Link kopyalandı.