ÜYE OL

Lütfen kullanıcı adını ve şifreni gir!

Kullanıcı Adı / Şifremi Unuttum!

Detaylı Ara

Yerde yürüme Kilitli

• darbe2534
    Konu: 0 Yanıt: 1
    0 JFP
    Kazanılan Rozetler

[size=Merhabalar yerde yürümeyi lütfen markete koyun paralı olarak parayla alabilelim NAKİTLİ OLARAK KOYMAYIN LÜTFEN YERDE YÜRÜME İSTİYORUZ ADAMLAR ZAMANINDA ALMIŞ BİZ YENİYİZ ADAMDA VAR ÖZEL VERSİYONUM 240 canım yerde yürürken tekde gidiyorum lütfen yahu lütfen koyun][/size]

2

31.1.2013

Link kopyalandı.
  • memo8001
    0 JFP
    Kazanılan Rozetler

abi koyun markete yerde yürüme ne olursunuz ya

0

28.4.2013

Link kopyalandı.
  • zeronika
    0 JFP
    Kazanılan Rozetler

aynen ya markete satışa koyun bence bizlere haksızlık oluyo millette herkezede yani yerde yürüme var rütbesi düşük olanlarda yok ltfn bize saygı duyun sayın ogler teşekkür ederim şimdiden

0

10.5.2013

Link kopyalandı.
  • xmaxpaynex38
    0 JFP
    Kazanılan Rozetler

yerde kosma yeteneği cok ıyıdı bence tekrar dükkana koymalısınız cok satar :D

1

10.5.2013

Link kopyalandı.
  • okay3333
    Konu: 3 Yanıt: 10
    -24 JFP
    Hükümdar Kurt
    Kazanılan Rozetler

HAYIR KESİNLİKLE KOYULMASIN!. İKİ GÜN SONRA AĞLAYACAKSINIZ HERKESDE KOŞMA OYNAYAMIYORUZ DİYE OYUNUN ZATEN İÇİNE ETTİNİZ İYİCE ETMEYİN HA.?

0

10.5.2013

Link kopyalandı.
  • IMrVeBaI
    Konu: 3 Yanıt: 39
    -5 JFP
    Hükümdar Kurt
    Kazanılan Rozetler

HAYIR KESİNLİKLE KOYULMASIN!. İKİ GÜN SONRA AĞLAYACAKSINIZ HERKESDE KOŞMA OYNAYAMIYORUZ DİYE OYUNUN ZATEN İÇİNE ETTİNİZ İYİCE ETMEYİN HA.?
    kardeşim çok haklısın ilk önce getirin getirin diyolar sonrada dövmelerin gücünü düşürün yok taklayı kaldırın yok karakterlerin gücünü düşürün

1

11.5.2013

Link kopyalandı.
  • omar81233
    Konu: 1 Yanıt: 50
    -287 JFP
    Hükümdar Kurt
    Kazanılan Rozetler
    Kör Pençe

kardeşim çok haklısın ilk önce getirin getirin diyolar sonrada dövmelerin gücünü düşürün yok taklayı kaldırın yok karakterlerin gücünü düşürün

İkiniz de bu konuda haklısınız.Bence hiç gelmeyecekti.Koşma geldiğinden beri sürekli insana insan oynuyorum kurdun nasıl bir şey olduğunu unuttum...

1

12.5.2013

Link kopyalandı.
  • GobaDalc
    0 JFP
    Kazanılan Rozetler

ya ne olursunuz koyarmısınız cok zevkli olu ltfn yerde yürüme yi satışa cıkartın hem herkez alır

1

22.6.2013

Link kopyalandı.