ÜYE OL

Lütfen kullanıcı adını ve şifreni gir!

Kullanıcı Adı / Şifremi Unuttum!

Detaylı Ara

Yeni Şeyler :O Kilitli

• rebelghost
    Konu: 2 Yanıt: 30
    -10 JFP
    Hükümdar Kurt
    Kazanılan Rozetler

Merhaba Ben Berkay (rebelghost)

Bence Oyunda Açlık olabilir marketten yemek v.s alabilelim insan öldürdükçe insasn eti gelsin falan -dont starve

bide saklanma yeri olabilir reklam olmasin ama "vindictus" taki gibi olabilir mesala "vindictus" ta bir gemiye biniyorsun tek oyunculu yada çok oyunculu görevleri tamamlıyorsun bunda bir arabaya bineriz odalara gideriz görevleri falan tamamlarız -vindictus

Joyparalar ucuzlayabilir :cry: -bu benden :D

yeni bir bomba eklensin "ismi size bırakıyorum yorumlara yazin :D" bu bomba insan & kurtları 5 saniyeliğine kor yapsın ve hareket etmesine izin vermesin-buda benden :D

Oynadiğimiz oyunda rastgele kutular olsun örn girişte bir adam öldürdün içinden bir ktu çıktı onu alıyorsun silah parçası çıkıyor ve kendine silah yapıyorsun rastgele silahlar da olabilir (yani rastgele parçaları bir araya toplayarak özel bir silah yaratmak) yani (custom veapon) - Dead Space 3

Biçaklarin v.b kirilma özellikleri olabilir - Dead Island

zirhimizin gücü olabilir (kurtlardaki gibi yan can) ama bu kendiliğinden düşmüyor hasar aldıkça düşüyor - half life serileri :D

"Arkadaşlar Beni Reklamcılıkla Suçlamayın Bissürü oyundan topladim bunlari ve oyunlari merak edersiniz diye isimlerini koydumreklamcılıkla hiç alakası yok yani :tongue:

0

25.4.2013

Link kopyalandı.