ÜYE OL

Lütfen kullanıcı adını ve şifreni gir!

Kullanıcı Adı / Şifremi Unuttum!

Detaylı Ara

Yeni rutbeler Gelsin istıyoruz Kilitli

• uysal2367
    Konu: 10 Yanıt: 30
    -106 JFP
    Hükümdar Kurt
    Kazanılan Rozetler

Merhaba artık hep aynı rutbelerde takılmaktan osanmadıkmı? Neden albaylar rutbe atlayamıyor. Artık albayların rutbe atlaması baya bi zor hal aldıgını herkes bılıyor. yeni rutbeler ve duzenlemelerin gelmesini bekliyoruz. mesela 10 tane 5 yılıdız 20 tane 4 yıldız gıbı yapabilirsiniz. veya daha degişik rutbeler getırılerek ınsanların bir amacı olur diye dusunuyorum. Maksat eglenceden daha cok bı umutla herkesın rutbe alma içerisinde oldugunuda bılıyoruz. Coogu kişi yenı hesab acıp hverılen hedıyeler bıttı zaman tekrar yenı hesab acıyor boylece bunun da önune gecmiş olacıgına inanıyorum peki sizler bu konuda ne dıyorsunuz bu konuda ?

0

18.10.2013

Link kopyalandı.
  • pusat5807
    Konu: 0 Yanıt: 2
    0 JFP
    Kazanılan Rozetler

Kardeşim Yaşının KÜÇÜK oldugu cok bariz belli Gülünecek durumdasın :)) Rütbe Yenilenmez bir askeriyede ACEMİ olarak baslarsın uzmanlıgı yaparsın oda Er Dir Rütbeni Yukseltmek ıcın ASKERIYEDE kalırsın Een son rutbe MAREŞAL dir Yanı GAZİ MUSTAFA KEMAL ATATÜRK ve Fevzi çakmak Örnek olursa biraz daha araştır :) bilgi sahibi ol

0

18.10.2013

Link kopyalandı.
  • uysal2367
    Konu: 10 Yanıt: 30
    -106 JFP
    Hükümdar Kurt
    Kazanılan Rozetler

sen askerligini nerde yaptın ? Wolfteamdamı ? Eger bı yanlısım varsa yasımın kucuklugune bagısla sadece 32 yasındayım. Sen bi aynaya bak karsındakıne gül:) biz aynı rutbede cakılıp kalmaktan osandık. rutbe sınırlarının artılmasını istıyoruzki buda rutbe almamıza olanak tanır. Ayrıcı bu MAREŞAL dedıgın ORGENERAL heralde su an bıtane ama ne yazıkki bu ölmüyecekki yerine baskası gelsin Emekli olacagınıda inanmıyorum Primini yatırmamıştır :)

0

19.10.2013

Link kopyalandı.
  • omar81233
    Konu: 1 Yanıt: 50
    -287 JFP
    Hükümdar Kurt
    Kazanılan Rozetler
    Kör Pençe

Merhaba artık hep aynı rutbelerde takılmaktan osanmadıkmı? Neden albaylar rutbe atlayamıyor. Artık albayların rutbe atlaması baya bi zor hal aldıgını herkes bılıyor. yeni rutbeler ve duzenlemelerin gelmesini bekliyoruz. mesela 10 tane 5 yılıdız 20 tane 4 yıldız gıbı yapabilirsiniz. veya daha degişik rutbeler getırılerek ınsanların bir amacı olur diye dusunuyorum. Maksat eglenceden daha cok bı umutla herkesın rutbe alma içerisinde oldugunuda bılıyoruz. Coogu kişi yenı hesab acıp hverılen hedıyeler bıttı zaman tekrar yenı hesab acıyor boylece bunun da önune gecmiş olacıgına inanıyorum peki sizler bu konuda ne dıyorsunuz bu konuda ?

Arkadaşım albay yani halk arasında kartal dediğimiz rütbeden sonra yıldız olmak bir hayalden ibarettir diyebilirim.Yani yıldız olmak için % 400 ya da %500 gp arttırıcı ile her gün 24 saat boyunca oynamalısın.Ayrıca yıldız olunca da iş bitmiyor.Rütbeni korumak için gp kazanmaya devam etmelisin.Bu baya sıkıntılı ve zorlu bir iş.Ben şu anda binbaşıyım oyundan yeterince bıkmış bir haldeyim.Nakit falan da çekmiyorum.Oyunun hali malum.Elimdeki eşyaları kafama göre kullanarak keyif almaya çalışıyorum. Sana da öyle yapmanı tavsiye ederim.

0

19.10.2013

Link kopyalandı.
  • kamus1
    Konu: 94 Yanıt: 1247
    8908 JFP
    Kurt Takımı Elemanı
    Kazanılan Rozetler
    Kör Pençe Zayıf Uluyan

Merhabalar,

Aslında güzel olabilir. Bu önerileri gerekli yerlere ileteceğim den emin olabilirsiniz.

İyi Forumlar.

0

20.10.2013

Link kopyalandı.