ÜYE OL

Lütfen kullanıcı adını ve şifreni gir!

Kullanıcı Adı / Şifremi Unuttum!

Detaylı Ara

Yeni Mutasyonlar... ( Özel versiyon kurtların hikayesi )

• imanpower26
    Konu: 1 Yanıt: 1
    13 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

Paien Laboratuarı sayesinde yeni bir ordu kurulmuştu.. '' Kurt Takımı '' bu Kurt Takımı nın Paien lab. la işi bitmişti , fakat Anti-Epoxyn'i icat eden Prf. Chris Back' ten Mavi Kurt Takımının komutanı Christopher Smith' e bir mektup gelmişti. Mektup şöyleydi:''                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         Sevgili Komutan Bay Smith,Geliştirmeye uğraştığımız Anti-Epoxyn ilacıyla yeni bir deney yapıyoruz. Bu yeni Anti-Epoxyn öncekinden daha güçlü ve özellikli. Bunu, başka bir denekte denedik ve sonuç olumlu çıkmadı, aksine denek az daha ölüyordu.Sizden isteğim, bu yeni ilacı sizin üzerinizde denemek istiyorum çünkü , daha önce bu ilacın mutasyonunu başarılı bir şekilde atlattınız ve bunu da atlatacağınızı umuyorum. Eğer teklifimi kabul ederseniz , 2 gün sonra saat 08.45 de Paien Laboratuarına gelin. Saygılarımla Prf. Chris Back ''                                                                                                                                                                             Komutan Smith teklifi kabul etmişti.Ancak Reinhard buna karşı çıkmıştı:              Reinhard:  Sen delirdin mi Chris ?!! Tamam o deli prf. sayesinde bir ordu kurduk da ya kötü bir şeyler olursa? Komutan sensin senin kararına bağlı ama ben gitme derim.                                                                                                                    Smith:    Merak etme dostum. Bunu daha önce atlatmıştım gine atlatacağımı umuyorum.2 Gün Sonra...Christopher takımıyla birlikte Paien'e gelmişti. Prf. Back onları kapıda karşılamıştı :                                                                                      Hoşgeldiniz dostlar ! hadi içeri geçelim.                                                                  Smith: Bu yeni Anti-Epoxyn nasıl birşey olacak Prf. Back ?                                      Prf. Back:Öncekinden daha güçlü , ve sürpriz bir özelliği olacak ( deli kahkasını atar)    Smith: ( K3-TK' sını profesörün boynuna dayar ) Sürprizlerden hoşlanmam profesör ne olduğunu söyle bana !!                                                                                     Prf Back: Vurduğun anda düşmanlarını dondurabileceksin.                                       Smith: (Şaşkınlık ve heyecanla ) Tamam o zaman hadi başlatalım şunu.                                                                                                                                        DEVAMI GELECEK...  ARKADAŞLAR İLK HİKAYEM LÜTFEN YORUMLARINIZI YAZIN DEVAMI GELDSİN

0

13.7.2014

Link kopyalandı.
  • kralkal0
    Konu: 1 Yanıt: 14
    88 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

Güzel omuş ama kurda dönüşmek için epoxyn ilacını kullanırsın tam tersi içinse anti-epoxyn ilacı kullanılır orayı düzeltirsen kafa karışıklı yaratmazsın.

0

7.8.2014

Link kopyalandı.
  • shekil00umut
    Konu: 17 Yanıt: 1845
    7217 JFP
    Sürü Lideri
    Kazanılan Rozetler
    Kör Pençe

Güzel bir çalışma olmuş.Teşekkürler.

0

8.8.2014

Link kopyalandı.
  • manket27
    Konu: 5 Yanıt: 2272
    9257 JFP
    Topluluk Yöneticisi
    Kazanılan Rozetler
    Kör Pençe

Sizin gibi hayal gücüne sahip oyuncular'ın olduğu oyunda bulunmak gerçekden beni mutlu ediyor :)

0

9.8.2014

Link kopyalandı.