ÜYE OL

Lütfen kullanıcı adını ve şifreni gir!

Kullanıcı Adı / Şifremi Unuttum!

Detaylı Ara

Yeni Çar açanlara hediye verilmemeli! Kilitli

• kanas54
    Konu: 14 Yanıt: 34
    356 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

Herkez bilerekten açıyor siz hediye veriyorsunuz kendileri kazanıp alsınlar!

1

31.8.2014

Link kopyalandı.
  • sardunya2002
    Konu: 212 Yanıt: 1305
    13420 JFP
    Kurt Takımı Komutanı
    Kazanılan Rozetler
    Kör Pençe Zayıf Uluyan

Ama Joygame öyle düşünmüyor. Ben de verilmemesi taraftarıyım çünkü oyuna 2 ayda bir 50 lira yatırıyorum.

0

31.8.2014

Link kopyalandı.
  • kanas54
    Konu: 14 Yanıt: 34
    356 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

Evet yatırdığımız paralar boşa gidiyor sanki herkez bedavadan alıyor (acemiler)
    biz ne olacağız? bizede gelsin ozaman.

0

1.9.2014

Link kopyalandı.
  • kamus1
    Konu: 94 Yanıt: 1247
    8908 JFP
    Kurt Takımı Elemanı
    Kazanılan Rozetler
    Kör Pençe Zayıf Uluyan

Bana göre verilmeli. Test etmeli oyunu hem o silahlarla hem de o hediyelerle .

0

2.9.2014

Link kopyalandı.
  • Alakurt
    Konu: 3 Yanıt: 5
    45 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

Wolfteam'in ilk zamanlarında 7 öldürmeye Deagle 20 öldürmeye Kamuflaj seti gibi hediyeler vardı artık böyle şeyler yok sanırım.
    Yeni gelenlere hediye vermek yerine adam vurdukça hediye alsınlar en azından haksız kazanç olmaz.
    Yeni oyunculara hediye verildikçe eski oyuncular güçsüz kalıyor.
    Karakterim yok hediye kutum bomboş 400bin altınım var yalnızca altınlı silahlarla geçiniyorum. Yetiyor ama yine de biraz hoşgörü tanınması lazım eşit oynanması lazım.

0

6.9.2014

Link kopyalandı.
  • kamus1
    Konu: 94 Yanıt: 1247
    8908 JFP
    Kurt Takımı Elemanı
    Kazanılan Rozetler
    Kör Pençe Zayıf Uluyan

Alakurt dedi ki;
    Wolfteam'in ilk zamanlarında 7 öldürmeye Deagle 20 öldürmeye Kamuflaj seti gibi hediyeler vardı artık böyle şeyler yok sanırım.
    Yeni gelenlere hediye vermek yerine adam vurdukça hediye alsınlar en azından haksız kazanç olmaz.
    Yeni oyunculara hediye verildikçe eski oyuncular güçsüz kalıyor.
    Karakterim yok hediye kutum bomboş 400bin altınım var yalnızca altınlı silahlarla geçiniyorum. Yetiyor ama yine de biraz hoşgörü tanınması lazım eşit oynanması lazım.

Böyle düşünmüyorum. Kendi adıma konuşmak gerekirse. Zevk alamıyorum oyunda düz birini öldürünce. Adam biraz benimle eşit olsun. Kapışalım onunla. Burada işte amaç ortaya çıkıyor. Senin amacın ciddi anlamda uzun, stratejik bir oyun mu? Oynamak istiyorsun? Yoksa normal herkesi öldürüyüm mü? Buna karar vermen gerekiyor.

0

6.9.2014

Link kopyalandı.