ÜYE OL

Lütfen kullanıcı adını ve şifreni gir!

Kullanıcı Adı / Şifremi Unuttum!

Detaylı Ara

Yeni Bir Mod Düşündüm :) Kilitli

• HALK33
    Konu: 1 Yanıt: 5
    -10 JFP
    Hükümdar Kurt
    Kazanılan Rozetler

Arkadaşlar Öncelikle okuma zahmetine girdiğiniz için Teşekkürlerimi sunuyorum.Ve size yeni oyun modunun hikayesini de paylaşmaktan kıvanç duyarım
    2.Dünya savaşı sonrasında gelişen Kurt Mutant Sistemi Son Demlerini Yaşamaktadır.Artık yeni örgütler kurulmakta ve mutant sistemini sona erdirmektedirler.İsyancılara Paien her geçen gün anlaşma daha yakın görünmektedir.Ve Artık Beklenen olmuş,kurt mutasyonlarını bitirmeye yemin eden bir örgüt Luna Aktif olarak tüm subayları kaçırmıştır.Onların Kurt olma yeteneklerini ellerinden almıştır..Luna Hapishanesinde Bir Turnuva olacağı kol geziyordu.Ve işte o turnuvaİTTİFAK TURNUVASI[/list]
    1.Adriana Tenorio-Pedro Gomes
    2.Angela Mao-Christopher Smith
    3.Lin Meiling-Hamadah Bin Shabah
    4.Marien Arnault-Reinhard Schneider
    5.Illude Vaganova Ivanov-Geremi Song
    6.Tomita Yasuko-Yiğit Demir
    7.Kate Blume-Matt Baker
    8.Sarah Linda-Alexsandro Del Riccardo

[/list] İttifakları Kurulacak Luna Hapishanesinin Gizli bölümlerinde yapılacak olan soluksuz çapışmalara hazır olun.

Her ittifak ekibinin kendine göre artıları olacaktır.Uygulama Şeklini anlatıyorum Örneğin Arenada:

Sarah Linda-Alexsandro Del Riccardo ve Angela Mao-Christopher Smith MAVİ TAKIMI OLUŞTURURKEN Adriana Tenorio-Pedro Gomes ve Lin Meiling-Hamadah Bin Shabah KIRMIZI TAKIMI OLUŞTURUR KIRMIZI TAKIM MAVİ TAKIMI YOK EDER ve ARDINDAN ARTIK SAHADA KALAN SON KALAN İTTİFAK OYUNCUSU KAZANMIŞ OLUR.Şimdiden şunu duyar gibiyim bu mod bir turnuva modu dışına çıkmaz farkındayım ama oyuna renk katacaktır. Eleştiri ve görüşlerinizi Bekliyorum.Lütfen Yapıcı Olalım Yıkıcı Değil...
    Kitle olarak şunu da demek isterim.Her player karakter verileceğine böyle turnuvalarda karaktersiz playerlarada Karakter verilmelidir.Wolfteam Turkey'in altyapısı bunun için yeterlidir.
    Saygılarımla PherB

0

21.7.2013

Link kopyalandı.
  • Tigrito
    Konu: 36 Yanıt: 54
    -20 JFP
    Hükümdar Kurt
    Kazanılan Rozetler

Arkadaşlar Öncelikle okuma zahmetine girdiğiniz için Teşekkürlerimi sunuyorum.Ve size yeni oyun modunun hikayesini de paylaşmaktan kıvanç duyarım
    2.Dünya savaşı sonrasında gelişen Kurt Mutant Sistemi Son Demlerini Yaşamaktadır.Artık yeni örgütler kurulmakta ve mutant sistemini sona erdirmektedirler.İsyancılara Paien her geçen gün anlaşma daha yakın görünmektedir.Ve Artık Beklenen olmuş,kurt mutasyonlarını bitirmeye yemin eden bir örgüt Luna Aktif olarak tüm subayları kaçırmıştır.Onların Kurt olma yeteneklerini ellerinden almıştır..Luna Hapishanesinde Bir Turnuva olacağı kol geziyordu.Ve işte o turnuvaİTTİFAK TURNUVASI[/list]
    1.Adriana Tenorio-Pedro Gomes
    2.Angela Mao-Christopher Smith
    3.Lin Meiling-Hamadah Bin Shabah
    4.Marien Arnault-Reinhard Schneider
    5.Illude Vaganova Ivanov-Geremi Song
    6.Tomita Yasuko-Yiğit Demir
    7.Kate Blume-Matt Baker
    8.Sarah Linda-Alexsandro Del Riccardo

[/list] İttifakları Kurulacak Luna Hapishanesinin Gizli bölümlerinde yapılacak olan soluksuz çapışmalara hazır olun.

Her ittifak ekibinin kendine göre artıları olacaktır.Uygulama Şeklini anlatıyorum Örneğin Arenada:

Sarah Linda-Alexsandro Del Riccardo ve Angela Mao-Christopher Smith MAVİ TAKIMI OLUŞTURURKEN Adriana Tenorio-Pedro Gomes ve Lin Meiling-Hamadah Bin Shabah KIRMIZI TAKIMI OLUŞTURUR KIRMIZI TAKIM MAVİ TAKIMI YOK EDER ve ARDINDAN ARTIK SAHADA KALAN SON KALAN İTTİFAK OYUNCUSU KAZANMIŞ OLUR.Şimdiden şunu duyar gibiyim bu mod bir turnuva modu dışına çıkmaz farkındayım ama oyuna renk katacaktır. Eleştiri ve görüşlerinizi Bekliyorum.Lütfen Yapıcı Olalım Yıkıcı Değil...
    Kitle olarak şunu da demek isterim.Her player karakter verileceğine böyle turnuvalarda karaktersiz playerlarada Karakter verilmelidir.Wolfteam Turkey'in altyapısı bunun için yeterlidir.
    Saygılarımla PherB

Önerin için teşekkürler.

Ancak limitlerini biraz daha açıklaman lazım. Bir arena haritasında mı oynanacak? Ne gibi kısıtlamalar olacak? Sen biraz hikaye ve arka planı doldurmuşsun ancak fiziksel şartları biraz daha detaylandır derim :)

0

22.7.2013

Link kopyalandı.
  • HALK33
    -10 JFP
    Hükümdar Kurt
    Kazanılan Rozetler

Bence şu adımlar izlenmelidir.

1)Öncelikle Joygame Sitesinde Bir Panel oluşturulur.
    2)Oluşturulan Panelde Kişiler oynayacakları karakterleri belirlerler
    3)Turnuva olacağı için ilkturda normal karakter ilerleyen turlarda 3G veya Speciallar kullanılabilir.
    4)Bu sayede hiçbir kimse diğerinden üstün olmıcak en azından ekipman bakımından ve benim ekipman olarak önerim ise Artırma slotu olan Standart silah slotu kullanılacak bunun nedeni ise yeniden doğuş şansının olmaması EC-PX ESTR-PX TABANCA ZİGANA Kullnılabilir hem playerlar oyundan lezzette alabilirler
    NOT:Her silahın mermi sayısı sadece 1sarjörlüktür.ESTR ınki ise 10 mermi olacaktır.Kurşun sıkarken dikkatli olunacağına emin olun.
    5)Tabi hikayede yazdığım kurt dönüşümü olmayacak
    6)Örneğin Kırmızı takım mavi takım ile savaşırken ittifak dışı karakterler düşman olarak alınabilir ve işte oyunun strateji noktası işgalci işgalciyi vurursa Piaenleri kim vuracaktır?
    7)Sadece saldırmak amaçlı değil düşünmek ve mantık yürütmek gerekir
    8)Mermi kısıtlı olduğu için herkesin görebileceği bir noktada bomba ve mermiler olabilir.Ölmeden öldürebilirse onun için savaş devam eder

0

22.7.2013

Link kopyalandı.
  • HALK33
    -10 JFP
    Hükümdar Kurt
    Kazanılan Rozetler

Güncel Yorumlarınızı bekliyorum

0

23.7.2013

Link kopyalandı.
  • 55cakir
    Konu: 0 Yanıt: 16
    0 JFP
    Hükümdar Kurt
    Kazanılan Rozetler

BEN DE BİR MOD BULDUM ALTILI GANYAN MODU FORUMDA Bİ KONUDA OKUMUŞTUM HOŞUMA GİTTİ
    BU MODDA RAKİPLERİMİZİ ÖLDÜRMÜYORUZ SONUÇTA BU OYUNU ÇOCUKLARDA OYNUYOR SONUÇTA HERKESTE ÖZEL VE KURT KOŞMA VAR NASILSA ŞİMDİ İNDİRİM DE VAR
    OYUNUN AMACI FİNİŞ ÇİZGİSİNİ İLK GEÇEN KURT KAZANIYOR İSTER KURT KOŞMAYLA İSTER YÜRÜYÜN .. ARABA YARIŞI GİBİ ENGELLER OLSUN RAKİBE TUZAKLAR KURMAK YAVAŞLATMAK İÇİN MESELA ÖZELLER İN ATTIĞI BUZLAR ŞİMŞEKLER ZEHİRLER ...HEDİYELER DE 1 - 3 ARASINDA KAZANANA VERİLSİN 3 FARKLI MAPTA 1,2 TURLU OLABİLİR :biggrin: :biggrin: :biggrin: :biggrin: NASIL FİKİR AMA

0

23.7.2013

Link kopyalandı.
  • HALK33
    -10 JFP
    Hükümdar Kurt
    Kazanılan Rozetler

Senin gibi mal bunu der normal bak gel

0

23.7.2013

Link kopyalandı.
  • 55cakir
    Konu: 0 Yanıt: 16
    0 JFP
    Hükümdar Kurt
    Kazanılan Rozetler

YORUM İSTEDİN YORUM ATTIM AĞZINI BOZMA

0

23.7.2013

Link kopyalandı.
  • HALK33
    -10 JFP
    Hükümdar Kurt
    Kazanılan Rozetler

Oyun degil bu bilekle beynini, yer değiştir belki ise yarar sanmıyorum ama işe yarar

0

23.7.2013

Link kopyalandı.