ÜYE OL

Lütfen kullanıcı adını ve şifreni gir!

Kullanıcı Adı / Şifremi Unuttum!

Detaylı Ara

Yardim Edin Lutfen 5 gundur carima germiyorum!!! Kilitli

• kingonrrrr
    Konu: 1 Yanıt: 4
    49 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

Sa ilk olarak benim sorunum buyuk sanirim ama baslamadan soyliyim benim bilgisayarin herseyi guncel virusde yok ama oyuna giriyirm sunucuya baglaniyorum cogu zaman 20 - 30 saniye icinde hata vermeyip beni direk oyundan atiyor masaustune cikartiyor. bunu yaparken hic bisi demiyor sade oyundan atiyor. 6 yildir oynadim wolfteam ama bunu bana ilk dafa yapiyor ve ne yapacagimi bilmiyor yardimlarinizi bekliyorum tessekurler.

0

13.5.2014

Link kopyalandı.
  • 48alibey48
    Konu: 201 Yanıt: 1573
    15006 JFP
    Hükümdar Kurt
    Kazanılan Rozetler
    Kör Pençe Zayıf Uluyan

Bu konuda Joygame Destek Sistemine başvurmalısın. Konuyla ilgili açıklamaları buraya tıklayarak inceleyebilirsin. Eğer konu hakkındaki açıklamalar yeterli olmadıysa buraya tıklayıp uygun kategoriyi seçerek destek talebi gönderebilirsin.

0

13.5.2014

Link kopyalandı.
  • kamus1
    Konu: 94 Yanıt: 1247
    8908 JFP
    Kurt Takımı Elemanı
    Kazanılan Rozetler
    Kör Pençe Zayıf Uluyan

kingonrrrr dedi ki;
    Sa ilk olarak benim sorunum buyuk sanirim ama baslamadan soyliyim benim bilgisayarin herseyi guncel virusde yok ama oyuna giriyirm sunucuya baglaniyorum cogu zaman 20 - 30 saniye icinde hata vermeyip beni direk oyundan atiyor masaustune cikartiyor. bunu yaparken hic bisi demiyor sade oyundan atiyor. 6 yildir oynadim wolfteam ama bunu bana ilk dafa yapiyor ve ne yapacagimi bilmiyor yardimlarinizi bekliyorum tessekurler.

Denetim masasından sildikten sonra Wolfteam sitesinden güncel olarak indiririniz.

0

13.5.2014

Link kopyalandı.
  • kingonrrrr
    49 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

Benim bilgisayara format bile attim kardesim ama hala ayni. 4 dafa silip yukledim hala ayni son guncellemeden sonra basladi bu problem.

0

14.5.2014

Link kopyalandı.
  • kingonrrrr
    49 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

iyide yaptim herpsini hala ayni 2-3 hafta oldu giremiyorum. bilgisayara format bile attim, oyunu sildim kurdum , yamayi tmm herseyi yukluyor ama hala ayni. diyer oyunlar atmiyor sadece wolfteam atiyor. desteke istek attim onada bakilmadi hala...

0

22.5.2014

Link kopyalandı.
  • kamus1
    Konu: 94 Yanıt: 1247
    8908 JFP
    Kurt Takımı Elemanı
    Kazanılan Rozetler
    Kör Pençe Zayıf Uluyan

kingonrrrr dedi ki;
    iyide yaptim herpsini hala ayni 2-3 hafta oldu giremiyorum. bilgisayara format bile attim, oyunu sildim kurdum , yamayitmm herseyi yukluyor ama hala ayni. diyer oyunlar atmiyor sadece wolfteam atiyor. desteke istek attim onada bakilmadi hala...

Sorunun videosunu çekiniz ve desteğe talep açınız.

0

22.5.2014

Link kopyalandı.
  • vlngvlng48
    Konu: 0 Yanıt: 2
    6 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

Aynı sorun bendede var

0

9.8.2014

Link kopyalandı.