ÜYE OL

Lütfen kullanıcı adını ve şifreni gir!

Kullanıcı Adı / Şifremi Unuttum!

Detaylı Ara

Yaptıklarınız! Kilitli

• Masolsayo
    Konu: 0 Yanıt: 1
    0 JFP
    Kazanılan Rozetler

İlk sözüm: Oyunun gübresini çıkarttınız!
    Neden mi böyle söylüyorum? İşte cevap!
    Oyuna getirdiğiniz şu aptal Uzas isimli silahın biz oyuncuları ne kadar etkilediğini siz biliyormusunuz? Nereden bileceksinizki siz oyuna size özel dövmeler ile girip ölümsüz gibi birşey oluyorsunuz! Silah size sökmüyor ama altın ejder setli olsak bile bu silah bizi 6-8 saniye içinde yok ediyor! Kaçmaya çalışsak bile oyuncu bizim peşimizden geliyor zaten korkusuz herif. AAA-12 ile zar zor idare edebiliyorduk zaten ama şu ***** silah geldiğinden beri ölüm oranımızda yükselmeler oluyor. Tabii şimdi aşşağı yazar bazıları, kurtlar çok güçlü yok bilmem ne taklaları var yok Bende uzas var çok memnunum falan falan...
    Kp'li olduğu için diyorumki tamam Kp'li nadiren karşıma çıkar. Ama nafile! Her odada anasını satayım en az 1 kişide oluyor (her odada derken lafın gelişi) ve oda yeşil oda ise bu kişi her slotuna uzası yerleştirip B yapıp silahlarını dağıtıyor.
    Biz bıktık JoyGame. Tek lafımız bu ama bu söylediklerim sizi zerre kadar ilgilendirmeyecek bunu bildiğim için şu anda devam etmeyeceğim.

Ve Uzas gibi daha bir çok yaptığınız düşüncesizlikler var.
    Bunları dile getiren bir sürü insan var sizin için video hazırlıyor youtube üzerinden bunları umarım izlemişsinizdir. Şimdi beni ister banlayın ister susturun ama ben asla susmayacağım. Verdiğimiz paralar sadece öldürme kasmaya gitmesin!

0

21.8.2013

Link kopyalandı.
  • ErayUcel14
    Konu: 12 Yanıt: 24
    -440 JFP
    Hükümdar Kurt
    Kazanılan Rozetler

Arkadaşlar Uzaş Gelene Kadar 6 Ay Kadar Kurtlar Aldı Başını Gidiyordu

İstedigin Seti Diz Tek Atıyor Takla (Tamamen Temas Ederse) Bence Uzas Cok Mantklı Oldu

0

22.8.2013

Link kopyalandı.
  • tily07
    0 JFP
    Kazanılan Rozetler

kardeş uzas iyi bi silahta dediğinde cok haklısın mesela ben full güneş setli taklalı adamaın üstüne gidiom ölğyor ama oyunun boku cıkıor bunu dikkate alsın sayın orospu cocuqu og ler

0

22.8.2013

Link kopyalandı.
  • wolfteamdevrimz
    0 JFP
    Kazanılan Rozetler

Takla AAA UZAS kaldırılırsa oyun tadından oynanmaz süper olur

0

23.8.2013

Link kopyalandı.
  • KansiZ38
    Konu: 0 Yanıt: 2
    -10 JFP
    Hükümdar Kurt
    Kazanılan Rozetler

Uzas insan insana modlarla kesinlikle yasaklanmalı ama yönetim bu durumdan bi haber !

0

23.8.2013

Link kopyalandı.