ÜYE OL

Lütfen kullanıcı adını ve şifreni gir!

Kullanıcı Adı / Şifremi Unuttum!

Detaylı Ara

Yabancı 4 ( Sırlar Penceresi )

• kaan209
    Konu: 180 Yanıt: 467
    0 JFP
    Kazanılan Rozetler

Yiğit Demir arkalarından koşarak arkadaşlarına yetişti...

Marien : Aman tanrım ! Onca kurtadam arasından sağ çıkmış. Bu adam ölümsüz olmalı...

Yiğit : Aslında tam olarak şeyy ıımm. Daha sağlam bir bariyer kurarak. Geri çekildim. (Yiğit Demir bu gizemli olayın ona bir ipucu verebileceği gerekçesiyle onlara anlatmadı ve bu sırrı sakladı )

Christopher : Şüphe uyandırıcı

Yiğit : Bana inanmıyor musun ?

Christopher : Tecrübelerime dayanarak verileri analiz ediyorum evlat...

Yiğit'in başına aniden bir ağrı girdi... Yere yığıldı... Ama ne bayılmıştı nede ölmüştü... Kalktı ve fısıltıyı dinledi...

(?) : Bana kulak ver insan... Atalarının yapmış olduğu davranışı insan ırkı ödedi ! Ama asıl ödemesi gereken yani sen ödemedin ! Ben tüm bu yaratıkların efendisiyim. Adımı sonra öğreneceksin evlat... Sana bir tavsiye kimseye güvenme...

Pedro : Yiğit iyi misin ?

Christopher : O çatışmada yaralanmadın değil mi ? Geldiğinden beri tuhafsın ?

Yiğit : Sağolun... Benim birşeyim yok... Hemen sığınaklara dönelim...

Christopher eski topraktı... Birşeylerden şüpheleniyordu...
    Aniden sessizce fısıldadı.

Christopher : Yere yatın...

Yere yattılar Christopher gerçekten haklıydı bir kurtadam kolonisi geliyordu... En önde Bayrak tutan burnunda halka olan dev toynaklı boğa benzeri birşey vardı birde iri yarı komutanları gerisi kurtadamdı...
    Bayrakta 4 resimli halka ve ortada dev bir simge... 4 Halkadan biri 1 halka daha içindeydi... Christopher bu olayı şöyle yorumladı...
    1 Tane lider var... Efendileri olan... 4 Dev komutan ve kolonileri... Yuvarlak içinde olan resimli halka ise o koloninin hangi koloni olduğunu yorumluyor...
    Diye düşünüyordu... Kurtadamlar kendi aralarında bağırışarak oradan geçtiler... Ama komutanları boşuna komutan seçilmemişti... Yanındaki borozanlıya emir verdi... O Brozanı üfledi ve tüm koloni hazırolda durdu...

Komutan Bağırdı : HEDEFLERİMİZ BURADA !!!

1 yorum sonra devamı gelir...

0

19.1.2013

Link kopyalandı.
  • WOLFTEAMTUTKUDUR
    Konu: 0 Yanıt: 1
    0 JFP
    Kazanılan Rozetler

süper devamı

0

20.1.2013

Link kopyalandı.
  • kaan209
    Konu: 180 Yanıt: 467
    0 JFP
    Kazanılan Rozetler

Sağol devamı geliyor...

0

25.1.2013

Link kopyalandı.
  • nedimcem
    Konu: 0 Yanıt: 1
    0 JFP
    Kazanılan Rozetler

süpermiş yaaa Bu arada world of tanks oynayan varmı :)

0

29.1.2013

Link kopyalandı.