ÜYE OL

Lütfen kullanıcı adını ve şifreni gir!

Kullanıcı Adı / Şifremi Unuttum!

Detaylı Ara

Ya dcf kalksın yada kurt yeteneği altınlan alınsın Kilitli

• kutlu170520005
    Konu: 0 Yanıt: 1
    0 JFP
    Kazanılan Rozetler

Ya yıkım oyunu açıyom oynuom taklam da yok özelimde de yok insan vs kurt yapıyom kurt oluyom güçsüz biri geliyor elinde ec var ilk el kazanıyom 2. el dcf almış hep öldürüyor öldürüyor yha bune böyle nese adamlar geliyor yani 8/8 açmıtım doldu oda 4 tane özel var gerisi hep normal kurtlar karşıda ise 1 dcfli dcf dedim uzas yani tüm kurtları alıyor 1 dcf li adam nasıl işdir elini kolunu sallaya sallaya geliyor öldürüyor kaçamıyozda bari kurt yeteneği altınlan olsun da bizde rahat lıyak yada uzas kalksın . bıktım yha oyundan soğudum :angry:

0

5.7.2013

Link kopyalandı.
  • deadman44
    Konu: 26 Yanıt: 111
    -90 JFP
    Hükümdar Kurt
    Kazanılan Rozetler

dcf nedir ? İllegal program mı ?
    _______________________________________________________________________________________
    LOGITECH G930 7.1 HeadSet - Razer Tiamat - LOGITECH G15 - Thermaltake LV 10 Hi-Tower - İntel i7 3970 CPU - 32 GB RAM - ATI Sapphire 7970 O.C 2GB Dxt 11.1 3D HD - ASUS MAXIMUS V EXTREME Z77 - 3 Mavi Fan.
    BaranK34 Twitter : @Kanlibandana
    Eskiler saygı duyduklarınızdır.

0

5.7.2013

Link kopyalandı.
  • OmerD
    Konu: 14 Yanıt: 316
    47 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler
    Kör Pençe

dcf nedir ? İllegal program mı ?
    _______________________________________________________________________________________
    LOGITECH G930 7.1 HeadSet - Razer Tiamat - LOGITECH G15 - Thermaltake LV 10 Hi-Tower - İntel i7 3970 CPU - 32 GB RAM - ATI Sapphire 7970 O.C 2GB Dxt 11.1 3D HD - ASUS MAXIMUS V EXTREME Z77 - 3 Mavi Fan.
    BaranK34 Twitter : @Kanlibandana
    Eskiler saygı duyduklarınızdır.

EM 200 LE (DCF),(AT),(BGG)

dcf dediği o .bunun bahsettiği uzas jcf(Multicam).

0

6.7.2013

Link kopyalandı.
  • BySnowlord
    Konu: 1 Yanıt: 7
    -30 JFP
    Hükümdar Kurt
    Kazanılan Rozetler

Başka oyuna gir. Yerden koşma ve taklanın altınlı olmasına izin vermeyiz.

0

7.7.2013

Link kopyalandı.