ÜYE OL

Lütfen kullanıcı adını ve şifreni gir!

Kullanıcı Adı / Şifremi Unuttum!

Detaylı Ara

Xigncode açılmıyor !

• ysftrndgn
    Konu: 0 Yanıt: 1
    3 JFP
    Kazanılan Rozetler

arkadaşlar benim de gelmiyor 3 gündür giremiyorum oyuna herşeyi yaptım her yolu denedim olmuyor

0

19.5.2018

Link kopyalandı.
  • tarz33
    Konu: 0 Yanıt: 7
    34 JFP
    Kazanılan Rozetler

ARKADAŞLAR MÜJDE !!! her zaman düşündüğüm gibi yine dediğim problem. sıkıntı wolfteam ın yeni yaptığı güncellemede eski sürümde böyle bir sıkıntı yok yani gördüğüm kadarıyla oyunu siteden yeni indiirp kuran herkes sıkıntı yaşıyor ve windows 10 olmak şartıyla yakın zamanda wolfteam buna çözüm bulucaktır diye umuyorum. ama bende sizler için oyun dosyasını upload ettim alın indirin güle güle oynayın sıkıntısız çalışıyor bir teşekkürü çok görmessiniz artık herkese iyi oyunlar :)

https://drive.google.com/open?id=1CAPclgyC8DisHVbfkikyh94msK2Qrkdj

0

19.5.2018

Link kopyalandı.
  • ometehanwolf
    3 JFP
    Kazanılan Rozetler

arkadaşlar aynı sorun bendede oldu. wolfteam i bırakmıştım (silmiştim)windows7 iken. sonra tekrar başlıyayım dedim. windows 10 da bu seferde indirdim kullanıcı adımı felan girdim şifreyide. oyuna gire bastım ama mouse imlecimdeki yuvarlak halka dönüyor ama xigncode gelmiyor zaten bi süre sonra yuvarlakta dönmeyi bırakıyor.wolfteam yetkilileri herhalde hiç bakmıyor buralara şu hatayı bi düzeltseler ya lütfen...

0

19.5.2018

Link kopyalandı.
  • SeaMs
    Konu: 5 Yanıt: 10
    -7 JFP
    Hükümdar Kurt
    Kazanılan Rozetler

Aynı problemi bende yaşıyorum, oyuna windows 10 son güncellemeden sonra girilmemeye başladı.

0

20.5.2018

Link kopyalandı.
  • raizetr7
    Konu: 0 Yanıt: 3
    9 JFP
    Kazanılan Rozetler

Benimde arkadaş gibi xigncode gelmiyor ve oyun açılmıyor oyunu 2 kez silip yükledim güncelini,pc virüs taraması yaptım,uyumluluk sorunu gider dedim ama hiç biri işe yaramadı yardımcı olur musunuz ? bende windows 10 kullanıyorum

0

20.5.2018

Link kopyalandı.
  • kingfish41
    Konu: 0 Yanıt: 2
    6 JFP
    Kazanılan Rozetler

BENDE WİNDOWS 10 UM BUGUN OYUNA GİRDİM ÇIKTIM BİDA GİREMEDİM XİCON AÇILMIO

0

20.5.2018

Link kopyalandı.
  • kralmidas36
    3 JFP
    Kazanılan Rozetler

Bendede aynı sorun var (windows10) bence düzeltmeleri lazım zaten düşüşte olan bi oyun böyle yaparak dahada kötüye gidiyor

0

20.5.2018

Link kopyalandı.
  • emrtuzlu
    Konu: 1 Yanıt: 5
    25 JFP
    Kazanılan Rozetler

Beyler,

Her yere konu hakkında yazmama rağmen geri dönüş alamadım. 
    Konu hakkında olumlu veya olumsuz bir geri dönüş olduğunda buradan birbirimizi bilgilendirelim. Gün için de herkes buraya durumunu yazsın ki konu güncel kalsın.

Ayrıca herkes buraya hata bildirimi yapabilir;
    https://netmarble.zendesk.com
    ve
    Oyunun facebook sayfasında yorumlara da yazalım lütfen

0

21.5.2018

Link kopyalandı.