ÜYE OL

Lütfen kullanıcı adını ve şifreni gir!

Kullanıcı Adı / Şifremi Unuttum!

Detaylı Ara

Xigncode açılmıyor !

• tarz33
    Konu: 0 Yanıt: 7
    34 JFP
    Kazanılan Rozetler

wolfteam launcher açılıyor kullanıcı adı ve şifre mi yazdıktan sonra oyuna gir diyorum fakat sağ alt tarafta gelmesi gereken xingcode gelmiyor oyun açılmıyor. hiç bir tepki yok yani. görev yöneticisinden baktığımda wolfteam.bin 1 saniyelik açılıp kapanıyor. 
    destek talebleri üzerine oyunu sildim yükledim olmadı . uninstall ile sildim yükledim yine olmadı. regedit prefetch vs. gibi her yerlerden temizleyip silip tekrar yükledim yine olmadı. oyunu tekrar kurulum yöneticisi ile indirdim yine olmadı . en son çare format attım ki sırf wolfteam için yine olmadı. bu nasıl bir sorundur. desteklerinizi bekliyorum. şimdiden herkese teşekkürler iyi ramazanlar....

0

18.5.2018

Link kopyalandı.
  • xpilkerqx
    Konu: 0 Yanıt: 1
    3 JFP
    Kazanılan Rozetler

aynı sorun bendede var kaç haftadır araştırıyorum herşeyi denedim olmadı lütfen yardım edin.....!!!!!

0

19.5.2018

Link kopyalandı.
  • tarz33
    34 JFP
    Kazanılan Rozetler

arkadaşlar destek çıkalım şu sorunu çözdürelim lütfen beğene basarsanız çok makbule geçer. 2 gündür oyun oynayamıyoruz.

0

19.5.2018

Link kopyalandı.
  • efemato3123
    3 JFP
    Kazanılan Rozetler

Aynı Sorun Bendede Var Sanırım Sistem Uyumluluyla Alakalı Yapcak Bişe Yok :/

0

19.5.2018

Link kopyalandı.
  • tarz33
    34 JFP
    Kazanılan Rozetler

ben herşeyi yaptım sistem uyumluluğuyla falanda alakalı değil denemediğim sistem uyumluluğu kalmadı sildim yükledim olmadı yenıden ındırdım olmadı. regedit prefetch appdata heryerden temizleyip tekrar ındırıp kurdum olmadı. son çare format attım yine olmadı sorun wolfteam de !

0

19.5.2018

Link kopyalandı.
  • efehdhd1903
    3 JFP
    Kazanılan Rozetler

AYNI HATAYI 2 - 3 ARKADAŞIM DA BENDE ALIYORUM WİNDOWS 10 HEPİMİZİNKİ DE

0

19.5.2018

Link kopyalandı.
  • emrtuzlu
    Konu: 1 Yanıt: 5
    25 JFP
    Kazanılan Rozetler

bu konuda biri bize destek olacakmı?

0

19.5.2018

Link kopyalandı.
  • tarz33
    34 JFP
    Kazanılan Rozetler

bekliyoruz bakalım hiç cevap yok oyuna windows 10 la ilgili güncelleme gelmesi lazım. bu hatayı başka alan varsa çağırın arkadaşlarınızı da sesimizi duyuralım böyle tek tek yazınca olmuyor. birlikten kuvvet doğar beyler bayanlar hadi.

0

19.5.2018

Link kopyalandı.