ÜYE OL

Lütfen kullanıcı adını ve şifreni gir!

Kullanıcı Adı / Şifremi Unuttum!

Detaylı Ara

Wolfteam'ın Eskisi Gibi Olmasını İstiyorum Herkeste Özeller Yeni Açanlarda Özeller Bunlar ne ya 2010 oynarken c-95 almak için 1 hafta oynardıık Kilitli

• LanstWolrD
    Konu: 1 Yanıt: 9
    40 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

• ​​​Wolfteam 2010'da oynarken C-95 almak için 1 hafta oynardım
    • Wolfteam Şimdi Herkeste Ec var biz 2010 Bi Karakter Görüükmü Herkes Abi Filan Derdi Şimdi İse Karaktersiz Adam Kalmamış
    • Baya Kampanyalar Yapıyorsunuz Her gün Kampanya Eskiden 6 ayda 1 oda belki şimdi hergün oda kampanya oldumu 1+2 filan bunda normal günde 1+5 %50 indirim oyunu baya batırmışsınız 
    • Bir Dömeler Yapmışsınız Adamlar Gelip Tek Atıyor Eskiden Öyle Degildi.
    • Eskiden Oyuna Başladınmı fanas filan verirdi şimdi ise özeller ec ler aaa lar oyunu batırmışsınız bundan dolayı tüm çocuklar habire çar açıp kullanıyorlar bittimi yine çar açıyorlar
    • Hileler Baya Artmış 
    • Eskiden Öyle AAA UZAS filan yoktu şimdi aaa bi vuruyon 8 tane filan mirmi atıyor uzasla 15 tane filan silahları baya abartmışsınız oyunu bozmuşsunuz 
    • Grafikler Harika
    • Ben Wolfteamı Eski Halini İstiyorum Ve Çogu Joygame Üyeleri Benim düşündüklerimi Düşünüyorlar 
    • Oyunda ADALET  Yok 
    • Kötü Kötü Silahlar Yapıyorsunuz karşı Takımda uzas Olsun Bende Karakter Savunma Filan Olsun Beni Parçalar O Silahla 1 Vuruşta Kaç Tane Mermi Gidiyor Baya ABARTMIŞSINIZ.
    • Ve Bu Wolfteam Böyle Giderse Çogu Kartallar papatyalar Oyunu Bırakıcak.
    • Eskiden FARKETMEZ Vardı Oyunun En iyilerinden Adam Oyunu Batırdınız Diye Oyunu Bıraktı Baya kİŞİ Bıraktı Artık Oyun Sıkıyor Ve Oyun Yüzünden Baya Küfür Ediyorum Buunada Çok ÜZÜLÜYORUM.
    • Sizden İstedigim Wolfteamı Eskisi Gibi Yani 2010 Zamanındaki Yapmınızı İstiyorum
    • Böyle Devam Ederse Oyunu Bırakmayı Düşünüyorum.
    • Beni İnşallah Anlamışsınızdır
    • İyi Günler..!

0

19.7.2014

Link kopyalandı.
  • caner0688
    Konu: 1 Yanıt: 5
    25 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

:D okurken bile güldüm

1

19.7.2014

Link kopyalandı.
  • sardunya2002
    Konu: 212 Yanıt: 1305
    13420 JFP
    Kurt Takımı Komutanı
    Kazanılan Rozetler
    Kör Pençe Zayıf Uluyan

Caner ne diyorsun? Adam burda çok güzel bie paylaşım yapmış sen güldüm diyorsun. Ben eski günleri 2009 ve 2011 arasını hatırladım çok üzüldüm. Keşki yine o günler gibi olsa. Zaten herkes oyunu bırakıyor. :( Ne güzel günlerdi.

0

19.7.2014

Link kopyalandı.
  • sardunya2002
    Konu: 212 Yanıt: 1305
    13420 JFP
    Kurt Takımı Komutanı
    Kazanılan Rozetler
    Kör Pençe Zayıf Uluyan

Burda bir paylaşım olmuş 10 yaşındaki sahte biri güldüm diyor! En fazla 10 yaşındadır bu Caner olan.

0

19.7.2014

Link kopyalandı.
  • kamus1
    Konu: 94 Yanıt: 1247
    8908 JFP
    Kurt Takımı Elemanı
    Kazanılan Rozetler
    Kör Pençe Zayıf Uluyan

Ateş ve Barut yamasını bekleyiniz. Birçok özellik eklenecek ve sistemler iyileştirilecektir.

1

19.7.2014

Link kopyalandı.