ÜYE OL

Lütfen kullanıcı adını ve şifreni gir!

Kullanıcı Adı / Şifremi Unuttum!

Detaylı Ara

Wolfteam'ın artık emekiliğe ayrılma zamanı geldi.

• xingin
    Konu: 1 Yanıt: 1
    13 JFP
    Kazanılan Rozetler

bu oyun çıkalı aradan neredeyse 15 yıl geçti eskiden bende çok oynadım tabi o zamanlar nakit yatırma fırsatım olmadı hep nakit yatırıp şu pedro gomez vs sahip olmak istemiştim ama olmadı ve 2016 da bilgisayarım çok kötü iken tekrar yükledim o zaman elimde var tabi ininal kart günlük işten aldığım paranın bi kısmını yatırıp yok efendim güçlü kullanıcı takla vs dövme seti karakter ekipman seti 360 günlük falan sahiptim ama daha sonra bu diriliş karakterleri geldiğinde anladım ki oyunun anası ağlamış artık gerçekten ama asıl ölümcül darbeyi indiren bu değildi asıl problem og dövmesinin ve karakterlerinin çıkmasıydı 2017'nin sonuna doğru yeni bir işe girdim artık 18 yaşında olduğum için asgari ücreti alıcaktım biriktirip yeni bir bilgisayar aldım ve steam'e yöneldim ve rahatlıkla şunu söyleyebilirim steam'de o kadar güzel oyunlar varki wolfteam ile aynı yılda çıkmış ancak hala girip rahatlıkla oynayıp kanser olmayacağınız binlerce oyun var amacım reklam yapmak falan değil kimse yanlış anlamasın ve hala da steam üzerinden Red dead redemption 2 yakuza like a dragon vs gibi oyunları orjinal olarak yükleyip istediğim zaman oynayabilirim ve bu oyunlar kalıcı olarak sizde kalıyor yani demek istediğim şey şu bu oyun bir para tuzağıdır parayı vermeyen düdüğü çalamaz hesabı ilk çıktığında öyle değildi ama tabi aradan 15 yıl geçmiş sonuçta ancak her getirilen yeni update ile anlaşılıyorki şirketin amacı bu oyunu sonlandırmak seni özleyeceğim wolfteam her ne kadar pay to win olsanda.

0

5.12.2021

Link kopyalandı.
  • rastgelebe
    Konu: 2 Yanıt: 3
    29 JFP
    Kazanılan Rozetler

aynı konudan bahsettim bende kardeşim https://www.joygame.com/forum/wolfteam/konu/joygame-ne-zaman-duzelecek/2f443467-630d-40a1-8b93-784302979825

0

7.8.2022

Link kopyalandı.