ÜYE OL

Lütfen kullanıcı adını ve şifreni gir!

Kullanıcı Adı / Şifremi Unuttum!

Detaylı Ara

Wolfteam'da Kasma Sorunu Yaşıyorum. Kilitli

• samanye124
    Konu: 1 Yanıt: 2
    16 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

Öncelikle herkese merhaba diyorum.Sizlere bir sorum olacak.Arkadaşlar şimdi ben wolfteamın 2-3 yıllık oyuncusuyum.Çok zamanlar gördüm.Şimdiye kadar hiçbir kasmayla karşılaşmadım.Ama bu son gunlerde bende hele hele hareket edince veya dürbünü açınca bir kasma oluyor.Oyun Fps em düşüyor.Sonra düzeliyor.Böyle olunca teke tek kalmada hep beni alıyorlar.Büyün programlar kapalı ama yıne aynı şey oluyor.Bilgisayarım 4 gb ram var.İşlemci hızı 3. Lütfen yardım edin wolfteamı kasmadan oynamak istiyorum !!!!

0

9.5.2014

Link kopyalandı.
  • 48alibey48
    Konu: 201 Yanıt: 1573
    15006 JFP
    Hükümdar Kurt
    Kazanılan Rozetler
    Kör Pençe Zayıf Uluyan

Bu konuda Joygame Destek Sistemine başvurmalısın. Konuyla ilgili açıklamaları buraya tıklayarak inceleyebilirsin. Eğer konu hakkındaki açıklamalar yeterli olmadıysa buraya tıklayıp uygun kategoriyi seçerek destek talebi gönderebilirsin.

0

9.5.2014

Link kopyalandı.
  • samanye124
    Konu: 1 Yanıt: 2
    16 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

samanye124 dedi ki;
    Öncelikle herkese merhaba diyorum.Sizlere bir sorum olacak.Arkadaşlar şimdi ben wolfteamın 2-3 yıllık oyuncusuyum.Çok zamanlar gördüm.Şimdiye kadar hiçbir kasmayla karşılaşmadım.Ama bu son gunlerde bende hele hele hareket edince veya dürbünü açınca bir kasma oluyor.Oyun Fps em düşüyor.Sonra düzeliyor.Böyle olunca teke tek kalmada hep beni alıyorlar.Büyün programlar kapalı ama yıne aynı şey oluyor.Bilgisayarım 4 gb ram var.İşlemci hızı 3. Lütfen yardım edin wolfteamı kasmadan oynamak istiyorum !!!!

Peki destekte hangi bölümde açmalıyım talebimi ?

0

10.5.2014

Link kopyalandı.
  • kamus1
    Konu: 94 Yanıt: 1247
    8908 JFP
    Kurt Takımı Elemanı
    Kazanılan Rozetler
    Kör Pençe Zayıf Uluyan

samanye124 dedi ki;
    samanye124 dedi ki;

Peki destekte hangi bölümde açmalıyım talebimi ?

" Donma sorunu yaşayanlar " diye bir kısım vardır.

0

10.5.2014

Link kopyalandı.