ÜYE OL

Lütfen kullanıcı adını ve şifreni gir!

Kullanıcı Adı / Şifremi Unuttum!

Detaylı Ara

Wolfteam yine aynı.. Kilitli

• mouratt
    Konu: 31 Yanıt: 331
    252 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

Merhabalar arkadaşlar..
    Wolfteam oyununu ve Rakion oyununu uzun zaman önce oynamaya başladım ve önüne geçilemeyen hileli kullanıcılardan dolayı yaklaşık 3 yıl önce oyunu bıraktım.

2 hafta önce artık düzelmiştir diyerek hesabımı tekrar aktive edip nakit çektim ve oyuna geri döndüm.

Fakat aradan 3 yıl gibi bir zaman geçmiş olmasına rağmen hile kullanan oyuncu sayısı azalacağına daha da artmış.

Böylesine eğlenceli ve güzel bir oyunu nasıl oldu da bu hale getirdiniz, yazık..!!

Yani dünya çapında oynanan ve hergün milyarlarca nakit satışı yapılan bir oyunda hileyi nasıl engelleyemiyorsunuz anlam veremiyorum.

Özellikle son 3 gündür neredeyse hile kullanmayan oyuncu bulup karşılıklı oynamakta zorlanıyorum.

Artık bu hile işine bir çözüm bulsanız iyi olur.

Saygılar...

0

20.2.2016

Link kopyalandı.
  • avengers256
    Konu: 138 Yanıt: 1499
    7713 JFP
    Kurt Takımı Elemanı
    Kazanılan Rozetler
    Kör Pençe

Birçok hile sitesiyle ilgili yasal süreç devam ediyor ve şu ana kadar da birçok hile sitesi kapatıldı. Fakat hilelerin yayılması kadar bu tarz sitelerin de yayılması ve yenilerinin ortaya çıkması maalesef çok kolay. Ama işin yasal süreci maalesef bu kadar kolay sonuçlanmıyor. Yine de sizlere temiz ve eğlenceli bir oyun sunabilmek için elimizden geleni yapmaktayız.

0

20.2.2016

Link kopyalandı.