ÜYE OL

Lütfen kullanıcı adını ve şifreni gir!

Kullanıcı Adı / Şifremi Unuttum!

Detaylı Ara

wolfteam ve calısanları Kilitli

• ozansözer
    Konu: 4 Yanıt: 7
    244 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

svgılı wolfteam calısanları bakın ben durduk yere ban yedım haksız kazancdan arkadasım bır daha dıyorum bu sıteye yuz oldu yazmam ben hıle falan kullanmdım wlp fılan acmadım bu ne oluyor rutbem dusuyor gplere el koyuluyor sız wolfteam calısanalrı banı kaldırmanızı rıca edıyorum sızden ve rutbe dusurecegınız yere bence o ıllegal kasan arkadasları tesbıt edın yada buna bır son verın yanı baskaları neden sebepsız zarar gorsunkı ?

0

7.8.2014

Link kopyalandı.
  • manket27
    Konu: 5 Yanıt: 2272
    9257 JFP
    Topluluk Yöneticisi
    Kazanılan Rozetler
    Kör Pençe

ozansözer dedi ki;
    svgılı wolfteam calısanları bakın ben durduk yere ban yedım haksız kazancdan arkadasım bır daha dıyorum bu sıteye yuz oldu yazmam ben hıle falan kullanmdım wlp fılan acmadım bu ne oluyor rutbem dusuyor gplere el koyuluyor sız wolfteam calısanalrı banı kaldırmanızı rıca edıyorum sızden ve rutbe dusurecegınız yere bence o ıllegal kasan arkadasları tesbıt edın yada buna bır son verın yanı baskaları neden sebepsız zarar gorsunkı ?

(Aşağıdaki Bilgiler Joygame Wolfteam Destek Sisteminden Alınmıştır)
    "Apex Ban" sebepleri : 

- Hile olarak algılanabilecek programları kullanmak.
    - Bağlantı hızının ani olarak değişmesi.
    - Hesabınızın başkası tarafından ele geçirilmiş olması. 

"Apex Ban" uyarısı ile bir daha karşılaşmamak için ; 

- Hile olarak algılanabilecek tüm programları sisteminizden kaldırın.
    - Bağlantı hızınızın aniden düşmesini ya da yükselmesini sağlayan "Netlimiter" benzeri programları kullanmayın.
    - Hesabınızın güvende olduğundan emin olun, sık sık şifrenizi değiştirin. 

Not : "Apex Ban" cezasının süresi 3 gündür.

Ayrıca apex ban konusunda hesabınıza yapılabilecek hiçbirşey yoktur. Ceza süresinin bitmesini beklemek zorundasınız.

0

7.8.2014

Link kopyalandı.