ÜYE OL

Lütfen kullanıcı adını ve şifreni gir!

Kullanıcı Adı / Şifremi Unuttum!

Detaylı Ara

Wolfteam Son Direniş : Yeni Bir Dost

• HeLLBriNgER35
    Konu: 45 Yanıt: 228
    101 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler
    Kör Pençe

Öncelikle Beni Forumda Takip Edenlere Teşekkür Ederim. Hikayeme Kimse Bakmaz Diye Umuyordum ama Bayağı Kişi Topladı. Ve Sonunda 5.inci Bölüme Geldik. İlk 4 Bölümün Linklerine Aşağıdan Ulaşabilirsiniz. Lütfen Bunlara da Bakın ;)

Wolfteam Son Direniş : İşte Başlıyoruz........

Wolfteam Son Direniş : Petra'daki Zafer PART 1

Wolfteam Son Direniş : Petra'daki Zafer PART 2

Wolfteam Son Direniş : Jeneratör Üssüne Giriş

Fazla Uzatmayalım ve Sizi Hikayemizle Başbaşa Bırakalım.

[size=150]KEYİFLİ OKUMALAR...[/size]

Önceki Bölümde Neler Oldu ?

Kahramanlarımız jeneratör üssüne baskın düzenlediler. Angela ve Pedro , Reinhard ve yanındakilerin sayesinde jeneratör üssüne ulaştılar. Jeneratöre bomba yerleştirerek Petra'dan kurtulmaya çalıştılar ama Hamadah'ın babası engel olmaya çalıştı. Hamadah Pınar Kangal sucuğuyla :D Onu altetmeyi başardı. Ve Petra'nın yarısı yok oldu.

*******************************************************************************

YER : Yemekhane - WT Kumanda Üssü | SAAT : 15.34 |

Kahramanlarımız Petra'da yaşadıklarından sonra iyi bir yemeği haketmişti. Ayrıca Lusian'ın sıradaki hamlesini de tartışmak için yemekhanede toplandılar. Yemeklerini alırken :
    HAMADAH : Ben sucuk istiyom
    LIN : Eyvahhh yine başladı.
    HAMADAH : Ne diyon sen ? Ben sucuğu severimmm özellikle Pınar Kangal Sucuk olursaaa :D.....Zaten tek sucuk stoğumuda babamı düşürmek için kullanmıştım offff......
    LIN : Şimdi sana sucuk bi vericem yanağında izi kalacak.
    HAMADAH : Öpücük mü yoksa :D verseneee
    Der ve Lin oracıkta Hamadah'ı fena benzetir. Ama birşey bu durumu bozar......
    MARIEN : Arkadaşlar bir tele-sinyal aldık. Bu dost bir hattan. Önemli olduğuna bahse girerim. Çabuk !
    Dedi ve Lin koşaradım kumanda merkezine gitti. Hamadah ise kalkacağı anda yemek tabağına basıp ayağı kayar ve k*çı üstüne düşer. Sonra Hamadah o acıyla kumanda merkezine gider.
    ANGELA : Ha ha ha Lin seni fena benzetmiş :D Baksana şu tipe :D

" />

CHRISTOPHER : Pekala...komedi şovun bittiyse Hamadah , sinyali dinlemek istiyorum......
    ASKER : Efendim....sinyali bulduk. İletişime geçebiliriz !
    CHRISTOPHER : Mükemmel ! Hemen bağlantı kurun
    ....................COMMUNICATION ONLINE !
    CHRISTOPHER : Merhaba , Burası Wolfteam Kumanda Üssü. Siz kimsiniz ?
    Telsizden ara sıra silah atış sesleri gelir......ses cızırtılı gelmektedir.
    ??? : Wolfteam.....şükürler olsun sizsiniz ! Lütfen bu koordinatlara gelin. SİZE İHTİYACIMIZ VAR !
    *CZZRT* CZZRT* CZZRT*.......COMMUNICATION OFFLINE
    ANGELA : Bu da kim ?
    PEDRO : Bu sesi tanıyor gibiyim.....hatırlamam için bir kaç dakika verin.
    Herkes onun kim olduğunu tahmin etmeye çalışırken Reinhard koordinatların kesin yerini bulmaya çalışıyordu. Ve Pedro'nun zihninde anlık bir dalgalanma oldu....

YER : (Pedro'nun Anısı) Berlin - Almanya | SAAT : 16.38 | OPERSAYON : Kartal Göründü !

PEDRO : Aaah....sırtımm....aahhh beni kurtarııın !
    ??? : Kalk asker....bu savaşta herkez önemli !
    Dedi ve Pedro'yu kaldırdı. Onu sıhhıye çadırına taşıyıp yatırdı.
    PEDRO : Teşekkür ederim dostum. Senin adın ne ?
    YİĞİT : Yiğit......Yiğit Demir.

*******************************************************************************

PEDRO : O Yiğit Demir ! Hemen oraya gitmeliyiz.
    ANGELA : Yiğit Demir de kim ?
    PEDRO : Boşver gidince görürsün.
    MARIEN : Peki.....madem öyle gidelim.
    REINHARD : Koordinatları buldum....İzler İstanbul - Türkiye ' yi işaretliyor.
    ADRIANA : Haydi , Gidelimmm !
    Dedi ve herkes hazırlanıp Türkiye'ye yola çıktı. İstanbul'a gelmişlerdi ki :
    REINHARD : Arkadaşlar sistem tam olarak şurayı işaret etti.
    CHRISTOPHER : Pekala çocuklar.....ATLAYIN !
    Dedi ve herkes paraşütüyle atladı. Sonra yere indiklerinde Yiğit onları görmüş ve karşılamaya gitmişti.
    YİĞİT : Sizi gördüğüme memnun oldum Wolfteam. Hemen şurası. Orada kurtlar bizi sıkıştırıyor. Ateş açacak alanımız azaldı.
    MARIEN : Tamam. Benim bir planım var : Christopher , Reinhard siz önden koruma ateşi açın. Adriana dürbün senin. İhtiyacımız olduğunda şu tepeye sinyal göndericem. O Zaman saklandığın yerden ateş açıcaksın. Eğer kırmızı bir ışık gönderirsem oradan gelip bize katılmanı söylüyorum demektir. Lin , Hamadah siz de onlarla biraz yakından tanışın :D Yani yakın dövüşle onları halledin. Angela ve ben Sizi arkadan koruyacağız. Yiğit sende Lin ve Hamadah'ı koruyacaksın. Neyle korursan koru.
    CHRISTOPHER : İyi plan. Haydi pozisyonları alın.
    Dedi ve aynen pozisyonlar alındı. Lin ve Hamadah kurtları ve Lycan askerlerini benzetiyorlardı. Düşmanlar onları öldürecekken Yiğit bir kurşunla düşmanları hallediyordu. Christopher ve Reinhard koruma ateşi ile askerlerini koruyordu. Ama savaş esnasında Lin bir kurt tarafından esir alınmaya çalışıldı. Kurt :
    KURT : TESLİM OLMAZSANIZ ARKADAŞINIZ ÖLÜR !
    Marien çaktırmadan Adriana'ya yeşil sinyali gönderdi. Ve Adriana bir kurşunda kurdun tam gözünden vurup Lin'i kurtardı. Lin bir kaç kung-fu hareketiyle kurtları defederek savaşa devam etti. Ama sonsuza kadar böyle gidemezdi. Ki gitmeyecekti. Çünkü kurtlar geri çekildi. Ve ortam sakinleşti.
    YİĞİT : Bu birşey değil ! Dahası da olacak. Bu sorunu kökten halletmeliyiz.
    ANGELA : Katılıyorum. Bunlar gelmeye devam edecek. Mermi stoğumuz iyice azaldı. Fazla ateş açamayız.
    YİĞİT : Buralarda bir kurt kışlası olduğunu tespit etmiştik. Belki orayı yok ederek buna son verebiliriz.
    MARIEN : İyi fikir. Haydi !
    Birkaç saat sonra ise kurt kışlasına ulaştılar. Sinsice nöbetçi kurtları temizleyerek kurt kışlasına sızmayı başardılar. Biraz ilerleyerek kışlanın güç reaktörünü buldular. Ama bir sorun vardı. Üç kablodan biri reaktörü etkisiz hale getiriyordu. Ama eğer birini yanlış keserse kışla patlar ve ölürlerdi. Marien Yiğit'e danışmak istedi.
    MARIEN(telsiz) Yiğit kırmızı , mavi yada yeşil hangi kabloyu keseyim
    Yiğit kararsız bir şekilde :
    YİĞİT(telsiz) Eeeh...uuhhh.....yeşili kes.
    ANGELA : Dur bence kırmızıyı kes.
    LIN(telsiz) Bence mavi daha uygun.
    Marien telsizini dışarıda bekleyenlere açıp :
    MARIEN(telsiz) Arkadaşlar....bu kadar yol geldik. Çok şey atlattık. Eğer yanlış birşey yaparsam hepimiz öleceğiz bunu biliyorum. Ama kablo doğru da çıkabilir. bu 3/1 ihtimal.....Eğer ölürsek özür diliyorum. Ve Reinhard.......seni seviyorum.
    Reinhard çok duygulandı ve gözünden bir iki damla yaş süzüldü ve oracıkta Marien i kavradı :
    REINHARD : Bunu bilmiyordum......ama bende seni seviyorum !
    Dedi ve ikisi de öpüştüler.

" />

Ve sonra Marien kırmızı kabloyu kesti.
    *BOOOOOOM*
    MARIEN : Güç reaktörü patladı.....KURTULDUK !
    REINHARD : Yani hala ikimiz birbirimizi seveceğiz :D
    MARIEN : Haklısın. Neyse.....Hemen buradan çıkalım !
    Dedi ve herkes oradan uzaklaştı. Ve helikopter onları almaya gelmişti. Christopher , Yiğit'e
    CHRISTOPHER : Bizimle gelmek istermisin Yiğit ?
    YİĞİT : İsterdim. Ama ne yazıkki daha çok işim var. Belki sonra.
    CHRISTOPHER : Pekala seni ikna edemediğime üzüldüm. Ama irtibatı kesme tamam mı ?
    YİĞİT : Pekala.
    Dedi ve sonra helikopter havalandı. Yiğit helikopterin arkasından :
    YİĞİT : İşte benim dostlarım.....yürüyün ve o Lusian'ı durdurun ! Bol şans.

HİKAYENİN SONU---------------------HeLLBriNgER35-----------NOOOLUR YORUM YAPIN------------------------------------------------

0

6.5.2013

Link kopyalandı.
  • VISOR35
    Konu: 20 Yanıt: 108
    3 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

Ne Diyeyim ki Çok Güzel. Şu Resim İşinide İyi Düşünmüşsün ;)

Devamını Getir Yoksa Beni Getirtme Oraya :D

VISOR35

0

6.5.2013

Link kopyalandı.
  • xYellowish
    Konu: 0 Yanıt: 4
    0 JFP
    Kazanılan Rozetler

Güzel. Devamı gelsin

0

6.5.2013

Link kopyalandı.
  • xFrenzy
    Konu: 0 Yanıt: 4
    0 JFP
    Kazanılan Rozetler

çooook güzel devamını getirr.

0

9.5.2013

Link kopyalandı.
  • SooCold
    Konu: 1 Yanıt: 9
    0 JFP
    Kazanılan Rozetler

Güzelmiş :) 5.Ci Parta Gelmişsin Bravo Bu Aralar Hikayeler Okunmuyor Sen 5.ci Parta Geçmişsin Ne Diyim Devamı Gelsin :P

0

12.5.2013

Link kopyalandı.
  • SooReply
    Konu: 0 Yanıt: 1
    0 JFP
    Kazanılan Rozetler

GÜZEL.

0

15.5.2013

Link kopyalandı.