ÜYE OL

Lütfen kullanıcı adını ve şifreni gir!

Kullanıcı Adı / Şifremi Unuttum!

Detaylı Ara

Wolfteam Son Direniş : Rehine Krizi PART 2

• HeLLBriNgER35
    Konu: 45 Yanıt: 228
    101 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler
    Kör Pençe

Merhaba Arkadaşlar... Yeni Bir Bölüm İle Yeniden Sizlerleyim. Biliyorum Hikaye İçin Sizleri Biraz Bekletiyorum. Ama En Azından Yazıyorum Değilmi ? ;)

Eğer Bu Seriyi İlk Kez Okuyorsanız Aşağıdaki Linklerden Önceki Bölümlere Ulaşabilirsiniz.

Wolfteam Son Direniş : İşte Başlıyoruz..........

Wolfteam Son Direniş : Petra'daki Zafer PART 1

Wolfteam Son Direniş : Petra'daki Zafer PART 2

Wolfteam Son Direniş : Jeneratör Üssüne Giriş

Wolfteam Son Direniş : Yeni Bir Dost

Wolfteam Son Direniş : Kate Blume'da Kim ?

Wolfteam Son Direniş : Rehine Krizi PART 1

Artık Hikayemizin Yeni Bölümünü Okuyabilirsiniz.

[size=150]KEYİFLİ OKUMALAR[/size]

Önceki Bölümde Neler Oldu ?

Kahramanlarımız , Atlas Okyanusundaki bir petrol rafinerisindeki işçileri kurtarmak için oraya gitti. Ama Lusian rafineriye ve rehinelere yerleştirdiği bombalar ile Wolfteam'i tuzağa düşürdü ve kahramanlarımız rehinelere ulaşmaya çalıştı...
    ********************************************************************************

YER : Bir Petrol Rafinerisi - Atlas Okyanusu | SAAT : 18.41 | OPERASYON : Rehine Krizi
    CHRISTOPHER : 3,2,1 Girin !!!
    *BOOOOOM*
    Ve kapıdaki patlayıcı patladıktan sonra Christopher içeriye daldı ve düşmanları etkisiz hale getirdi. Rehineleri çözerek kurtardı.
    REHİNE : Buradan gitmelisiniz ! Bombaların patlamasına çok az kaldı !
    LIN : Sizsiz gidemeyiz ! Hadi beyler bayanlar... GİDELİM !
    Dedikten sonra herkes koşarak rafineriden uzaklaşmaya çalıştı. Ama sonra aniden her yer patladı. Kahramanlarımız birer köşeye savruldu. Kendilerine gelince rehinelerin yerde hareketsiz yattıklarını gördüler.
    ANGELA : Uyanın ... UYANIN.......
    Adamların koluna ve yüzüne baktığında onların öldüğünü anladı. Ve çok üzüldü. Herkes iyiydi.....Marien ise patlamada yerinden çıkan bir demirin bacağına saplanması yüzünden sol ayağını sakatladı. Kan kaybettiği için ise orada bayıldı. Reinhard bunu görünce koşarak Marien'ı uyandırmaya çalıştı. Ve onu sırtlayarak getirdi.
    HAMADAH : Nesi var ?
    REINHARD : Bacağına demir saplanmış , kan kaybediyor.
    LIN : Onunla beraber hemen dışarı çıkmalıyız. Yoksa bu akşam çok serin bir duş alacağız !......Hey Angela !
    ANGELA : Ne oldu ?
    LIN : Hemen telsizle Blackbird'i çağır. Blackbird'e binebilirsek kurtulabiliriz.
    ANGELA : Peki deniyeceğim.
    Dedikten sonra telsizle Blackbird'e bağlanmaya çalıştı.....aynı zamanda koşup çıkışa gidiyorlardı. Ve kısa bir süre sonra Angela bağlantıyı kurdu.
    ANGELA : Blackbird , burası Taarruz 1 , Hemen buraya gelmenizi istiyoruz ! Rafineri çökücek ve bizim buradan gitmemiz gerek. ACELE EDİN !
    BLACKBIRD : Anlaşıldı Taarruz 1 , 1 dk. içinde geliyoruz.
    ANGELA : 1 dk. Arkadaşlar !
    O Sırada Marien yavaş yavaş ayılmaya ve Reinhard....Reinhard diye sayıklamaya başlıyordu. Kahramanlarımız önüne gelen askerleri direk vuruyor ve öldürüyordu. Rafineri dikleşmeye ve iyice çökmeye başladı. Kahramanlarımız dışarı çıkınca az daha kayıp düşeceklerdi. Ama demirlere tutunarak Blackbird'ın geleceği yere gidiyorlardı. Ve 1 m. kala Blackbird geldi.
    BLACKBIRD(telsiz) Hadi arkadaşlar son 1m.
    Ve herkes son gücüyle koşarak zıplayıp helikoptere biniyordu. Ama bir an Marien , Reinhard'ın elinden kaydı ve denize düştü...
    REINHARD : HAYIIIIRRRRR !!!!
    CHRISTOPHER : Hadi Reinhard !
    REINHARD : Hayır ! Marien olmadan Asla !!!
    Diyerek denize atladı ve Marien'ı alıp Blackbird'den denize yakın olmasını istedi. Ve helikoptere bindi.
    CHRISTOPHER : Reinhard aklını mı kaçırdın ? Orada ölebilirdin !
    REINHARD : Ama Marien'da ölebilirdi ! Ki hala kan kaybediyor ve ölmeye yakın....
    Deyince tutulup bayıldı. 5 - 6 Saat sonra ise kendilerini revirde buldular. Reinhard kendinin hasta yatağında olduğunu anladı. Ve kolundaki serumu çıkardıktan sonra Marien'ın olmadığını farketti. Sonra yemekhaneye doğru gitti. Oraya gidince ise Wolfteam ve Marien onu bekliyordu. Marien koşarak ona sarıldı
    MARIEN : Reinhard ...... ah aşkım beni kurtarmak için buna hiç değmezdi
    REINHARD : Hayır Marien......buna kesinlikle değerdi.
    MARIEN : Aaah Reinhard.......
    REINHARD : Marien.......
    MARIEN & REINHARD : Seni seviyorum !

" />

BİR BÖLÜMÜN DAHA SONU------------HeLLBriNgER35-------------İYİ YADA KÖTÜ YORUMLARINIZI BEKLİYORUM :D------------------

0

31.5.2013

Link kopyalandı.
  • VISOR35
    Konu: 20 Yanıt: 108
    3 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

Hep İyi Yorum Yapıyorum Ama Bu Sefer Kötü Yorum Yapacam.
    Hikayeyi Deyim Yerindeyse ''yallamşap'' Yapmışsın. :D

İyi Devamını Bekleriz :)

VISOR35

0

31.5.2013

Link kopyalandı.
  • kutayc1
    Konu: 1 Yanıt: 11
    0 JFP
    Kazanılan Rozetler

cok güzel yazıyon krds devamını getir

0

31.5.2013

Link kopyalandı.
  • kutayc1
    0 JFP
    Kazanılan Rozetler

Hep İyi Yorum Yapıyorum Ama Bu Sefer Kötü Yorum Yapacam.
    Hikayeyi Deyim Yerindeyse ''yallamşap'' Yapmışsın. :D

İyi Devamını Bekleriz :)

VISOR35

niye bence güzel olmus

0

31.5.2013

Link kopyalandı.
  • HeLLBriNgER35
    Konu: 45 Yanıt: 228
    101 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler
    Kör Pençe

Teşekkürler kutayc1 Hikayenin Geri Kalanını Takip Edeceksen Haberim Olsun :)

0

1.6.2013

Link kopyalandı.
  • SooCold
    Konu: 1 Yanıt: 9
    0 JFP
    Kazanılan Rozetler

Kardeş Kısa Yazmaya Başladın Ama Olmazki :(

Yinede Fena Değil Devamını İsteriz.

0

1.6.2013

Link kopyalandı.
  • kutayc1
    0 JFP
    Kazanılan Rozetler

seninkiler süper oluyo ondan her zaman ha bu arada pınar kangal sucuk süper olmuş

0

1.6.2013

Link kopyalandı.
  • kutayc1
    0 JFP
    Kazanılan Rozetler

seninkiler süper oluyo ondan her zaman ha bu arada pınar kangal sucuk süper olmuş

söylemeyi unuttum o pınar kangal sucuğu ilk okuduğumda su içiyodum ve abartısız su burnumdan geldi

0

1.6.2013

Link kopyalandı.