ÜYE OL

Lütfen kullanıcı adını ve şifreni gir!

Kullanıcı Adı / Şifremi Unuttum!

Detaylı Ara

Wolfteam Son Direniş : Rehine Krizi PART 1

• HeLLBriNgER35
    Konu: 45 Yanıt: 228
    101 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler
    Kör Pençe

Evet Arkadaşlar. Sonunda 7.ci Bölümüde Yaptım. Biraz Hızlı Geldi Ama Güzel Olduğundan Eminim ;)

Bu Seriyi İlk Kez Okuyorsanız Aşağıdaki Linklerden Önceki Bölümlere Ulaşabilirsiniz.

Wolfteam Son Direniş : İşte Başlıyoruz..........

Wolfteam Son Direniş : Petra'daki Zafer PART 1

Wolfteam Son Direniş : Petra'daki Zafer PART 2

Wolfteam Son Direniş : Jeneratör Üssüne Giriş

Wolfteam Son Direniş : Yeni Bir Dost

Wolfteam Son Direniş : Kate Blume'da Kim ?

Şimdi İse Hikayenin Keyfini Çıkartın.

[size=150]KEYİFLİ OKUMALAR.[/size]

Önceki Bölümde Neler Oldu ?

Kahramanlarımız , Covolt Köprüsünden gelen bir sinyal yüzünden Covolt Köprüsüne gittiler. Ama orada Kate Blume , Angela'yı kaçırıp onu mahzene hapsetti. Pedro onu bulunca Lusian ile kavgaya girişti. Sonra Kate , Lusian'ı vurup onu uzaklaştırdıktan sonra Angela'nın Pedro'ya ait olduğunu söyleyerek mahzenden gitti.

********************************************************************************

YER : WT Kumanda Üssü - Marien'in Odası | SAAT : 10:00 |

WT Kumanda Üssü'nde herkes uyanmıştı. Ama Marien hala yataktan çıkmamış ve kendi kendine tartışıyordu....
    MARIEN : Aahh.....Reinhard. Kurt kışlasında onu sevdiğimi söylediğimden beri onu daha çok seviyorum. Ama bu sevgiyi bir çıta yükseltme zamanı geldi. Onunla nişanlanacağım !
    Der ve gözü bir an saate bakar.
    MARIEN : Olamaz ! geç kalıcam. Hemen kumanda odasına gitmeliyim ! Bunu sonra tartışırım.
    Ve acele acele kumanda odasının yolunu tutar.......Ve kumanda odasına ulaşır. O sırada ise Christopher takıma bilgi veriyordu.
    CHRISTOPHER : Evet arkadaşlar , Atlas Okyanusunun kıyısında bir petrol rafinerisinden yardım sinyali aldık. Lusian sanırım oradaki işçileri esir aldı. Onları kurtarmalıyız arkadaşlar !
    REINHARD : Ama çok ta dikkatli olmalıyız. Çünkü Lusian'ın ne yapacağı bilinmez. Herşeye karşı hazırlıklı olun.
    LIN : Peki. Plan nedir ?
    CHRISTOPHER : Öncelikle işçi tersanesinden eskimiş bir denizaltı bulmalıyız. Böylece bizi tespit edemezler. Sonra denizaltı füzeleri ile rafineriye ulaşınca içeri sızıp rehinelerle birlikte gideceğiz. Anlaşıldı mı ?
    HERKES : Evet !
    ADRIANA : Haydi gidelim !

YER : Atlas Okyanusu - Bir Petrol Rafinerisi | SAAT : 14.30 | OPERASYON : Rehine Krizi
    CHRISTOPHER : Evet çocuklar. Tam gaz ileri !
    Dedikten sonra herkes füzelerle yola çıkar. Ve uzun bir süre sonra rafinerinin altına ulaşırlar.
    LIN : Olamaz ! Yukarıda nöbetçiler var.
    HAMADAH : Onları ben hallederim.
    Dedikten sonra WSW ile platforma tutunur. Ve aniden zıplayıp nöbetçileri çevik hamlelerle etkisiz hale getirir. Sonra ise herkesi platforma çıkarır.
    ADRIANA : Teşekkürler Hamadah. Şimdi rehinelerin nerede olduğunu bulmalıyız.
    Ama o sırada Lusian onları kameradan izliyordu......
    LUSIAN : Hahaha demek WolfTeam ekibi teşrif etti. Planımı uygulasam iyi olur.
    O Sırada WolfTeam ekibi hala rehinelerin nerede olduğunu bulmaya çalışıyordu. Ve birden yukarıdaki bir monitörden Lusian , kahramanlarımıza seslendi.
    LUSIAN : HAHAHAHA ! Merhaba WolfTeam ekibi ! Sizleri görmek güzel(!) Yoksa onları mı arıyordunuz ?
    Deyip kameradan rehinelerin olduğu odayı gösterdi. Ama rehinelerin üstünde saatli bombalar vardı. Herkes şok olmuştu !
    LIN : Bunu yapamazsın ! O masum insanların sana bir zararı yok !
    LUSIAN : Ama size zararları olacak. Çünkü o bombalarla birlikte rafinerinin altına aynı bombaları yerleştirdim. Yani onları kurtarsanız bile....boğulup gebereceksiniz ! HAHAHAHAHAHA
    Deyip monitörü kapattı. Lin çok kızmıştı. Duvara bir yumruk attıktan sonra :
    LIN : LANET OLSUN ! Çok zor durumdayız. Eğer gidersek o masum insanlar , gitmezsek de biz öleceğiz !
    CHRISTOPHER : Sakin ol. Doğru zamanlama ile buradan çıkabiliriz. Ama acele etmeliyiz. Odanın nerede olduğunu buldum.
    Dedikten sonra oraya doğru koştular. Bombaların patlamasına daha 10 dakika vardı. Ama ne yazık ki önlerini kurtlar ve Lycan birlikleri kesti. Kahramanlarımız koşarak bir yere saklandı.
    ANGELA : Olamaz ! Pusuya düştük.
    MARIEN : Ateş !
    REINHARD : Durun ! Eğer yanlış bir yere ateş edersek sonuçları kötü olur !
    HAMADAH : Ne öneriyorsun ?
    REINHARD : Bence akıllı mermilerimi denemenin zamanı geldi.
    LIN : Onlar da ne ?
    REINHARD : Hedefleri %100 isabetle vuran benim icadım olan mermiler.
    ADRIANA : Emin misin ? Eğer işe yaramazsa...
    REINHARD : Yarayacak ! Bana güven.
    HAMADAH : Peki. Ver şu mermileri.
    Deyince Reinhard mermileri herkese dağıttı. Herkes mermileri taktıktan sonra ateş açmaya hazırdı. Adriana Magnum AWP Silenced ' i alıp nişan aldı. Ateş edince merminin Reinhard'ın dediği gibi isabet ettiğini gördü. Ve ondan sonra kahramanlarımız herkese ateş açmaya başladılar. Ama Pedro herkese seslenip :
    PEDRO : Arkadaşlar ! PDA'dan bombanın ana sayacına ulaşmayı başardım. Son 3 dakikamız kalmış !
    LIN : Eyvah !!! Acele etmeliyiz !
    Dedikten sona herkes rehinelerin olduğu odaya koştu. Biraz sonra ise o odanın kapısına gelmeyi başardılar.
    CHRISTOPHER : Hazır mısınız ? 3 , 2 , 1 ...... GİRİN !
    *BOOOOOOOOOOOOOOOOOOM*

DEVAM EDECEK----------------HeLLBriNgER35---------------YORUMLARI EKSİK ETMEYİN.------------------------

0

24.5.2013

Link kopyalandı.
  • VISOR35
    Konu: 20 Yanıt: 108
    3 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

Yine Güzel Bir Yapım. Ama Biraz Kısa Sanki.

Ha Birde....Bu Seriyi Ne Zaman Bitirirsin :D

0

26.5.2013

Link kopyalandı.
  • HeLLBriNgER35
    Konu: 45 Yanıt: 228
    101 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler
    Kör Pençe

Detayları Anlatmasam :P Sürpriz Yapmayı Planlıyorum ;)

0

26.5.2013

Link kopyalandı.
  • kirolard
    Konu: 0 Yanıt: 5
    0 JFP
    Kazanılan Rozetler

çok güzel yazıyorsun , çok emek harcıyorsun. Alttaki bebeden iyi yazdığın kesin :P :D

0

28.5.2013

Link kopyalandı.
  • xYellowish
    Konu: 0 Yanıt: 4
    0 JFP
    Kazanılan Rozetler

Çok Güzel Olmuşşş.

Ama birşey sorucam :

Cidden Bu Seriyi Ne Zaman Bitiricen ? :)

0

28.5.2013

Link kopyalandı.
  • SooCold
    Konu: 1 Yanıt: 9
    0 JFP
    Kazanılan Rozetler

Eh...biraz kısa olmuş yahu. Ama yine de güzel yazıyorsun.

0

28.5.2013

Link kopyalandı.
  • xGLaDOS
    Konu: 0 Yanıt: 3
    0 JFP
    Kazanılan Rozetler

Çok Güzel Olmuş Devamını Getirrrrr

0

30.5.2013

Link kopyalandı.
  • mustafakaan486