ÜYE OL

Lütfen kullanıcı adını ve şifreni gir!

Kullanıcı Adı / Şifremi Unuttum!

Detaylı Ara

Wolfteam Son Direniş : Petra'daki Zafer PART 1

• HeLLBriNgER35
    Konu: 45 Yanıt: 228
    101 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler
    Kör Pençe

NOT : Eğer 1.ci Bölümü Okumadıysanız , Aşağıdaki Linkten 1.ci Bölüme Ulaşabilirsiniz.

Wolfteam Son Direniş : İşte Başlıyoruz..........

Şimdi İse Sizi Hikayeyle Başbaşa Bırakıyoruz.

İYİ OKUMALAR.......

Önceki Bölümde Neler Oldu ?

Wolfteam ekibi Petra'dan yoğun bir sinyal aldıktan sonra Adriana'nın gelişiylede oraya gittiler. Ama Petra'ya girince mayınlarla karşılaştılar. Sonra kahramanlarımız pusuya düşürüldü. Marien bir plan bulup köşede telsizi çalıştırmaya uğraşıyordu.

********************************************************************************

YER: Petra | SAAT: 12.00 | OPERASYON: Çöl Fırtınası

MARIEN(içinden) Umarım bu işe yarar.......
    Dedi ve telsizin açılmasını bekledi.....ve telsiz açılınca :
    MARIEN(telsiz) Mavi Şahin den Çöl Akrebine cevap ver Çöl Akrebi
    HAMADAH(telsiz) Dinlemedeyim Marien
    MARIEN(telsiz) Buraya takviye asker gerekiyor hemen destek getirin koordinatlar 10 C kuzey 28 C Güney
    HAMADAH(telsiz) Anlaşıldı. 3 dakika içinide geliyoz
    MARIEN(telsiz) Sağol Hamadah.
    MARIEN: Hadi askerler 3 dakika daha
    Ama bunu söylemek kolay değildi. Önlerinde bitmek bilmeyen kurt ordusu vardı. Belki 3 dakika bile yetmezdi.
    MARIEN(içinden) Hadi Hamadah nerede kaldın ?
    Dediği anda sanki Hamadah onu duymuş gibi tüm takımla gelmişti. Ama indikleri an Lejonlardan biri bir bazukayla helikopteri patlatmıştı. Hamadah ve ekibi de hemen helikopterden atladı. Ve sonra tüm takım bir araya geldi.....
    ANGELA: Herkes iyi mi bari
    LIN: Evet çok iyiyiz
    MARIEN: Çabuk beni izleyin bir yol buldum.
    Herkes Marien i takipte etrafa bakıyorlardı bir Hayalet Kurt pusmuş mu diye. Sonra ise Lin :
    LIN: Geldik. Çok sessiz olun
    MARIEN: Anlaşılan Kurtlar bizden erken davranmışlar.
    Derken çok güçlü bir kükreme duyuldu. WolfTeam kanları donarak ve korkuyla LUSIANN !!! dediler. Evet Lusian ve sadık kolu Pedro Gomes terör estirmek için gelmişti ama bizim takımın her zaman bir planı vardı. Ve Lin önce atıldı.
    LIN: Hepimiz bir tepeye tırmanalım ve sniperları alalım. Nişan alıp destek Lejonları öldürürüz. Kurtlar da bizim askerlere kalır. Ve iş biter.
    CHRISTOPHER: İyi fikir. Hemen hazırlanın. susturucuları da takın yoksa farkediliriz. Takımları seçiyom : Ben Angela'yla şu tepeye gidecez Lin ve Hamadah da şu tepeye gitsin
    LIN(sözünü keserek) Allahım şu peşmerge ile mi eş oldum
    HAMADAH: Hey ben senden kıdemliyim unutma
    CHRISTOPHER: İkiniz de kesin. Ne diyorduk ?...hah. Marien,Adriana ile inflak etmiş SCUD roketimizin orda onların dikkatini üstünüze çekin. En güçlü silahları veya en çok ustalaştığınız silahı alın. Reinhard sen de uzaktan onları koru ki hemen ölmesinler.
    REINHARD: Tamam.
    ANGELA: Herkes yerini alsın.
    Herkes bir tepeye çıktı. Ve beklediler istedikleri gibi Lejonlar Marien'lere saldırıyordu. Ama onlar arkadan Lejonları öldürdüler. Ve Angela Lusian'ı gördü ve ona nişan aldı. Amacı onu öldürmekti. Ama işler ters gitti ve mermi Lusian'ın önünden vızıldayarak geçti. Lucian merminin sesini duydu. Ve Angela'ların olduğu tepeyi gördü ve oraya tırmandı ama sırtından vurulduğunu hissetti. Bu Pedro'ydu. Herkes şaşırdı. Lusian ise :
    LUSİAN : BU İHANETİNİN BEDELİNİ ÖDEYECEKSİN PEDRO !!! AMA ŞİMDİ DEĞİL....
    Dedi ve hızla oradan uzaklaştı. Ama takımın aklında başka bir soru vardı , Pedro neden Lucian'ı vurmuştu ? Diğerleri şaşkınlıkla bakıyordu. Pedro ise :
    PEDRO: Herhalde size ihanet etmeyecektim dimi
    LIN: Heh tabi senin iyi bir ajan olduğunu biliyorduk.
    Angela afallamıştı. Uzun süre beklediği aşkını sonunda karşısında bulmuştu. Hemen koştu ve Pedro'ya sarıldı :
    ANGELA : Seni çok özledim ....
    PEDRO : Bende tatlım....bende.
    Dedi. Ve Angela Pedro'nun yanağını tam öptü ki kahramanlarımız Lusian'ınkinden güçlü bir kükreme sesi duydular. Bu kükreme neredeyse yeri sarsıyordu. Pedro :
    PEDRO: Olamaz bu Gardiyan bölüğü...Lusian onları çağırmış olmalı , ve ne yazıkki bizi bulmuşlar.
    ANGELA : Şimdi yandık işte.
    CHRISTOPHER: Hazırlanın. Anlaşılan büyük bir sorunumuz var.

DEVAM EDECEK-------------------------HeLLBriNgER35------------YORUMUNUZU EKSİK ETMEYİN !

0

22.4.2013

Link kopyalandı.
  • HeLLBriNgER35
    101 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler
    Kör Pençe

Bu Bölümde İlgi Görürse Petra'daki Zafer PART 2'ye Geçeceğim.

0

22.4.2013

Link kopyalandı.
  • HeLLBriNgER35
    101 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler
    Kör Pençe

Ya Arkadaş Güzel Olmadıysa Söyleyin ya Hiç Yorum Yok.....

0

23.4.2013

Link kopyalandı.
  • HeLLBriNgER35
    101 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler
    Kör Pençe

Buradan yukarıdaki konu açan s**aklara söylüyorum.....

UL*N NAPALIM ÇARIN ÇALINDIYSA ? MİLLET SENİN ÇARININ PEŞİNDE Mİ KOŞACAK YETER BE GINA GELDİ SİZİN YÜZÜNÜZDEN HİKAYELER OKUNMUYOR O SATACAĞIN ÇARINIDA AL ***** ŞİMDİ YETER BE BAŞLIĞI OKUYUN Bİ BE KÖRMÜSÜNÜZ SİZ FORUM BAŞLIĞINI OKUYUN AÇTIĞINIZ KONULARA BAKIN Bİ BE ! BEN BURADA BUNUN İÇİN O KADAR UĞRAŞAYIM , SÜZME S**AĞIN TEKİ ''og yardımmm'' ıngaa çarım çalındı'' ''çar satıyom alın hüüooaa'' BU NE BE OG De ilgilense KONULARINIZ KİLİTLENİRDİ DE İLGİLENEN YOK İŞTE. BEN ÖNCEKİ HİKAYEYİ YAPMAK İÇİN 1-2 SAAT UGRAŞTIM ..... SADECE 3 YORUM MU GELDİ ? NEDEN HEP BU S**LAKÇA KONULAR YÜZÜNDEN !

0

25.4.2013

Link kopyalandı.
  • feremek
    Konu: 98 Yanıt: 306
    -108 JFP
    Hükümdar Kurt
    Kazanılan Rozetler

Güzel hikaye, gerisini beklerim. Aksiyon, macera ve komedi. Her şey var. Klavyeye dokunan ellerine sağlık. :)

0

26.4.2013

Link kopyalandı.
  • HeLLBriNgER35
    101 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler
    Kör Pençe

İlle Ben Bağırınca Mı Yorum Yazacaksınız ? :D

Neyse teşekkür ederim.

0