ÜYE OL

Lütfen kullanıcı adını ve şifreni gir!

Kullanıcı Adı / Şifremi Unuttum!

Detaylı Ara

Wolfteam Son Direniş : Favela

• HeLLBriNgER35
    Konu: 45 Yanıt: 228
    101 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler
    Kör Pençe

Merhaba Değerli Oyuncular & Takipçilerim... Uzun Süreli Bir Gecikme Sonrası Serinin Yeni Bir Hikayesi İle Karşınızdayım. Lütfen Bu Seriyi İlk Kez Okuyorsanız Aşağıdaki Linklerden Önceki Bölümlere Göz Atınız ;)

Wolfteam Son Direniş : İşte Başlıyoruz..........

Wolfteam Son Direniş : Petra'daki Zafer PART 1

Wolfteam Son Direniş : Petra'daki Zafer PART 2

Wolfteam Son Direniş : Jeneratör Üssüne Giriş

Wolfteam Son Direniş : Yeni Bir Dost

Wolfteam Son Direniş : Kate Blume'da Kim ?

Wolfteam Son Direniş : Rehine Krizi PART 1

Wolfteam Son Direniş : Rehine Krizi PART 2

Göz Attıysanız Teşekkürler. Artık Hikayemize Geçelim.

[size=150]İYİ OKUMALAR[/size]

Önceki Bölümde Neler Oldu ?

Kahramanlarımız rehineleri buldu. Ama ne yazık ki Lusian , hain tuzağını etkinleştirdi ve rehineler rafineride can verdi. Ve Wolfteam ekibi rafineriden sağ salim çıkmayı başardı. Ama mücadele sırasında Marien'ın bacağı sakatlandı ve WT Kumanda Üssü'nde Reinhard ile beraber iyileştirildi.

YER : WT Kumanda Üssü - Kumanda Odası | SAAT : 12.30 |

CHRISTOPHER : Evet arkadaşlar , bu acil bir toplantı. Çünkü Rio'daki Favelalarda çok güçlü bir sinyal alındı.
    REINHARD : Sanırım Favela'dan geçen özel bir konvoy tespit edildi. Çünkü sinyal alanında aynı zamanda motorlar ve kasalar da tespit edildi.
    LIN : Görevimiz nedir ?
    CHRISTOPHER : Oraya gidip , konvoyu durdurmak. Ama dikkatli olun. Konvoy çok sayıda hafif zırhlı araçlar , askerler ve kurtlar tarafından korunuyor.
    Size Lusian'ın askerlerinin kullandığı üniformalardan verilecek. Böylece görevi yaparken sizin sadece bir asker olduğunuzu düşünecek. Bu üniformalar ile konvoya sızarak HELX Bombalarını yerleştirip kaçın. Böylece bombalar patlayacak , ve görev tamamlanacak.
    ANGELA : Anlaşıldı Christopher .
    CHRISTOPHER : Peki. Bol şans... Haydi , helikopterlerimiz bizi bekliyor.
    Ve tüm Wolfteam ekibi helikopterlerine bindi ve Rio'ya doğru yola çıktı...

YER : Rio De Janerio - Favelalar | SAAT : 14.02 | OPERASYON : Böcek Sızıntısı

PEDRO : Tamam arkadaşlar geldik. Sessiz olun...ve konvoya karışın.
    HEPSİ : Anlaşıldı.
    Ve ilerleyerek konvoyun geleceği rotadaki yolun hemen yanındaki evin duvarına saklandılar. Kısa bir süre sonra konvoy geldi. Ve uygun yeri bulup hemen konvoya karıştılar.
    LIN : Çabuk , bombaları yerleştirmeliyiz !
    Ve ilerleye ilerleye paketlere ulaştılar ve kasaların içlerine bombaları yerleştirdiler. Ve hemen göze görünmeden kaçtılar.
    ANGELA : Bu çok kolay oldu...
    HAMADAH : Hayır...bence bu kadar basit değil. Adamlar nasıl bizi bomba koyarken göremez ki ? Burada bir bit yeniği var...
    Derken bomba patladı ve takım enkazın olduğu yere gitti...Ama yerde parçaları saçılmış hareket eden hologram jeneratörleri buldular.
    HAMADAH : Size söylemiştim...o kadar basit değil...Bizi kandırdılar ! Dikkatimizi dağıtmak istediler ama neden ?
    O Sırada onlar konuşurken yakında bir evin çatısında Özel Birim Kurtlar onları izliyordu. Bu kurtlar hayalet gibi hareketsiz durduklarında görünmüyor ama hareket ettiği sürece görülüyordu. Ayrıca çok gelişmiş tabancalar da kullanabiliyorlardı. Liderleri ''Sthealth'' , Wolfteam'in tuzaklarına düştüğünü öğrenince Sthealth küçük bir gülümseme belirtti ve :
    STHEALTH : Lusian bu habere çok sevinicek hihihihahaha...
    Ve tüm özel birimler Lusian'ın inine gitti , Sthealth , Lusian'a haberi veriyordu...
    STHEALTH : Efendim...Wolfteam ekibi tuzağımıza düştü , ve hala enkazın olduğu yerdeler.
    Lusian biraz sırıttıktan sonra :
    LUSIAN : Tebrik ederim...özel birimleri komuta etmeyi hakediyorsun , ayrıca ödül olarak Pınar Çemenli Sucuk yiyeceksin...videosunu izle ve nasıl birşey bir öğren istersen.
    İllaki Pınar Sucuk :D Çemenli
    LUSIAN : Nasılmış...
    Sthealth ağzını şapırdatıp ommm ommm diye ses çıkartıp gözlerini pörtletip
    STHEALTH : Çok güzelmiş efendim omm omm *şlkap* *şklap*
    LUSIAN : Annen sana ağzını şapırdatmak ayıptır diye öğretmedi mi ?
    STHEALTH : Yooo
    LUSIAN : İyi halt etmiş ! Neyse....şimdi Wolfteam'i ortadan kaldır...HAHAHAHA
    O Sırada ise kahramanlarımız ,
    LIN : Acaba geri mi dönsek ?
    ANGELA : E Birşey yokmuş zaten ne yapacağız burada ?
    HAMADAH : Off o kadar yol geldik helikopterle , koştuk , yürüdük kilo verdim ya daha kötüsü olamazzz
    Dedikten hemen sonra Sthealth ve ekibi çıkageldi ve silahlarını Wolfteam'e doğru uzattı.
    HAMADAH : Bu size bir ders olsun...Asla daha kötüsü olamaz demeyin çünkü ne zaman derseniz daha kötüsü geliyor !
    STHEALTH : Wolfteam ekibi...hıh. Lusian bunlardan mı korkuyor :D
    Lusian kol telsizinden :
    LUSIAN : HEY SENİ DUYDUM !!!
    Diye bağırdı...
    STHEALTH : Neyse...umarım Tahtalıköy'e biletiniz vardır...Sizi en ucuz yollardan TahtalıOtobüs ile oraya göndereceğim çünkü...hıhıhahahah
    Hamadah büyük bir kağıt alıp arkasına tabancasını sakladı ve kağıdı göstererek
    HAMADAH : Bak bu bizim biletimiz...senin biletin olmadığı için seni biletsiz göndereceğim
    Diyerek kağıdı hemen fırlattı ve tabancasıyla Sthealth'in tam gözünden vurdu Sthealth yerde kıvranırken :
    STHEALTH : Bön bön niye bakıyorsunuz !? SALDIRIN
    Ve mücadele başlamıştı. Tam başlarında ise Kumanda Üssü'nden Adriana seslendi. Adriana bu sefer göreve gelmemişti. Bu yüzden kumanda odasından seslenebildi.
    ADRIANA : Arkadaşlar , görev yoksa oradan hemen çıkın , o kurtları boşverin. HEMEN !!!
    HEPSİ : Tamam Adriana ,
    Dedikten sonra hemen park halindeki helikoptere bindiler.
    PİLOT : Ne oldu , görev tamam mı ?
    LIN : Pek sayılmaz...bu görev bir tuzak ve özel birim kurtlar bizi şu an fena peşliyor.
    Pilot tam konuşacaktı ki hemen kafasından bir darbe aldı. Bu Sthealth'ın tabancasından çıkan kurşunun darbesiydi. Hamadah hemen pilot koltuğuna oturup :
    HAMADAH : Beni korumak için koruma ateşi açın. Bu helikopterde bir Minigun olacaktı.
    PEDRO : Ben aldım. Ateş ediyorum !
    Ve Pedro Hayalet Kurtlara koruma ateşi açmaya başladı. Hamadah ise helikopteri kaldırmaya uğraşıyordu...
    UÇUŞ REHBERİ : Hoşgeldiniz...Lütfen kendinizi tanıtınız !
    Diye konuştuğu zaman Hamadah uçuş rehberine bir yumruk attı...
    HAMADAH : Bu panel midir ne halttır birdaha uğraşmıyacam bunla. Bunun oto-pilotu nerdeee
    LIN : Aha şurda...
    Gösterdiği şey karmakarışık düğmelerden oluşan bir sistemdi
    HAMADAH : Ne biçim bir oto-pilot bu böyleee
    PEDRO : Hey Hamadah...istersen seni 2030 Yılına kadar bekleyelim ha ? HAYDİ ÇALIŞTIR ŞU ŞEYİ RENKLİ DÜĞMELERE BAS !
    Hamadah ne biçim bir kombinasyon uydurduysa bir hamlede işe yaradı ve helikopter havalandı. Hamadah ise
    HAMADAH : Yeeeeeeeeeeeeee diye bağırıyordu.
    Lin ise kendine gelmesi için ona tokat atıp :
    LIN : Kendine gel dedi.
    Hamadah sonunda kendine geldi ve sonuda kahramanlarımız faveladan çıkmayı başardı. Sthealth giden helikoptere bakarak :
    STHEALTH : Bu iş bitmedi Wolfteam...sizinle yeniden görüşeceğiz....HİHİHİHAHAHAHAHAHA

SON-------------------HeLLBriNgER35-----------------YORUM YAPIN--------------------------

0

20.6.2013

Link kopyalandı.
  • VISOR35
    Konu: 20 Yanıt: 108
    3 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

Yine güzel bir hikaye...Ama gecikmesi biraz sinirime dokundu tabi :D

Devamını getir...

VISOR35

0

20.6.2013

Link kopyalandı.
  • kirolard
    Konu: 0 Yanıt: 5
    0 JFP
    Kazanılan Rozetler

çok güzel olmuş ama çok geciktin yahu.

devamı gelsinn

0

22.6.2013

Link kopyalandı.
  • SooCold
    Konu: 1 Yanıt: 9
    0 JFP
    Kazanılan Rozetler

Çok güzel yazıyorsun. Böyle devam et bence.

0

22.6.2013

Link kopyalandı.
  • egeegeegess1
    Konu: 0 Yanıt: 1
    0 JFP
    Kazanılan Rozetler

ilersini bekliyorum

0

19.7.2013

Link kopyalandı.
  • HeLLBriNgER35
    Konu: 45 Yanıt: 228
    101 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler
    Kör Pençe

İlerisi bir süre gelmeyecek malum ramazan bayramı ve yaklaşan yaş günümün telaşı :)

Ama Eylül Ayında yeniden sizlerle olacağım...

0

27.7.2013

Link kopyalandı.
  • kamus1
    Konu: 94 Yanıt: 1247
    8908 JFP
    Kurt Takımı Elemanı
    Kazanılan Rozetler
    Kör Pençe Zayıf Uluyan

Merhabalar,

Elinize ve klavyenize sağlık devamını bekliyorum kendi açımdan. :smile:

İyi Forumlar.