ÜYE OL

Lütfen kullanıcı adını ve şifreni gir!

Kullanıcı Adı / Şifremi Unuttum!

Detaylı Ara

Wolfteam Son Direniş : Black Rain 「Ölümcül Birleşme PART 1」

• HeLLBriNgER35
    Konu: 45 Yanıt: 228
    101 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler
    Kör Pençe

Merhaba arkadaşlar :)

Wolfteam Son Direniş : Black Rain'in 1.ci bölümünü okumaktasınız.

İyi seyirler ...

M.S 2039

*helikopterler geçer ...*

SAHA KUMANDANI : Evet beyler ... Sağlık Bakanlığı'na saldırı düzenlenmiş. Bir grup terörist , rehineler , tehlike. Klasik iş. 

Secter 7 Anti-Terörist Wolf Team ekibi hala gelmedi. O yüzden şimdilik beklemedeyiz. Saldırı onlar geldiğinde düzenlenecek. Raporumuzu General Rigs'e ilettik. Umarım çağırmıştır.

-O sırada ... başbakanlık köşkünde-

Başbakan : General Rigs Crowley ... Anti-Terörist Secter 7 ve Wolf Team füzyonunun mucidi ve şefi ... değilmi ?
    RIGS : Evet efendim. 
    BAŞBAKAN : Sizinkiler daha gelmedi ... sorun mu var ?
    RIGS : Çağırdım ... cevap gelmesi uzun sürüyor. Farklı yerlerden geliyorlar çünkü.
    BAŞBAKAN : Umarım gelirler ...
    RIGS : Umarım ...

Ve Saha Kumandanı hala bekliyordu ... tam o anda telefonundan Rigs arıyordu ...

RIGS : Kumandan George , Wolf Team'in gelmesi uzun sürecekmiş. Siz başlayın.
    SAHA KUMANDANI : Emredersiniz !

SAHA KUMANDANI : Evet beyler , emir geldi. Önden gidiyoruz ...

- ANLAŞILDI !!!

Giriş (Tamamını izlerseniz ileride hikayeyi rahatlıkla anlayabilirsiniz)

Saha Kumandanı ve askerleri merdivenleri çıkmaktaydı. Evet .. operasyon başlıyordu. Askerler önlerine gelen herkesi kurşun yapmuruna tutuyordu.

*PPPRRRRKKKKK PPPRRRRRRKKK*

*IĞGGAAAAAAHH*

SAHA KUMANDANI : Evet beyler ... ileri ! Rehineleri kurtarmadan bir geri adım bile atmak yok !

-O sırada-

BAŞBAKAN : Rigs ... daha gelmediler mi ?
    RIGS : Hmm ... birdaha çağırayım.

- Angela !

Angela yıkık bir binadan geçiyordu ...

ANGELA : Evet buradayım.
    RIGS : Gitmeniz lazım ...
    ANGELA : Yoldayız zaten ... en azından ben. Diğerlerine sor.

RIGS : Pedro !

Pedro ise Sağlık Bakanlığının 10 km. uzağında bir gökdelenin koridorundan geçiyordu.

RIGS : Neredesin ?
    PEDRO :  Sağlık Bakanlığının 10 km. uzağındayım. Gidiyorum.

RIGS : Marien !

Marien ise kendi spor arabasındaydı ... yanında Reinhard da vardı.

RIGS : Siz neredesiniz ?
    MARIEN : Reinhard ile birlikte Sağlık Bakanlığına gidiyoruz.

Rigs : Hamadah !

Hamadah ise bir kafede Pınar Sucuk yemekle meşguldü ...

HAMADAH : Oraya yakın *nom nom* bir kafede *nom nom* atıştırayım dedim *nom nom*
    RIGS : O şişko midemni dolduracağına göreve gitseydin ya !!!
    HAMADAH : *pff* tamam tamam oradayıım.

Rigs : Lin !

Lin ise metrodan az önce inmişti ...

LIN : Sağlık Bakanlığının çaprazındaki metro istasyonunda.
    RIGS : Acele et !

RIGS : Adriana !

Adriana ise silah tüccarları ile dolu bir sokaktaydı.

RIGS : Adriana neredesin ?
    ADRIANA : Söyleyemem gelince öğrenirsiniz.
    RIGS : Yakındasın değilmi ?
    ADRIANA : Evet hemde çok.
    RIGS : İyi.

RIGS : Christopher !

Christopher ise bir hızlı trene binmeyi tercih etmişti.

CHRISTOPHER : Hızlı trene biniyorum. 1 dakikaya oradayım.
    RIGS : Eminmisin ?
    CHRISTOPHER : Heey babalık -.-'' bu trenler çok hızlı biliyorsun.
    RIGS : Peki.

RIGS : Evet başbakanım. Hepsi geliyor ...
    BAŞBAKAN : Çabuk olurlarsa iyi olur. Yoksa gereken yardımı yapamayız.

Ve tüm ekip Sağlık Bakanlığının önünde duran portatif ekip karakoluna ulaştı. Adriana hala yoktu ... Rigs ise biraz sonra girmişti.

RIGS : Evet beyler , demek geldiniz. Adriana nerede ?
    LIN : Beni aradı ve ne zaman harekete geçecekseniz o zaman gelirim dedi.
    Angela : Ahh şu Adriana'nın gizemleri. Kitap olurdu valla.
    RIGS : Her neyse , rapora göre şu an elimizde 50-55 terörist , 4 rehine ; birisi Sağlık Bakanı , ve bilmediğimiz diğer tehditler var. Kolay iş. Rehineleri kurtarın , getirin ve ekibi yeniden kuralım.
    ANGELA : Emredersiniz !
    RIGS : Silahlarınıza gelince ...
    ADRIANA : Bunlar mı ?

- HII ?

ADRIANA : S7 kapatıldı .. bunu biliyorsunuz. Silahsız nasıl gelebildiniz. Dua edin de pratik zekam ile silah almayı akıl ettim.
    ANGELA : Nasıl ?
    ADRIANA : Sizden habersiz Lusian'ın üssünden nakit aşırmıştım ... tabii adam Lusian'ın paralarını görünce tüm silahları yığdı ... İnatçı satıcılar için biraz da seksiliğim yardımcı oldu tabii :)
    REINHARD : Eee ... bende ekipmanları getirdim. Haydi gidelim !

*çhkkk*

*vvıııuuvvv*

*kkrrıkkkv*

*çhkkçvv*

*svşkkk*

*şşşrrk şrk*

RIGS : Silahlar hallolduğuna göre saldırı planımız ise ; 

Alfa Takımı : Hamadah , Lin , Christopher ... siz alttan gireceksiniz.
    Beta Takımı : Reinhard , Sarah ... siz telekomünikasyonlarla ilgilenin.
    Adriana ... sen bizi uzaktan dürbünle koru.
    Zeta Takımı : Angela , Marien ... sizin için bir helikopter ayarlandı. Onunla yukarıdan çatıya inecek ve taarruza geçeceksiniz. 

ANGELA : Heheh ben ve aksiyon olmazsa olmaz :)
    LIN : Seni çok kıskanıyorum doğrusu. Neden hep en aksiyon dolu görevleri sen alıyorsun !?
    ANGELA : Kıskanma senin de olur :)
    RIGS : Haydii ... herkes yerine !

Ve takım üyelerinin hepsi yerlerini alır. Angela helikoptere biner ve Adriana ise binaya 3 km. uzakta bir gökdelenin çatısına yerleşir. Reinhard ve Sarah ise iletişim ağlarını dinlemekle meşguldür. Diğerleri ise arka kapıda beklemededir.

RIGS : Alfa Takımı ... başlayın !

Ve Alfa Takımındaki Hamadah , Lin , Christopher içeri girerler. Ve içerideki birkaç teröristi öldürürler. Merdivenleri göüp yukarı çıkarlar ...

RIGS : Beta Takımı ... başlayın !

Ve Beta Takımındaki Reinhard , Sarah iletişim ağlarının bazılarını bozarken bazılarını dinlemeye alırlar.

RIGS : Adriana !

ADRIANA : Yüklendi ve hazır !

Ve Alfa Takımı rehinelerin olduğu katın 10 kat aşağısında hala ilerliyordu. Önlerine gelen teröristleri ise öldürüyorlardı. 41 , 42 , 43 , 44 ve en sonunda 45. kata geldiler. 45.kata geldiklerinde ise Hamadah önce gitti ve takım arkadaşlarını hemen arkaya itti.

LIN : Ahh napıyorsun salakk
    HAMADAH : *ŞŞŞTTT* düşük çeneli ... orada bir Wolwerine Mech var. Sakin olursanız yanımda füzyon bombaları var. Onu etkisiz hale getirebilirim.

Ve Hamadah piksel kamuflajını açar ve kata çıkar. Teröristler ayak sesini duyar ve rastgele ateş açmaya başlar. Wolwerine Mech'in ise termal görüşü olduğu için Hamadah'ı farkeder ve ateş eder. Hamadah artistik hareketlerle kurşunlardan kaçar. Ön takla atınca ise bombayı çıkarıp tepesine atar. Bomba mechin tepesine gelince ise patlar ve mech havaya uçar. Sonra ise diğerleri teröristleri vurur. 

Alfta Takımı 50.kata gelir. Burası rehinelerin olduğu kattır. Hamadah endişelenir ve cebinden birşey çıkarır.

LIN : Gene napıyorsun ?
    HAMADAH : Bu örümcek-bot ile etrafı gözlemleyeceğim. Sessiz olun. Kumanda çok hassastır.

Ve Hamadah örümcek-bot'u ileri atar ve kamerasını açar.

HAMADAH : Ooo durum feci. Herkes Android Zırh giymiş. İşimiz zor.
    CHRISTOPHER : Başka neler var ?
    HAMADAH : Rehineler ... bol bol para ; rüşvet için , ve birkaç ölü adam ; sanırım personel.
    CHRISTOPHER : Eee ne halt yiyeceğiz şimdi ?
    LIN : Angela'ları beklesek iyi olur ...

-O sırada-

ANGELA : Hazırmısın ?
    MARIEN : Tabiiki :)
    ANGELA : Eski günlerdeki gibi ... değilmi ?
    MARIEN : Kesinlikle !

Ve ikisi de ipleri takıp helikopterden aşağı atlarlar ...

*Abalan guush*
    *Estabeylan duush*
    *Eden plavena , blonitch tu vem*
    *Abalan guush*
    *Estabeylan duush*
    *Meiyumei sigma-lijten to-o plomati-ka* 

ANGELA : Sürpriz !!!

*RATATATATATAATATAT*

Ve Android Zırhlı teröristlerin birkaçı ölür. Angela ve Marien 50.kata atlar ve rehinelerin yanına gider.

ANGELA : İyimisiniz ?
    SAĞLIK BAKANI : Gayet iyiyiz. Bizi buradan çıkarın !
    ANGELA : Çıkarıcaz efendim sabredin. Diğerleri mutlaka gelir.
    ANGELA (telsiz) : Beyler , ben Anka Kuşu ... Kral Tacını buldum tekrar ediyorum ... Kral Tacını buldum ! 
    HAMADAH (telsiz) : Hele şüküür ... oraya geliyoruz !
    ANGELA (telsiz) : Sakın ! İleride Android Teröristler var. Hemen deşilirsiniz. Benim alternatif bir fikrim var ...
    HAMADAH (telsiz) : Angela ... lütfen bana alternatif fikirlerinden bahsetmee .. en son söylediğinde k#çımı alevler sarmıştı ... hala siyah siyah izleri var >.<
    ANGELA (telsiz) : Sen de zırhını giyseydin , erkek gibi savaşırım diyeceğine ... neyse .. ben Sağlık Bakanı ile aşağı iniyorum.
    HAMADAH (telsiz) : Aşağı mı .. orada merdiven mi var ?
    ANGELA (telsiz) : Yoo ... ben aşağıyı kastettim ...
    HAMADAH : Haa sen şu yerçekimli aşağıyı diyorsun ... hani boşluklu olan ... NEE !!! Manyak mısın sen !!!? Yamulacaksın ip o kadarını taşımaz !!! Kız .. dur .. loooo
    ANGELA (telsiz) : Sayoonaraa
    HAMADAH (telsiz) : MANYAAAAAAAAHHHHHH

Angela hemen iple Sağlık Bakanını aşağı taşır ... o sırada bir Venom Hind belirir. Ve ikisine ateş açar. Kurşunlar 1 santimetre ile onları esgeçmektedir ama tüm camları kırmıştır. Tam isabet edecekti ki ansızın yere düşmeye başladı. Adriana helikopterin kuyruk pervanesini vurmuştu.

O sırada ip neredeyse kopuyordu ve Angela bir plan düşünmek zorundaydı. O anda hemen ip koptu ve Angela düşecekmiş gibi göründü. Ama sonra ayakları camlara değdi ve Angela duvarda aşağı doğru koşmaya başladı.

SAĞLIK BAKANLIĞI : ManyaAaAaAaAaAaAaAaAaAaAaAaAaAaAaAaAa .......... k
    ANGELA : İyi olacaksınız efendim.

Ve yere 10 metre kala bir ağaca atladı ve kayma ipi tabancası ile havadaki bir helikoptere ateş etti. 1 metre kala ise Sağlık Bakanını yumuşak bir iniş ile aşağı atabilmişti.

O sırada diğer rehineleri çıkarmayı başaran Alfta Takımı ise oraya gelir. Hamadah , Angela'ya doğru yürür ...

HAMADAH : Sen nası bi manyakksın hee ? Boris sende nası bi etki bırakmış bilmiyorum ama bence bundan vazgeç :O
    ANGELA : Asıl Boris olmasaydı bu tür kararları alamazdım. 

''Kurtuluş için ... Tehlikeden geçmeli ...''

HAMADAH : *pff* ben pes ediyorum.

Ama o anda bir adam sağlık bakanına silah doğrulttu ve Angela yan takla atarak tekme ile mermiyi savuşturdu. Adam arabasına bindi ... ve kaçtı.

ANGELA : Beyler !!! Teröristlerin lideri az önce kaçtı ! Tekrar ediyorum az önce kaçtı ! Bordo bir Stratum'a bindi.

*VVRRROOMMMM*

MARIEN : Atla hadi !
    ANGELA : Ama ...
    MARIEN : Haydii zaman yok !

Ve Angela arabaya biner ve teröristi takip etmeye başlarlar.

MARIEN : Al şunu ... (Angela'ya bir Topon-Z Cellgun atar.)
    ANGELA : *huh*
    MARIEN : Tepeyi açıyorum ... o silahla arabayı vur ! Teröriste birşey olmaz dosyasında protez vücutlu olduğu yazıyordu.
    ANGELA : Tamam.

Ve Marien tepeyi açar ... Angela silahıyla nişan alır ...

ANGELA : Umarım saçmasapan birşeyler olmaz.

Devam Edecek ...

0

23.4.2014

Link kopyalandı.
  • TheİnFlow
    Konu: 21 Yanıt: 79
    492 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

Teşekkürler Eline Sağlık Geliştirebilirsin :)

0

15.6.2014

Link kopyalandı.