ÜYE OL

Lütfen kullanıcı adını ve şifreni gir!

Kullanıcı Adı / Şifremi Unuttum!

Detaylı Ara

Wolfteam Sniper Montage 2013

• kalcatastar3
    Konu: 0 Yanıt: 1
    0 JFP
    Kazanılan Rozetler

1080p Klanı olarak ilk videomuzdur.Kuzenim TokatliMetin ile gece 4.00 a kadar ugrastığımız bir iştir.Yorumlarınızı olumlu,olumsuz bekliyoruz.Ve son olarak 3.parti programlarının kaldırılmasını istiyoruz artık.Klanda 25 kadar bir maç kaybettik (3.parti)'den dolayı. Herkese izlediği için teşekkürlerimi sunarım,İyi forumlar :)Your text to link here...

0

15.9.2013

Link kopyalandı.
  • metogpc5
    Konu: 0 Yanıt: 1
    0 JFP
    Kazanılan Rozetler

cok beyendim arkadaşlar biraz eksikleriniz var ama düzelteceginize inanıyorum bence bu video cok güzel olmuş bence og ler size bi hediyeler yada wolfteam 1.ciligini versin arkadaşlar saygılarımla <3 serdar aytekin <3 tokatlii :D

0

15.9.2013

Link kopyalandı.
  • mk320xx
    Konu: 0 Yanıt: 2
    0 JFP
    Kazanılan Rozetler

bloodrapper e taş cıkaragına inanmıyorum ama bloodrapper da bunu izlemesi gerekir:cry:

0

15.9.2013

Link kopyalandı.
  • kamus1
    Konu: 94 Yanıt: 1247
    8908 JFP
    Kurt Takımı Elemanı
    Kazanılan Rozetler
    Kör Pençe Zayıf Uluyan

1080p Klanı olarak ilk videomuzdur.Kuzenim TokatliMetin ile gece 4.00 a kadar ugrastığımız bir iştir.Yorumlarınızı olumlu,olumsuz bekliyoruz.Ve son olarak 3.parti programlarının kaldırılmasını istiyoruz artık.Klanda 25 kadar bir maç kaybettik (3.parti)'den dolayı. Herkese izlediği için teşekkürlerimi sunarım,İyi forumlar :)Your text to link here...

Merhabalar,

İlk videonuz için iyi bir montage diyebilirim. Ama oyun içerisinde güzel video görseli alabilirsiniz. Daha başarılı olabilirsiniz.

Ve hilelere gelirsek inşallah en kısa süre içerisinde oyun içinde görmeyeceğiz.

İyi Forumlar.

0

15.9.2013

Link kopyalandı.
  • mk320xx
    Konu: 0 Yanıt: 2
    0 JFP
    Kazanılan Rozetler

reis bloodrapper dün gördüm dedi o kim miş lan gelsin kapışak dedi ondan sora ben dedim o seni alatır beni dövdü azıma sıçtı götümü zor kurttardım ama bu video icin canımı bile verrim ßß

0

16.9.2013

Link kopyalandı.