ÜYE OL

Lütfen kullanıcı adını ve şifreni gir!

Kullanıcı Adı / Şifremi Unuttum!

Detaylı Ara

Wolfteam Pc Kapatıyor ? Kilitli

• ShyaStellin
    Konu: 2 Yanıt: 2
    41 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

İyi Günler Wolfteam Ailesi Uzun Bir Zamandan Sonra Wolfteama Başladım İndirdim Yükledim.
    Tam Oynarken Bilgisayar Kapandı Açtım Tekrar Wolfa Gİrdim Tekrar Kapandı Wolfteama Girince 50 Dk Sonra PC Kapanıyor Nedeni Ne Olabilir Oyundanmı Kaynaklanıyor. ?

1

14.5.2014

Link kopyalandı.
  • karaca761
    Konu: 0 Yanıt: 1
    3 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

ayneen kardeşim bendede kapanıyor bilgisayarı yeni fortmanttan aldım bilen varsa ulaşsın

1

14.5.2014

Link kopyalandı.
  • 48alibey48
    Konu: 201 Yanıt: 1573
    15006 JFP
    Hükümdar Kurt
    Kazanılan Rozetler
    Kör Pençe Zayıf Uluyan

Bu konuda Joygame Destek Sistemine başvurmalısın. Konuyla ilgili açıklamaları buraya tıklayarak inceleyebilirsin. Eğer konu hakkındaki açıklamalar yeterli olmadıysa buraya tıklayıp uygun kategoriyi seçerek destek talebi gönderebilirsin.

1

14.5.2014

Link kopyalandı.
  • itsMrich
    Konu: 1 Yanıt: 2
    27 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

Kasan ısınıyor olabilir,
    Bende Mstar'a girerken bu sıkıntıyla karşılaşıyordum. Kasanın içini fön makinesiyle temizledim içinde bir sürü toz çıktı. Fanları filan bezle iyice sildim ve belli bir süre kasayı acık bıraktım tekrar kullandığımda CPU oyuna girince normale girdiğini gördüm.

0

15.5.2014

Link kopyalandı.
  • grandgtav
    Konu: 2 Yanıt: 5
    35 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

Kardeş bendede benzeri var başlat dıorum gırıs yerı kapanıor ıslenme ısaretı gelıyor ımleçte ama yaramıor .

Sinir oldum sildim yukledım unınsatldan deneti mmasasından w8 bilgisayarım hepsini kaldırıyor :(((   yardım  :(   Sinir oldum  :(

0

14.12.2014

Link kopyalandı.