ÜYE OL

Lütfen kullanıcı adını ve şifreni gir!

Kullanıcı Adı / Şifremi Unuttum!

Detaylı Ara

Wolfteam-Özel kurt nasıl alınır? [Tam 37 vuruş]

• zPhılıps7
    Konu: 3 Yanıt: 5
    57 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

http://youtu.be/0Wg5oQfmfo8

0

20.8.2014

Link kopyalandı.
  • kamus1
    Konu: 94 Yanıt: 1247
    8908 JFP
    Kurt Takımı Elemanı
    Kazanılan Rozetler
    Kör Pençe Zayıf Uluyan

Bunun yanında sizin yaptığınız gibi özel versiyonlara fazla yaklaşmayın uzaktan almaya çalışın ve dar alanlara girmeyin genel itibariyle özeller rahat alabiliyor. Tünel gibi yerlerde. Yardımcı olduğun için teşekkürler. Bazı arkadaşlarımız bilgilenmiş olacaktır. :)

0

20.8.2014

Link kopyalandı.
  • sardunya2002
    Konu: 212 Yanıt: 1305
    13420 JFP
    Kurt Takımı Komutanı
    Kazanılan Rozetler
    Kör Pençe Zayıf Uluyan

Haklısın oyun 2009'dan 2011'e kadar daha iyiydi. Artık geriye sadece o zamanların videoları kaldı. :( Böyle olacağını bilsek tadını çıkarırdık, ama kim bilebilir ki? Eski günleri özledik.

0

20.8.2014

Link kopyalandı.
  • kamus1
    8908 JFP
    Kurt Takımı Elemanı
    Kazanılan Rozetler
    Kör Pençe Zayıf Uluyan

sardunya2002 dedi ki;
    Haklısın oyun 2009'dan 2011'e kadar daha iyiydi. Artık geriye sadece o zamanların videoları kaldı. :( Böyle olacağını bilsek tadını çıkarırdık, ama kim bilebilir ki? Eski günleri özledik.

Eskiler için bizlere de iş düşüyor. Neler yapmamız lazım çevremizi biliçlendirmek lazım. Onların bazı kural dışı yollara sapmamasını engellemek lazım. Bunları yaparsak daha hızlı bir şekilde iyi bir oyunun oynama zevkini yaşayabiliriz.

0

20.8.2014

Link kopyalandı.
  • sardunya2002
    Konu: 212 Yanıt: 1305
    13420 JFP
    Kurt Takımı Komutanı
    Kazanılan Rozetler
    Kör Pençe Zayıf Uluyan

kamus1 dedi ki;
    sardunya2002 dedi ki;

Eskiler için bizlere de iş düşüyor. Neler yapmamız lazım çevremizi biliçlendirmek lazım. Onların bazı kural dışı yollara sapmamasını engellemek lazım. Bunları yaparsak daha hızlı bir şekilde iyi bir oyunun oynama zevkini yaşayabiliriz.

Evet ama sadece hilelerden bahsetmiyorum. Eskiden her 20 kişiden biri nakit çekerdi ve nakit çeken kraldı. Oyunda Pedro Gomes'in normal karakterine sahip olmak istedik. Kurt Parası biriktirip C-95 AT alınca herkes bizden korkar çıkardı. 1000 KP biriktirince nasıl yetenek geliştirmeye KP biriktireceğiz derdik. Kurt kurt maçınca gardi yasak derdik. 2. kurt dönüşümü alan yenerdi. Herkes yeşil odaya girer ve normal E.C. alırdı. 1000 kişiden birinde hile vardı o da ya istediği kurdu alma ya da uçmaydı. Deli kurtla en üste çıkıp rakipleri kendimize çekerdik. Özel kurt yetenekleri altınla satılırdı. Kurtlar KP ile satılırdı. 20 liralık nakit çekince ne alsak diye düşünürdük. Kutularda en fazla 1+5 olurdu o da özel günlerde. Ayda bir %50 indirim olurdu. Dikkat ederseniz herkes eski günleri istiyor. Kısacası eskiden bu oyun daha güzeldi. :(

0

20.8.2014

Link kopyalandı.
  • kamus1
    8908 JFP
    Kurt Takımı Elemanı
    Kazanılan Rozetler
    Kör Pençe Zayıf Uluyan

Ateş ve Barut yamasını bekleyin. Bunun yanında dediğim gibi eğer biz çevremizi ve kendimizi değiştirirsek her zaman o eskilere dönme fırsatı yakalarız.

0

20.8.2014

Link kopyalandı.
  • emre27271515
    Konu: 0 Yanıt: 1
    3 JFP
    Kazanılan Rozetler

sardunya2002 dedi ki;

0

10.2.2018

Link kopyalandı.
  • pasa020202
    Konu: 1 Yanıt: 2
    16 JFP
    Kazanılan Rozetler

BEN 15 GÜNLÜK BAN YEDİM RÜTBEMDE DÜŞTÜ YARI YARIYA 10.02.2018 TARİHİNDE ACILACAK DENİLDİ OYUNCU DESTEK BÖLÜMÜNDEN VE GÜN GELDİ 10.02.2018 OLDU OYUNA GİRMEK İSTEDİM GİRMEDEN 2 BAN ATILMIŞ OYUN BANLIDI ZATEN 2 BAN NEDİR YA 3 PARTİ YAZILIM NEDENİ DİYE BAN ATILMIŞ BÖYLE SACMA SAPAN ŞEYLER YAPMAYIN OYUN BANLIDI GİREMİYORUM 2 BAN NE NAKİT YUKLEDİM 50 GÜN BAN BİDAHA YEDİM OYUN BANLI OLDUGU HALDE 30.03.2018 DE ACILACAK ŞİMDİ HAKSIZLIK YAPIYON WOLFTEAM BEN ZATEN İLK BANDA 15 GÜN VE RÜTBE DÜŞUMÜ YASADIM DAHA OYUNA GİRMEDEN BİRDAHA BAN ATILIYOR BEN 2012 DEN İTİBAREN OYUN OYNUYORUM 8 YILIMI VERDİM HİÇYERE KAFADAN BAN ATILIYOR  OKADAR HAKSIZLIGI BİLİYOSANIZ BURDADA BANA HAKSIZLIK YAPILDI BEN 15 GÜN BAN YEMİŞİM TAMAM EYWLLAH  OYUN AÇILMADAN TEKRAR BAN NEDİR BÖYLE  OYUN OLMAZ OLSUN YAZIKLAR OLSUN NE DİYEYİM...

0

11.2.2018

Link kopyalandı.