ÜYE OL

Lütfen kullanıcı adını ve şifreni gir!

Kullanıcı Adı / Şifremi Unuttum!

Detaylı Ara

Wolfteam Oyun kontorolleri

• beyazatlilar
    Konu: 33 Yanıt: 37
    589 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

Tüm Joygame Klanı, Joygame Yönetimindeki çalışanlardan oluşmaktadır. Joygame Klanı hariç ben yöneticiyim, görevliyim diyenlere inanmayınız ve hızla DESTEK SİSTEMİ�ne ihbar ediniz. Joygame Klanı üyeleri de görevli statüsünde olacaktır, lütfen oyun içerisindeki konuşmalarınıza dikkat ediniz.
    Kontrol Kuşları
    HAREKET / ZIPLAMA

Shift - YürüCTRL - EğilSpace - ZıplaW, A, S, D - Yön Tuşları

SİLAH DEĞİŞİMİ / DÖNÜŞÜM

1 - Asıl Silah (Taramalı,Sneper...)2- İkinci Silah (Tabanca)3 - Kurt Dönüşüm4 - Özel Silah

DİĞER TUŞLAR

TAB - Oyun Durumu[ - Fare Hassasiyetini Azalt] - Fare Hassasiyetini ÇoğaltV - EğilF8 - Görüntü Çek5 - Bomba kurE -Nesneyi KullanR - Jarjör Doldur / Kurt UlumasıQ - Önceki Silah

FARE

Sol Tuş: Ateş / Kurt SaldırısıSağ Tuş : Silah Modunu Değiştir(Silah Dürbün Kullan) / Kurt Yeteneği

YENİ HARİTA [TAKSİM]:

Yıl 2047,

Tüm dünya yıkım içinde.

Anti Epoxyn ilacının etkisi tüm ülkeleri bir bir sarıyor. Fransa'dan çıkan bu ilaç zamanla yeraltı pazarında elden ele satılmaya başladı ve salgın hastalık gibi etrafımızı sardı.

Mafyalar bu işten çok büyük paralar kazanırken tüm dünyayı saran tehlikeyi görmezden geldiler.

Yer Türkiye

Türkiye sınırlarına da giren bu ilaç çok kısa sürede yayıldı. Devlet üst düzey önlem almasına rağmen, ilaç bir kere elden ele geçmeye başlamıştı.

Taksim haritasına adım adım yaklaşıyoruz!
    Taksim Haritası'nı, heyecan ile bekleyen kaç kişi var burada?
    Hiç bir pençenin kesemediği, hiç bir kurşunun delemediği bir teknoloji.

Arı peteklerinden esinlenerek yapılan geometrik yapısı, iç içe yayılan manyetik dalgaları ve korkutucu elektrik kıvılcımları anıtımızı koruyor.

PEKİ TAKSİM'İ KİM KORUYACAK?

Çok Yakında sıra sizde...

*Klan Turnavası 1. Kupa Ödülü:

Wolfteam Turnuvaları Özel Kupası!

*Wolfteam 1 Milyon Altın Etkinliği:

Wolfteam 1 Milyon Altın Etkinliği
    Joygame yine müthiş bir etkinlik ile Wolfteam oyuncularını zengin ediyor!
    Her hafta pazar günleri saat 21:00'da 10bin yaşam puanına sahip Etkinlik Görevlisinin açtığı oyun odası Wolfteam facebook grubundan duyuruluyor. İlk etkinlik 16 Mayıs Pazar günü.
    Odaya yine facebook grubundan alacakları şifre ile giriş yapan ilk 15 oyuncu otomatik olarak rastgele yerleşecekleri 2 ayrı takıma bölünüyor.
    7 Oyuncu, 10bin yaşam puanına sahip Etkinlik Görevlisinin takımına, kalan 8 oyuncu ise karşı takıma geçiyor.
    Karşı takımdaki oyuncular EG'yi öldürmeye, aynı takımdakiler ise onu korumaya çalışıyor.
    Oyun toplam 30 dakika sürecek.
    Oyunun sonunda EG sağ kalırsa, EG'nin takımı, EG öldürülürse karşı takım tam 1
    MILYON altın kazanıyor ve bu 1 milyon altın takım oyuncuları arasında paylaştırılıyor.

Wolfteam 1 Milyon Etkinliği her hafta pazar günü. Facebook grubumuza hemen katılın ve oyun odası ile şifresini her pazar takip edin. Odaya ilk giren 15 kişiden biri siz olun.
    http://www.joygame.com/tr/forum/post...tin-Etkinligi/

*Wolfteam Lag Sorunu Deneme:Wolfteam Türkiye'de heyecan ve bekleyiş tüm hızıyla devam ediyor. Wolfteam sunucularının Türkiye'ye alınması için Joygame Teknik Ekibinin çalışmları tamamlandı, şuan sunucular test ediliyor. Artık Wolfteam'de MS, LAG sorunu yok! İstediğiniz sunucuda, istediğiniz odaya giriş yapabileceksiniz.

Wolfteam sunucuları saat 15:00'da açılacaktır. Test aşaması devam etmektedir. İşte o LAG'sız oyun ve ekran görüntüleri! Keyfin doruğuna ulaşacağınız ana çok az kaldı!
    SAygılarımla:BeyazAtlilaR

NOT: Resimler Güncellenicek

0

9.11.2013

Link kopyalandı.
  • furkancan6352
    Konu: 0 Yanıt: 6
    18 JFP
    Kazanılan Rozetler

BEN BANT YEDİM HİLE KULANMADAN
    OYUN YÖNETİÇİ KİMSE İLGİLEN SİN
    FURKANCAN6352