ÜYE OL

Lütfen kullanıcı adını ve şifreni gir!

Kullanıcı Adı / Şifremi Unuttum!

Detaylı Ara

wolfteam og ler boş yere ban attı Kilitli

• araziii35
    Konu: 3 Yanıt: 3
    39 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

WOLFTEAM NE OLUR BANI KALDIR ÖNÜNÜZE GELENE BANI KALDIRIN NE OLUR ÇARA DAHA YENİ NAKİT YATIRDIM BANI KALDIRIN WOLFTEAM BUGÜN SABAH Bİ AÇTIM BOŞ YERE BAN YEDİM KALDIRIN BANI DAHA DÜN AKŞAM NAKİT ÇEKTİM ÇARI DÜZENLİCEKTİM WOLFTEAMMMMM HEM NEAKİT ÇEKİYOM HEM BAN ATIYONUZ YAAAAAAA
    WOLFTEAM BANDA HİLE DİYO AMA HİLE KULANMADIM ALAH ÇARPSIN ANAM BABAM ÖLSÜN Kİ DAHA YENİ NAKİT YATIRDIM OG ABİLER BİZ BU OYUNU ANA SINIFINDAN BERİ OYNUYOZ SİZ BAN ATIYONUZ BÖYLE ŞEY OLURMU KAÇ KERE NAKİT YATIRDIM  DAHA DÜN NAKİT YATIRDIK KAÇ SENEDİR OYNIYOM BU OYUNU SİZ BAN ATIYONUZ YETER  BİZ SİZİ SEİYOZ NAKİT YATIRIYOZ SİZ BAN ATIN  YETER YA BANI KALDIRIN NE OLUR HİLE KULANDIYSAM ALLAH BELAMI VERSİN NAKİT ÇEKTİM DAHA DÜN NİYE HİLE KULANIYIM OG ABİLER ;( BİZ SİZİN OYUNUNUZU SEVİYOZ SİZ BAN TIYONUZ ADALETE BAK BİZİN OYUNUNUZU SEVEREK OYNUYOZ SİZ BAN ATTIYONUZ BİZ SİZİN OYUNUNUZU SEVEREK NAKİT YATIRIYOZ SİZ BAN ATTIYONUZ ADALETE BAK OG ABİLER NE OLUR KALDIRIN BANI ;( HEMDE 2 BUÇUK AY NEDEMEK OG ABİLER NE OLUR BANI KALDIRIN ARTIK YAAA ;( BANI KALDIRIN NE OLUR 14 SENEDİR OYNUYOZ OYUNU HİLE YAPANLARADA DİYOZ SS ALIYOM BUZ AMANA KADAR BİKERE HİLE KULANDIYSAM ALLAH BENİM BELAMI VERSİN BEN SİZİ SEVİYOM WOLFTEAM OG ABİLER NE OLUR BANI KALDIRIN NE OLUR ;( BEN OYUNUN TADINI ÇIKARTARAK OYNUYODUM HİLESİZ SİZİN YAPTIĞINIZA BAKIN WOLFTEAM OG ABİLER HEMDE 2 BUÇUK AY BAN NEDEMEK GHİLE KULANMIYORUM İNDİRMYİ BİLE BİLMİYOM NE OLUR ARTIK BANI KALDIRIN OG ABİLER VE WOLFTEAM  OYUNDAKİ ADIM yalcin35 ;( NE OLUR ABİ EZAN DA OKUNUYO HİLE KULANDIYSAM ALLAH BİN BELAMI VERSİN KAÇ SATTİR KALDIRCAĞINIZ DİYE BEKLİYOM SIKILDIM SIKINTIDAN PATLIYCAM WOLFTEAM VE OG ABİLER NE OLUR BANI KALDIRIN OYUNDAKİ ADIM yalcin35 NE OLUR KALDIRIN yalcin35;(  ŞİKAYET EDİCEM ARTIK KALDIRIN BANI AMINA KOYIYIM OYUNDAKİ ADIM yalcin35 NAKİTLE ALDIĞIM BÜTÜN HERŞEY BOŞA GİTTÇEK AMK YETER BANI KALDIRIN YIRTIYOM KENDİMİ HİLE KULANDIYSAM ANNEM BABAM ÖLSÜN ALLAH ÇARPSIN ALLAH BİN BELAMI VERSİN YETER LEN ARTIK OGLER OYUNDAKİ ADIM yalcin35 BLUEW01 KARDEŞİM ŞİMDİ SEN ÖYLE DİYOSUN HAKLISINDA  ŞİMDİ BEN DAHA YENİ NAKİT YATIRMIŞIM AMA WOLFTEAMDE NİYE HİLE KULANIYIM 14 SENEDİR OYNADIĞIM GÜNDE 50 60 LİRA NAKİT YATIRDIĞIM OYUN BEN NİYE BU OYUNDA HİLE KULANIYIM ARKADAŞIMADA BÖYLE YAPTINIZ ZATEN HİLEYİ BİLGİSAYAR KALDIRMAZ ÇOK DÜŞÜK KARDEŞİM YANİ KALDIRIN BANI ARTIK
    ;(

0

8.9.2016

Link kopyalandı.
  • 05427114030
    Konu: 0 Yanıt: 1
    3 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

bandı kaldır

0

8.9.2016

Link kopyalandı.
  • beratkansizm33
    Konu: 0 Yanıt: 1
    3 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

wolfteam çarım çalındı nakitli hemde epostayı sallamıştım şimdi ne yapmalıyım hakkımı yediler acilll geri alın lütfen kullanıcı adı yurtseven33

0

8.9.2016

Link kopyalandı.
  • Bluew0lFF
    Konu: 0 Yanıt: 51
    153 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

Bütün cezai işlemlerimiz, xigncode güvenlik programının otomatik uyguladığı yasaklamaların dışında oyun kullanıcılarımızdan gelen anlık ekran görüntüsü,video kaydı vb. yeterli görülen deliller doğrultusunda veya bizzat oyun gözlemcilerimizin tespitleri ile yapılmaktadır. Bu gibi durumlarda geçerli kanıtlar toplayarak şikayette bulunan duyarlı oyuncularımızın güvenliği esas alınarak aynı zamanda zaten suç işleyenin suçunu bildiğini varsaydığımız için yasaklanan şahısa herhangi bir bildirimde bulunma durumumuz yoktur. Yaptığınızın yasak olup olmadığını bilmediğiniz durumlarda mesuliyet üyelik sözleşmesinde onayladığınız üzere tamamiyle size ait olup bu gibi durumlarda kurallarımızı tekrar gözden geçirmenizi tavsiye ederiz.

1

8.9.2016

Link kopyalandı.