ÜYE OL

Lütfen kullanıcı adını ve şifreni gir!

Kullanıcı Adı / Şifremi Unuttum!

Detaylı Ara

Wolfteam (KURT TAKIMI )

• Electricity456
    Konu: 1 Yanıt: 5
    64 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

Bir gün Yiğit Demir'in bile güçsüz kaldığı an gelmişti hergün olduğu gibi kurtların istilasına uğranmıştı yiğit çökmek üzereydi ama dumanların arasından biri geldi yiğit tabancayı oraya doğru yöneltti  ama dumanların arasından kurt yerine bir insan  vardı ve YAVUZ Sultan Selim'i gördü kim olduğunu bilmiyordu yiğit şaşırdı yavus yiğite yardım etti labaratuardan ilk yardım seti getirdi olabildiğince hızlı iyileştirdi yiğiti ve eline silah verdi ve yiğit dediki:
    - Diğerlerinide kurtarmalıyız (Adriana,Pedro,..) 
    tamam dedi yavuz diğerlerinide iyileştirdiler Prof. Dr. Angela Mao yu iyileştirince herkese ilaç hazırladı Prof. Dr. Angela Mao sonra hepsi birleşti hepsini tam öldürdüler biri hariç tam tabancayı yavuz yaralı kurta çekti ve tam vuracakken yiğit:
    -dur  onunla bir '' Kurt Dönüşümü'' hazırlaya biliriz
    dedi onun kanınıaldılar  Prof. Dr. Angela Mao onunla bir dönüşüm hazırladılar artık kendileri hem kurta hem insana dönüşebiliyordu ama yavuzun kurtunda bir değiiklik gördüler bi özellikvardı birine vurduğundavurulan kişi sersemliyordu Prof. Dr. Angela Mao onun bu özelliğini yapmaya çalıştılar  yaptılar ve Hepsi artık bir ''ÖZEL VERSİYON'' olmuştu ve şehirlerini kurtarak tamir ettiler düşman kurtlarla barış anlaşması imzaladılar ve bir takım yaptılar adlarını Kurt Takımı yani ''WOLFTEAM'' yaptılar.

VE SON

0

18.4.2014

Link kopyalandı.
  • Electricity456
    Konu: 1 Yanıt: 5
    64 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

biraz yanlışlık var özür dilerim

0

18.4.2014