ÜYE OL

Lütfen kullanıcı adını ve şifreni gir!

Kullanıcı Adı / Şifremi Unuttum!

Detaylı Ara

Wolfteam Kasma Donma Taklıma vb. Sorunlara Çözüm

• comando6327
    Konu: 0 Yanıt: 1
    3 JFP
    Kazanılan Rozetler

carım ful duzulu bılgısayarım gayet ıyı oyunu kasıyo atıyor oynayamıyorum

0

27.8.2017

Link kopyalandı.
  • makaranos
    3 JFP
    Kazanılan Rozetler

Sayın ogler pc daha yeni alındı MSI sizin verdiğiniz oyunu oynamak için gerekli olan herşey bulunuyor pc mde 0 kasma ile gta5 oynuyorum wolfteama giriyorum kasma oyundan atma ws bunlar da yeni yamadan sonra geldi lütfen bir açıklık getirin şu konuya

0

14.9.2017

Link kopyalandı.
  • riby061
    3 JFP
    Kazanılan Rozetler

bendede aynı sıkıntı 6 bin tlye pc topladım sade wolfta kasıyo pc bilgileri (amd a10 turbo 4.10 ghz ekran kartı msi rx 570  4 gb 256 bit  ram 8 gb + sıvı soğutma) bilgisayar ile sınırları zorladım en ufak kasma yok wolfta kasıyo acaba windows 10 oldugu içinmi

0

5.11.2017

Link kopyalandı.
  • ahbemk1999
    Konu: -1 Yanıt: 4
    54 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

Sayin oyun gorevleri bakin bi sikinti var o sikintiyi bi bulun zahmet i7700 islemci msi gtx 1080 16gb ve 8ram var csgo donuyor gtaV donuyor lol donuyor full hd hic bi kasma yok ama Wolfteam oyunu baya kasma donma oyunda sorun var ki sikayet ediyoz yoksa niye bos bosuna yazalim foruma yardimci da hic olmuyorsunuz.

0

9.11.2017

Link kopyalandı.
  • arnavut2011
    Konu: 1 Yanıt: 2
    16 JFP
    Kazanılan Rozetler

ya bu kasma sorunu tam 3 4 dandır beri var oyunu yeniden yükleyip sildin belirli bölgelerde 1 anda yavaşlama oluyor bilgisayarımla ilgili 1 şey degil kaldıgım bölge alt yapı Orta seviyede int hızı normalda 16 diyor googleden int hızı testine sokuyom 13 lere yakın çıkıyor bu oyunu kendi sorunu var knıght online oynuyom hiç ne donma ne kasma Metin 2 dede öyle hiç 0 tek bu wolfteam da oluyor Sebebi nedir hiç bilinmiyor

0

6.1.2018

Link kopyalandı.
  • eemirr826
    3 JFP
    Kazanılan Rozetler

internete  git

0

19.6.2019

Link kopyalandı.
  • lPskSsyll
    3 JFP
    Kazanılan Rozetler

Bilgisayar özelliklerimi atsam kafayı yersiniz gelmiş bilgisayarda suç buluyorsunuz. Cod BO4 ü bile +120 FPS ile oynuyorum ben Wolfteam minimum 400 FPS oluyor. Ama oyun bittikten sonra siyah ekranda kalıyor dalga mı geçiyorsunuz ya

0

25.7.2019

Link kopyalandı.
  • mirowolf215
    3 JFP
    Kazanılan Rozetler

eski wolfteeamı geri istiyorumm bu nee abii yaaa saçma sapan silahlar çıkmısss nakit çekmeyen oynamasın mıı o zaman resmen soyuyorsunuzz ınsanlarıı oyunda tum sıolahlar tek atıyorr ya resmen hiç gelişmedii resmen dah da geri gitmiş oyunn yazıkkkk oyunuu şimdii silip yemin ediyorum birdaha tövbe ediyorum bu oyunu oynamam

0

18.5.2020

Link kopyalandı.