ÜYE OL

Lütfen kullanıcı adını ve şifreni gir!

Kullanıcı Adı / Şifremi Unuttum!

Detaylı Ara

Wolfteam Karaktersizler Kilitli

• pekdemir1738
    Konu: 0 Yanıt: 3
    0 JFP
    Kazanılan Rozetler

Sayın yetkililer ben Wolfteam'ı uzun süredir oynuyorum.Nakitte çektim gerektiğinde ama bitti ve karakterim felan yok şuan silahlarım olmasına rağmen ölüyorum ve artık bıktım kım bilir kaç bin kişi aynı durumdadır karaktersizler için özel bir kamp yapılsa karakteri olmayanlar o kampa girsede savaşsa kendi aralarında ne güzel olurdu hem bende oyunu bırakmak zorunda kalmazdım gerçekten bu beni ve binlerce insanı sevindirir umarım bu yazımı dikkate alırsınız yoksa bugün Wolfteam dan 1 oyuncu daha gidiyor olacak benim gibi binlerce insan olduğunu biliyorum belkide günde yüzlercesi bırakıyor yüzlercesi başlıyordur başlayanlarda karaktersiz olunca oyundan zevk alamadıklarını düşünüp bırakacaktır çoğu eminim bıraksınlar demiyorum sadece sizden bir talepte bulunuyorum lütfen karaktersizler için kamp yapılsın oyunda herşey yapıldı ama herşey paralı para yatırmadan 2 3 el oyun atamayacaksak neye yarar ki bu oyun ? Teşekkürler hepinize kolay gelsin ama lütfen bu yazdığımı dikkate alın büyük bir sorun olduğunu düşünüyorum. :cry::cry:

0

30.7.2013

Link kopyalandı.
  • kamus1
    Konu: 94 Yanıt: 1247
    8908 JFP
    Kurt Takımı Elemanı
    Kazanılan Rozetler
    Kör Pençe Zayıf Uluyan

Merhabalar,

Dediğiniz gibi bir kamp yapılması imkansız. Çünkü neden mi ilk olarak sistem kendini ayarlayacak karakterli olan kişiler kim olmayan kişiler kim. Sonra ona göre giriş yapmalarını sağlayacak. Bu sorun bunun yanında herkes bilir karaktersizi öldürmek ne kadar zevklidir. Yani böyle bir sistem yapılması zor.

İyi Forumlar.

0

30.7.2013

Link kopyalandı.
  • pekdemir1738
    0 JFP
    Kazanılan Rozetler

Peki ben kendimden geçtim ama bu insanların bu durumda oynaması çok zor bu duruma bir çare bulunsa iyi olabilir.

0

31.7.2013

Link kopyalandı.
  • kamus1
    Konu: 94 Yanıt: 1247
    8908 JFP
    Kurt Takımı Elemanı
    Kazanılan Rozetler
    Kör Pençe Zayıf Uluyan

Merhabalar,

Bu sorununuzu ileteceğim.

İyi Forumlar.

0

31.7.2013

Link kopyalandı.
  • pekdemir1738
    0 JFP
    Kazanılan Rozetler

Umuyorum.

0

31.7.2013

Link kopyalandı.
  • democ23
    Konu: 0 Yanıt: 13
    -93 JFP
    Hükümdar Kurt
    Kazanılan Rozetler

pekdemirin söylediği dogru ama dedıgı gıbı bır kamp yapılması ımkansız ıse barı ozel karakterleri felan daha pahalıya satsın joygame herkeste ozel herkeste takla olunca altınlı silah kullananlar hıc bır sey yapamıyor sadece etkınlıklerden cıkan sılaharla oynayabılıyolar oyununun zevkını her iki tarafında tatması ıcın bence boyle bır sey sart

0

2.8.2013

Link kopyalandı.
  • omar81233
    Konu: 1 Yanıt: 50
    -287 JFP
    Hükümdar Kurt
    Kazanılan Rozetler
    Kör Pençe

pekdemirin söylediği dogru ama dedıgı gıbı bır kamp yapılması ımkansız ıse barı ozel karakterleri felan daha pahalıya satsın joygame herkeste ozel herkeste takla olunca altınlı silah kullananlar hıc bır sey yapamıyor sadece etkınlıklerden cıkan sılaharla oynayabılıyolar oyununun zevkını her iki tarafında tatması ıcın bence boyle bır sey sart

Arkadaşım özel versiyon karakterlere kutu açılarak sahip olunur.Kimse özel versiyonu normal karakter gibi nakitle almıyor.

0

2.8.2013

Link kopyalandı.
  • SalvoPrime
    Konu: 83 Yanıt: 127
    1323 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

omar kardeşim cahil konuşuyorsun oyunu biraz bilseydin böyle konuşmazdın bende 20 25 belkide daha fazla özel var ve hiçbiri karakterden çıkmadı

0

4.8.2014

Link kopyalandı.