ÜYE OL

Lütfen kullanıcı adını ve şifreni gir!

Kullanıcı Adı / Şifremi Unuttum!

Detaylı Ara

Wolfteam Joypara Çekme İşlemleri

• xgalankral
    Konu: 11 Yanıt: 66
    1088 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

Merhaba Joygame Wolfteam Forum üyeleri. Bugün sizlere en ayrıntısıyla JoyPara çekme işlemlerini ve nasıl JoyPara çekebileceğinizi göstereceğim. İlk olarak WolfTeam oyununa giriyoruz. Daha sonra "JoyPara Yükle" diyoruz. Çıkan yerde tekrar JoyPara Yükle dedikten sonra karşınıza bazı JoyPara çekme işlemleri çıkacaktır.

Bu yerlerde nasıl Joypara çekmek istiyorsanız ona tıklayacaksınız. Örneğin kredi kartı ile çekeceksiniz, o zaman "Kredi Kartı ve Banka Hesabı" bölümündeki en üst yere tıklamalısınız. 

Not: Kredi Kartı ile %10 bedava gelir.
    Bu ne demek?
    Yani 5 TL ile 5000 Joypara çekecekseniz 5500 JoyPara verir yani %10 bedavadan avantajınız olur. 

Daha sonra ne yapmalıyım?
    Daha sonra hangi oyun için nakit çekmek istiyorsanız o oyunun Çevir kısmına girip ne kadarını çevirmek istediğinizi seçin ve Çevir deyin. Oyununuz açıksa sunucudan çıkıp girince nakitiniz hesabınıza yatacaktır.
    Önemli Not: 1000 JoyPara 500 nakittir, 10.000 JoyPara 5000 nakittir gibi devam eder.

İyi günler, iyi oyunlar, iyi forumlar...

0

1.10.2014

Link kopyalandı.
  • yesribci38
    Konu: 22 Yanıt: 273
    3483 JFP
    Sürü Kıdemlisi
    Kazanılan Rozetler
    Kör Pençe

Bilgilerinizi bizimle paylaştığınız için teşekkürler.

0

1.10.2014

Link kopyalandı.
  • buzi444
    Konu: 0 Yanıt: 2
    27 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

s

0

6.10.2014

Link kopyalandı.
  • devilkadir20
    Konu: 0 Yanıt: 1
    3 JFP
    Kazanılan Rozetler

İYİ günler joypara çekemiyorum siteden garanti kartım ile denedim ama kabul etmiyor garanti müşteri hizmetlerini aradığımda bana o site yasal olmadığı için kartınız kabul etmiyor ödemeyi dedi napmalıyım ?

0

13.10.2017

Link kopyalandı.