ÜYE OL

Lütfen kullanıcı adını ve şifreni gir!

Kullanıcı Adı / Şifremi Unuttum!

Detaylı Ara

WOLFTEAM İçin Yeni Bir Mod : ''Atak ve Savunma'' Kilitli

• IRuSSiaNI
    Konu: 3 Yanıt: 18
    -10 JFP
    Hükümdar Kurt
    Kazanılan Rozetler

[size=200]WOLFTEAM ATAK VE SAVUNMA MODU[/size]

Merhaba Arkadaşlar Wolfteam İçin Yeni Bir Mod Buldum. Wolfteam'e Yakışacak ve Eğlenceli Olacak Bir Mod Olucağını Düşünüyorum.

[size=150]OYUN AMACI[/size]

Maviler : Kırmızı Takıma Karşı Karargahınızı Savunun.

Kırmızılar : Mavi Takımın Karagahını Yokedin.

[size=150]OYUN İÇİN BİR HARİTA[/size]

1) KaleR

Harita Büyüklüğü : Büyük

Dikkat Çekici Özellikleri : Kırmızıların Başlangıç Noktası Bir Şelale Yanındaki Orman Arazi , Mavilerin Başlangıç Noktası ve Savunma Yerleri Normal Kale Haritasının Aynı. Kale'ye Gitmek İçin 3 Yol Bulunuyor. Birisi Şelale İçinden , Diğeri Sağdan Üçüncüsüde Soldan Kalenin Farklı Yerlerine Götürüyor.

[size=150]OYUN İÇERİĞİ[/size]

Oyunda Mavi Takımın Savunduğu Klasik Kale Haritasının Aynısı Vardır. Maviler Burayı Kırmızı Takıma Karşı Korumak Zorundadır. Kırmızılar İse Harita Açıklamasındaki Yollardan Kaleye Ulaşarak s2 deki Bombayla Kale'yi Yoketmek Zorundadır. Haritanın Kale Kısmında ise Birkaç Savunma Aracı Bulunabilir.

[size=150]DÜŞÜNDÜĞÜM YENİLİKLER[/size]

Oyunda Kale İçin Birkaç Savunma Aracı Olabilir.

SAVUNMA ARAÇLARI

1) EM249 Minimi Eklenmiş Bir Taret (Kalenin Her Bir Dış Köşesine Yerleştirilecek)

2) EM-32'Ye Benzer Bir Bomba Atar Taret (Kalenin Ortasına Yerleştirilecek)

Oyunda Herkesin Yararlanabileceği Bir Mühimmat/Zırh Paketi Olabilir.

MÜHİMMAT/ZIRH PAKETİ

Bu Kısımda Herkes Faydalanabilir. Tabi Nakitliler Yine Ayrıcalıklı Olacak....Ve KP Si Olanlarda Belli Bir Ücret Karşılığında Mermiyi Hemen Doldurabilecek (PAKETİN YANINDA VE SADECE BU MOD İÇİN ! )

NAKİTLİLER İÇİN AYRICALIKLAR

Nakit Kullananlar Mermisini Altınlılara Göre Daha Hızlı Mermi Doldurmaya Yarayan Bir Alet Alabilir.

Nakit Kullananlar Mermisine Ayrıca ''Sonik Efekt'' Eklemiş Olur. Yani Mermileri Dolduran Alet ile Mermiyi Doldurunca Atış Hızları %20 Oranında Artar.

ZIRH KISMI NE İŞE YARAYACAK ?

Ekipman Almış Olan Oyuncuların Canı Azalmış ise Canı Doldurulur ve Kendisine Kurtlarda Bulunan YP Den Biraz Verilir. Bunlar Kurtlardaki Gibi Düşmez Bu Yüzden ''Zırh'' Tabiri Kullandım.

[size=200]EVET FİKRİM BU UMARIM WOLFTEAM'EDE İŞLENİR.[/size]

****************IRuSSiaNI**************Yorumları ve +1 REPLerinizi Eksik Etmeyin !!!************************************

0

11.4.2013

Link kopyalandı.
  • IRuSSiaNI
    Konu: 3 Yanıt: 18
    -10 JFP
    Hükümdar Kurt
    Kazanılan Rozetler

Güncel.

0

12.4.2013

Link kopyalandı.