ÜYE OL

Lütfen kullanıcı adını ve şifreni gir!

Kullanıcı Adı / Şifremi Unuttum!

Detaylı Ara

WolfTeam ICE HACK | ORTALIGI YAKIP GECIYOR LOGLAR SIYAH CIKIYOR EFSANELER EFSANESI ! SINIRSIZ ENVANTER ERİŞİMİ

• rigorzstyx
    Konu: 75 Yanıt: 76
    1454 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler
    Zayıf Uluyan

Hile Tek kelimeyle Harika bir hile bu gönderi hile fix yedi diyenlere gelsin diyorum.

Hileyece yeni eklenen özellikler;Loglarda ekranınız oyunu aşağı almışsınız gibi siyah çıkar.
    Esp açmadan direk tam envanter erişimi.
    Mavi ve Kırmızı Takıma özel 10'dan fazla Kostüm.
    Ekrana yansıtmadan Aim ( Loglarda Gözükmez, Zaten Log çıkmıyor  [smiley]
    Şifreli odalara girebilme ( 1-5DK)
    Hwid numarası değiştirme ( Artık oyundan kalıcı olarak uzaklaştırılamazsınız. )
    Hesap yansıması özelliği ( en sevdiğim özellik )Daha önceden olan özellikler;Base'den Baseye tarama ( HS KİLL)
    Anında canlandırma özelliği
    Oyunda ki tüm silahlara erişim ( Hile kapanınca Gider )
    Hediye Kutusu Silah ++ ( Kalıcı olarak Saat'lik ve Günlük Silah)Riskli Hareketler ;Bu kısım en tehlikeli kısımdır. Bunları yaparsanız ban yeme ihtimaliniz artar. Normal envanter ve aim kullanırsanız ban yemezsiniz.

Turnuva sırasından Oto Finish özelliğini açarsanır Klan Savaşını kazanırsınız. Fakat bu kendini aşırı belli eden bir özelliktir ve riski yüksektir.
    Base'den Base Aim HS açarsanız Ekran Goruntusu aldıklarında rahatlıkla banlayabilirler.Bu İki hareketi yapmazsanız benim gibi Aylarca (3.5Ay) oyuna tek kuruş para yatırmadan istediğiniz silahı kullabilirsiniz. Aim oranını düşürüp ESP-WALLHACK arada açarsanız yakalanmazsınız.Bunu paylaştığım için laf edenler;
    Sizin zorunuza gidiyorsa, Benim hoşuma gidiyor..!
    LİNKLERİNDİRME​
    https://mega.nz/#!KFdUQTSa!SiBbqq-cH31S9baHU0SrmnTeHGkGJgYeFxMt2D79p6A​​ VİRÜSTOTAL (Virüs sonucuna bakabilirsiniz)
    https://www.virustotal.com/tr/file/ef79f900a1c8632c5a244f94
    d89c44e3f195913e1c28f45b0ec78eb4fe36c437/analysis/1472735552/

RAR ŞİFRESİ :                        123
    Millet bu ilgisizliğin içinde bu oyuna para yatırıyor ya ben üzülüyorum. Bayram olsada oyuna para yatırsam diye bekleyen küçük kardeşlerim;

Yapmayın.

0

1.9.2016

Link kopyalandı.
  • arenapasax
    Konu: 0 Yanıt: 1
    3 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

uygulama düzgün başlatılmıor dior

0

1.9.2016