ÜYE OL

Lütfen kullanıcı adını ve şifreni gir!

Kullanıcı Adı / Şifremi Unuttum!

Detaylı Ara

WolfTeam ICE HACK | ORTALIGI YAKIP GECIYOR LOGLAR SIYAH CIKIYOR EFSANELER EFSANESI ! SINIRSIZ ENVANTER ERİŞİMİ

• rigorzstyx
    Konu: 75 Yanıt: 76
    1454 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler
    Zayıf Uluyan

Evet arkadaşlar bugün size tanıtacağım hile tamamen alıntı olmasına rağmen şuanda bunları yazan benim yani anlatım bana ait...
    En önemli özelliği Adminler sizden SS veya Log aldığı ozaman ekran siyah çıkar ! Hiç bir hilede bulunmayan bu özelliğe bayılıyorum şahsen .

Direk Hileye geçeyim aşağıdaki resimde gördüğünüz gibi sadece isimler gözükmekte ama hiç dert etmeyin nereye sıkarsanız sıkın kafayı bulur. Tabi ayarlarda Aim oranını kısık tutarak pro gibi gözükebilirsiniz. Belki de zaten öylesiniz ? 

Aşağıdaki resimdeki gibi bir ayar kısmı bulunmakta oyundaki istediğiniz silahı gerçek damage'leri ile kullanabilirsiniz. Hile kullanmadan sadece bu özelliği kullanarak 2 aydır oynuyorum HARİKA !

Diğer hileler gibi kod girmeye çalışmanıza gerek yok direk bütün eşyalar envanterinize yükleniyor !!!

Ek Özellik: Daha önce başka hile kullanıp hwid yediyseniz işte size kaldırma fırsatı ! Hwid numaranızı Hwid Change bolumunden değiştirebilirsiniz.

LİNKLER

https://mega.nz/#!KFdUQTSa!SiBbqq-cH31S9baHU0SrmnTeHGkGJgYeFxMt2D79p6A

https://www.virustotal.com/tr/file/ef79f900a1c8632c5a244f94d89c44e3f195913e1c28f45b0ec78eb4fe36c437/analysis/1472735552/

Yazdığı gibi ; 123

Şimdi Yoruma teşekkürler yazmayı unutmayın :D

0

1.9.2016

Link kopyalandı.
  • XXXBUCALIXX
    Konu: -1 Yanıt: 11
    51 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

BU arkadaşa dava açmak için ne bekliyorsunuz yaptığı yasal değil , biz eşek yükü kadar her ay para yatırıyoruz haklarımızı savunun yoksa biz artık mahkeme kapılarında haklarımızı savunacağız

0

1.9.2016

Link kopyalandı.
  • rigorzstyx
    Konu: 75 Yanıt: 76
    1454 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler
    Zayıf Uluyan

Mahkemeye gidersin abi Wolfteam' de ban yedim bu nasıl olur dersin hakim'de sana ne??? bunu nasıl yaparlar boyle bırsey ımkansız ??? der :D:D:

0

1.9.2016

Link kopyalandı.