ÜYE OL

Lütfen kullanıcı adını ve şifreni gir!

Kullanıcı Adı / Şifremi Unuttum!

Detaylı Ara

Wolfteam 'de cok güzel olacagını dusundugum bir öneri !!!! Kilitli

• uzmanM
    Konu: 2 Yanıt: 2
    29 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

Öncelikle herkeze kolay gelsin, benim önerim wolfteam'de sesli görüşebilmek için bir sey yapabılırsınız bu kolay bırşey her işin tabiki zorlugu vardır bu arada  sesli görüşmelerde herhangı bır  kullanıcı dıyelımkı  bir veya birden fazla kisinin sesini duymak ıstemıyor  bunu acma kapatma yapabılmesını oneririm örnegin bır tusu mikrafon icin atansın basılı tutunca konuşulsun bu tuş benim onerım mause 3 tuşu rahat olur bır tuşu da klavyeden mic ayar tuşu  yanı micinin ayarları ve odadakılerın sesını kısıp acabılme menusu ıcın olabılır odayı kuran yonetici tıpkı saldırı degısım, komutan, agır sılah vb. gibi mikrafon secenegınıde acıp kapatabılsın  tsk. ?

0

20.3.2014

Link kopyalandı.
  • kamus1
    Konu: 94 Yanıt: 1247
    8908 JFP
    Kurt Takımı Elemanı
    Kazanılan Rozetler
    Kör Pençe Zayıf Uluyan

Merhabalar, Bu şekilde bir sistem çok zor olduğunu yazmak isterim. Neden mi dersenizi ? Oyunun tamamen sistemi değişmesi gerekmetedir. Ondan sonra o sistem getirerel oyuna aktive edilmesi gerekmektedir. Yani bu zor bir sistem.

0

20.3.2014

Link kopyalandı.
  • suvvvari
    Konu: 1 Yanıt: 2
    16 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

ya şu f5 ayarlayın bizahmett bide nakitleriniz pahalı buna bi çare bulun yoksa milet harama yönelecek,teklif edildi bana bi kaç yerden kul hakıdır diye kabul etmedim haberiniz olsun pahalı olunca milet başka şekilerde nakit işini halediyor 50tl siz 2500veriyosunuz milet bi yolunu bulmuşş 50 tlye 4500 veriyo haberiniz olsunç siz olsanız ne yaparsınızz yaşım 35 ben helaldan tarafım cahilimiz çok ucuzlatın emeyiniz boşa gitmesinn

0

21.3.2014

Link kopyalandı.
  • nacarde
    Konu: 2 Yanıt: 154
    2353 JFP
    Sürü Elemanı
    Kazanılan Rozetler
    Kör Pençe

f5 sorunu bile halledilememişken mikrofonlu görüşmek biraz zor ... öneri güzel hayata geçmesi zor

0

21.3.2014

Link kopyalandı.