ÜYE OL

Lütfen kullanıcı adını ve şifreni gir!

Kullanıcı Adı / Şifremi Unuttum!

Detaylı Ara

Wolfteam Beni BANLADI! lütfen bu konuda bana yardım edin ve tamamını okuyun

• goodtime1453
    Konu: 1 Yanıt: 1
    13 JFP
    Kazanılan Rozetler

ARKADAŞLAR,OG VE OGYLER OYUNUMUN LAUNCHERİNİ BAŞLATTIM VE ADIMI ŞİFREMİ YAZDIM VE BUNDAN SONRA BANA ŞÖYLE BİR HATA VERDİ (BAĞLANTINIZ ŞU TARİHE KADAR YASAKLANMIŞTIR 17.08.2017) altında yazan ise (MemoryHackers UYGULAMASI TESPİT EDİLDİ) OYUNU 6 SENEDİR OYNUYORUM VE ŞU ANA KADAR 1 KERE BİLE HİLE KULLANMADIM AMA SADECE 1 KEZ VİDEROSUNU İZLEDİM VİDEO YÜZÜNDEN BAN YEMEM HERHALDE.

LÜTFEN BANA YARDIMCI OLUM 0545 492 73 56

0

11.8.2017

Link kopyalandı.
  • armokaan0105
    Konu: 1 Yanıt: 5
    25 JFP
    Kazanılan Rozetler

kardeş aynı sorunu yaşıyorum bende senle dün baktım seninle aynı tarih yazıyodu bu gün girdiğimde baktımki banımı uzatmışlar 1,5 ay yapmışlar oyunu ben 3,5 yıldır oynuyorum bir kere bile hile kullanmadım aklımdan bile geçmedi ve onuda geçtim ben daha hile nasıl kullanılır nasıl yapılır onu bile bilmiyorum diyebilirim ya ben videosuna bile bakmadım dediğim gibi aklımdan bile geçmedi bakıp indirmek al buyur oyuna girerken kullandığım isim Kullanıcı ID:armokaan0105 al bak girin ogler ne isterseniz var onlineyim zaten joygamede istiyosanız buraya cevap verin ben hemen cevap veririm e-posta felan herşey var istiyosan bu arada oyun içi adımda ID:Lothybeth

0

17.8.2017

Link kopyalandı.