ÜYE OL

Lütfen kullanıcı adını ve şifreni gir!

Kullanıcı Adı / Şifremi Unuttum!

Detaylı Ara

Wolfteam Ateş ve Barut'u Ne Kadar Sevdiniz ?

• EGEcd
    Konu: 0 Yanıt: 1
    3 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

KONUMUZ ATEŞ YARRAMA BARUT SÜRÜP ANANIN GOTÜNE SOKUP ATEŞLENDİRİYİM GECELERİ ANANSIZ OLMUYOR CUNKU ANAN ATEŞİM AMINA KODUMUN OGLU ANANA DON'T JUDGE CHANGLEE YAPARAK SİKEYİM SONRA AMINA DAR PANDİKLEK ATAM ANANLA GECELERE AKIP AMINA BOSALIP SENDEN BITANE DAHA YAPAM TAKSİMDEKİ GECE BARINDA ANANI TRAVESTİ YAPAM ANANIN GOTUNE TAKMA GÖT TAKAM SİKİP PARÇALAYAM AMINA KODUMUN OGLU SENIN MEMLERINI ANAN MONTA EDİP SİKİYİM AMIN OGLU WOLFTEAM DEKİ YİĞİT DEMİR SENİN BABAN AMINA KODUMUN OGLU KILLI YARAGIYLA KURT OLUP 2 KİŞİ ANANA ANAL GİRDİK AMIN OGLU SONRA DELİK PREZERVATİF YÜZÜNDEN SEN OLDUN !

1

14.7.2015

Link kopyalandı.
  • wolf664664664
    6 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

Ateş ve barut hakkını vericek kadar pahalı bence oyundan kaldırılmalı wolfteam i kötüleştiren bir karakter takla kalktı wolfteam mükemmel bi iş yaptı ve bir çok oyuncu kazandı kaybetmedş uzas ve ateş ve barut kalkarsa eminim dahada fazlasını kazanacak uzas ve ateş ve barut oyundaki eşitliği fena bozuyor bir an önce kaldırılırsa arkadaşlarım da katılıcak.Lütfen beğenin de ilgi çekelim.

0

23.7.2015

Link kopyalandı.
  • gelmedenmez
    12 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

Oyuna para dökmeyen oynayamaz olsun, aynen devam. Hatta Şöyle bir şey düşündüm, para yatırmayan sadece bıçak kullanabilsin. Bir asgari ücretli maaşı yatırdın mı kullan. Bırak kardeşim, Point Blank var MARS var, Wolfteam'dan daha iyi demiyorum ama artık mecburuz.

0

24.7.2015

Link kopyalandı.
  • ikolata38
    3 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

tanemkerem0 dedi ki;
    keşke

0

30.7.2015

Link kopyalandı.
  • ENBÜYÜKBURSA11
    Konu: 1 Yanıt: 3
    34 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

Ben sevmedim sadece 300 canı var yoksa CHRİSTOPER VE ANGELO KIRMIZIDA PEDRO DAHA İYİ 300 CANI VAR TAIYOM OLMUYOR AMA KURT WS KURTTA 200 CANI OLDUGU İÇİN ÇOOOK KÖTÜ

0

1.8.2015

Link kopyalandı.
  • saffet7452456
    24 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

USTA ALDIM İYİ GÜZEL SÜPER AMA KURT KORUMASI SLOTTA KANGİ TUŞLARLA KORUMA YAPILIYOR

0

10.8.2015

Link kopyalandı.
  • thesonwt12345
    Konu: 4 Yanıt: 9
    91 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

Ateş ve Barutu bende pek sevmedim

0

12.8.2015

Link kopyalandı.
  • ferdi1975
    Konu: 2 Yanıt: 5
    74 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

Diğer karakterlerden hiç bir farkı yok.Zaten bi gün için o kadar para verilmez o karaktere.Sınırsız olması lazım o fiyata

0

24.8.2015

Link kopyalandı.