ÜYE OL

Lütfen kullanıcı adını ve şifreni gir!

Kullanıcı Adı / Şifremi Unuttum!

Detaylı Ara

WOLFTEAM A.N.T.E.B (1.Bölüm)

• onuricoxx
    Konu: 3 Yanıt: 7
    -10 JFP
    Hükümdar Kurt
    Kazanılan Rozetler

Wolfteam A.N.T.E.B(Anti Terör Birimi) 1. Bölüm

Wolfteam'de Kırmızı Takım (Terör) savaşlar çıkarmaya devam ediyordu. Her gün bu savaşlar meydana geliyordu. Masumları katlediyordu Kırmızı takım. Mavi takım buna bir çözüm bulmalıydı. Komutan Yavuz Selim'in fikri herkesce kabul görmüştü. Artık mavi takım A.N.T.E.B idi. Yani Kırmızı Takıma karşı bir birimdi bu A.N.T.E.B. Kırmızı takımdan Adriana ve Geremi halkı yine kışkırtıyordu. Bunu gören Christopher hemen ekibi toplama fikrini ortaya attı. Anında kabul edildi.
    A.N.T.E.B Şu ekipten oluşuyordu;

Yavuz Selim (Komutan)
    Christopher Smith
    Reinhard Schneider
    Yiğit Demir
    Angela Mao
    Marien Arnault
    A.Del Riccardo
    Tomita Yasuko
    Dr. Bennett (Profesör)

Sarah Linda, bu tekliften hoşnut kalmadı ve birime katılmadı.

Yavuz Selim: Toparlanın. Kırmızı Takımın bu eylemlerine bir son verme zamanıdır. Artık bu masumların ölümüne izin vermeyeceğiz. Bu saatten sonra Kırmızı Takım dilediği her şeyi yapamayacak

Angela: Komutanım, bu insanların yüzünü kara çıkarmayacağız. Görevimizi layıkıyla yerine getireceğiz. Bundan hiç şüpheniz olmasın.

Christopher ve Reinhard: Emrinizdeyiz Komutanım !

Grup içindeki konuşmalar sona erince A.N.T.E.B ilk görevine başlayacaktı. Ama bilgi toplamaları gerekiyordu. Ve bu bilgiyi profesör Dr.Bennett'ten aldılar.

Dr.Bennett: Kırmızı takımı tünelden kıstırabilirsiniz. Büyük ihtimal saat 15:00 suları tünelden şehre geçeceklerdir. Fakat dikkat etmelisiniz. Tam takım olarak gelebilirler. En dikkat edilmesi gereken isimler ise Pedro ve Hamadah. Bu iki isim silah kullanmayı çok iyi biliyorlar ve sizi en çok onlar zorlayacaklardır. Yolunuz açık olsun çocuklar.

Profesörden bilgileri alan A.N.T.E.B hemen işe koyuldu. Yavuz Selim,Christopher,Yiğit ve Angela önden, Marien,Alexsandro,Reinhard ve Tomiya arkadan geliyorlardı. Ancak Marien grubun biraz gerisinde kalınca işler alt üst oldu. Kırmızı takımın ayrılmaz ikilisi Geremi ve Adriana, onu kıskıvrak yakaladılar. A.N.T.E.B'e bu olayı profesör verdi ve A.N.T.E.B geri çekilmek zorunda kaldı.

*BÖLÜM SONU*

Acaba Marien Arnault'a ne olacak ? A.N.T.E.B onu kurtarabilecek mi ? Kırmızı takım eylemlerine devam edecek mi ? Hepsi ve daha fazlası Yarın 14:00 daki yeni bölümümüzde !

0

15.7.2013

Link kopyalandı.
  • Nurrten
    Konu: 0 Yanıt: 5
    0 JFP
    Kazanılan Rozetler

Bölüm olarak devamını bekliyoruz :)

0

15.7.2013

Link kopyalandı.
  • onuricoxx
    -10 JFP
    Hükümdar Kurt
    Kazanılan Rozetler

Bölüm olarak devamını bekliyoruz :)
    Beğendiğinize sevindim. Devamı gelecektir. :)

0

15.7.2013

Link kopyalandı.
  • kordon38kayseri
    Konu: 0 Yanıt: 2
    0 JFP
    Kazanılan Rozetler

Gerçekten çok iyi olmuş. Devamını dörtgözle bekliyoruz.

0

15.7.2013

Link kopyalandı.
  • ValentinoRossi1
    Konu: 0 Yanıt: 1
    0 JFP
    Kazanılan Rozetler

Çok başarılı. Devamı gelmezse yazık olur :D

0

15.7.2013

Link kopyalandı.
  • onuricoxx
    -10 JFP
    Hükümdar Kurt
    Kazanılan Rozetler

Teşekkürler arkadaşlar. Beğendiğinize sevindim. Yarın devamı gelecektir.

0

15.7.2013

Link kopyalandı.
  • emrah13723
    Konu: 0 Yanıt: 1
    0 JFP
    Kazanılan Rozetler

Bravo Kardesim. Devamını Sabırsızlıkla Bekliyorum. Yardıma İhtihaç Olursa Söylersin.

0

15.7.2013

Link kopyalandı.
  • onuricoxx
    -10 JFP
    Hükümdar Kurt
    Kazanılan Rozetler

Bravo Kardesim. Devamını Sabırsızlıkla Bekliyorum. Yardıma İhtihaç Olursa Söylersin.
    Teşekkür ediyorum adamım. Devamı gelicek. Yardıma ihtiyacım olursa yanındayım :)

0

15.7.2013

Link kopyalandı.