ÜYE OL

Lütfen kullanıcı adını ve şifreni gir!

Kullanıcı Adı / Şifremi Unuttum!

Detaylı Ara

wolfteam altınla yerde koşma Kilitli

• xdwhypro
    Konu: 0 Yanıt: 1
    0 JFP
    Kazanılan Rozetler

Haklısın dostum ;)

Biz KP Mi Sıçıoq xD :D

0

9.6.2013

Link kopyalandı.
  • ordulu1150
    0 JFP
    Kazanılan Rozetler

yerde koşma ve takla atmak güzel bir şey ama bun ne oluyo kp le eşek olupta paramı sıçıyoz para sıçan eşekmiyiz bu oyunu arkadaşlarım benden dudu 20 30 kişi seveseve dersem bırakılar bu sizin için nası olur altınla takla ya satın yada 30 kişi aybedin artı arkadaşlarım en iyi arkadaşlarınada söledi girceniz zarar büyük arkadailarım gündü 100 liraua nakit çekiyor bunu ya değerlendindirin yada beni destekleyen varsa bu konuya cevap versin nasıl bir slk lık ben nakit çekiyom bakıyom hiç güzel bişey yok nakitelr birikebiriki sinirimi bozuyor karkaer alıyom fenalık geldi artık ya sözümü dinleyin yada kaybedin siz zarara girersiniz beni destikleyenlerden cevap beklerim::angry::after_boom::after_boom::artist::artist::dizzy::hehe:ngry::angry::angry::angry:

senin facen varsa adın soyadın ne

0

21.6.2013

Link kopyalandı.
  • 21seger21
    0 JFP
    Kazanılan Rozetler

Wolfteam senin arkadaşların ve senin çektiğin nakite bakmaz ki arkadaş kaç kişi nakit çekiyor o oyuna senin arkadaşların bıraksa örneklemek gerekirse fabrikada çalışan 10.000 işçinin 10 tanesini kovmuş gibi bişey olucak yani hiç birşey değişmicek bence çok zorlama

0

31.7.2013

Link kopyalandı.
  • democ23
    Konu: 0 Yanıt: 13
    -93 JFP
    Hükümdar Kurt
    Kazanılan Rozetler

Merhabalar,
    Arkadaşlar kurt koşmasının altınla olması imkansızdır. Önüne gelen herkesin alıp oyunun tadını bozmasını istemeyiz değilmi? Daha önce böyle bir konu açıldığından dolayı yetkililer olamayacağını söylemişti.Bencede çok mantıklı 14-15 yaşındaki çocuklarıda düşünmek lazım ama belirli bir kesimi mutlu edelim derkan 30 dan daha fazla oyuncu kaybedebiliriz.

0

4.8.2013

Link kopyalandı.
  • oquzkaraman
    0 JFP
    Kazanılan Rozetler

arkadaşlar suan warmı altınla takla??

0

9.8.2013

Link kopyalandı.
  • 77sami77
    Konu: 0 Yanıt: 3
    9 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

olum siz nakiti çekionuz ben geldim 19 yaşına 3.33 kuruşluk bile alamadım hala yerde koşmadionuz warsa nakiiitinz kpniz birkez kurla yerde koşma verin bikez bile denemedim
    :music:

0

16.8.2013

Link kopyalandı.
  • cumhuriyet1978
    3 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

Ya amq herkezde takla var bize bari 7 günlük gelsin bizde onlara takla atak deme!!          hep anlar mı bizi oldurecek,birazda biz onları oldurelim.                                                adam alıyo taklayı kuruyo odayı geliyo ezikler adam cosuyo buna dur diyelim OG ler!!

0

1.12.2013

Link kopyalandı.
  • prosalihcan
    3 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

arkadaşlar dogru ben 1 ayda 90 lira harcadım adamlar alıyor bizi hep öldürüyor birkerede altınla olsun be yada kp ucuzlasın

0

4.12.2013

Link kopyalandı.